Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. No okej. Żegnaj ziomeczku.
  2. A to spoko. Żegnam Ciebie.
  3. KNX

    Odchodzę

    Aha, aha, aha. nQ. . .
  4. KNX

    Kochani, krotkie info

    W porządku. Witaj ponownie. . .
  5. KNX

    Narka ;(

    Nq ziomek.
  6. KNX

    Goodbye

    Hmm... Dziwna sprawa.
  7. To tylko i wyłącznie Twoje zdanie. Jak chcesz zostać, to zostań. Chcesz odejść? To odejdź. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Powodzenia w życiu.
  8. Siemanko ziomeczku. Fajna sygna.
  9. KNX

    Goodbye

    Każdy z stąd odchodzi. Co się tutaj dzieje na 4Life w tym momencie, w ostatnich czasach, że każdy z stąd praktycznie zwala? LOL. :( Czy możecie mi powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi? Ja tego gracza znam dobrze, ziomeczkowaliśmy się najbardziej jak ja jeszcze byłem w SDSA. A teraz odchodzi. Żegnaj ziomeczku. Powodzenia w życiu REALNYM.
  10. KNX

    Witam ! :D

    Witamy Ciebie.
  11. Żegnam Ciebie PID'owcu 123. Do zobaczenia na innych światach. Cześć.
  12. KNX

    Witam!

    Witam Ciebie. Życzę Ci miłej gry.
  13. Szkoda, że odchodzisz. Nara.
  14. KNX

    Siemano!

    Również Ciebie znam, rywalizowaliśmy w LP w grudniu 2015. I ja wygrałem 50k. Witam Cię serdecznie.
  15. KNX

    Siema wszystkim. Wracam!

    Witam Cię ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin