Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. LOL, pewny gracz pewnego serwa.
  2. KNX

    Elo

    Siema Ci. . .
  3. KNX

    Powracam !

    Okej... To powracaj jutro.
  4. KNX

    Wracam...

    Siema ziomeczku znów.
  5. KNX

    Przerwa Neon

    Srałeś dzis? Ja przerwe zrobiłem jak mam cie wymienić jak ty mnie przezywasz. Kiedy Cię wyzwałem? dobra klej ware twoje zycie to gra 4life i forum,kiedy wkońcu zrozumiesz że jestes skończony? I Ty po tym chcesz do SG4L powracać? XD
  6. KNX

    Przerwa Neon

    Poza tym. Gracz wróci za 2 dni znów. Tak zawsze było.
  7. No to pa. Szkoda że tak się stało.
  8. KNX

    Wróciłem :3

    A to Ty. Witaj ponownie.
  9. KNX

    Przerwa Neon

    Tak, tak. A mnie zapomniałeś wymienić. Tyle Ci pomagałem A, szkoda słów - tak Ci powiem. Tak nie będziemy rozmawiać ziomeczku.
  10. Tak. I pociąg za Tobą w 1szym SS'ie też. Kochany pociągi, prawda?
  11. KNX

    odchodzę

    Elo Ci... Miłej gierki u nas życzymy.
  12. Nie szkodzi. Nara. Wesołych Świąt.
  13. KNX

    Witam Wszystkich

    A ja Ciebie witam... oraz życzę Ci miłej gry. Wzajemnych ŚWIĄT.
  14. KNX

    Witam

    Siemaneczko Ci.
  15. KNX

    Zostaje!one1one!

    xd xd xd Witaj znów.
  16. KNX

    Witam

    Witam Ciebie serdecznie. Życzę Ci miłej gry.
  17. KNX

    Elo oraz drugi

    Siema Ci znów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin