Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Z powodu kar się wnerwiać i mówić dziwne histerię?
  2. KNX

    Cześć

    Ja wiem co się stało, pisał w statusie - stracił dziewczynę. Mnie też jedna kochała na pewnym serwerze (też w MTA), na 3ci dzień mnie zostawiła. To się działo na pewnym projekcje, @ZbyK o tym wie o jaki to chodzi, bo mu opowiedziałem 1szemu. I odpisał: współczuje dosłownie Naprawdę szkoda, że tak stało, naprawdę Ci współczuje. Składam Ci naprawdę ogromne wyrazy współczucia z tej sprawy. Ale głowa do góry i trzeba żyć dalej. Ale powiedź mi: ile ze sobą byliście? Bo ja tylko 2 dni i na 3ci dzień poszła sobie ode mnie. Ale takie uczucie normalnie, że to szok, że to by wszystkich szlag trafił. To na tyle. . . Gracz
  3. KNX

    Zaczynam

    Witam Ciebie bardzo serdecznie. Miłej gry.
  4. KNX

    Windows 10 vs Windows 7

    Wiem o tym. Jak byłem w zeszłym roku na obozie przez 9 dni poza domem, to facet z XP korzystał na małym jego laptopku. Łatwe... Uwierz mi, ja nie mam z tym problemów. Windows 10 jest łatwy w jego obsłudze. @XQward, Win 10. Polecam Ci.
  5. KNX

    Windows 10 vs Windows 7

    Nie słuchaj go @XQward... Windows 7 nie jest już wspierany, tak samo jak było z XP, tak samo jest teraz z 7-demką. Te dwa systemy nie są już wspierane ziomeczku najdroższy. A on Ci bzdury opowiada. Ja mam Windows 10 bo się to zrobiłem jak miałem 90 dniowego bana od RCONa @Bolek. w grze. . . I ani jednego błędu z MTA nie miałem. POWTARZAM: Ani jednego, bo przecież jestem na Waszym 4Life już od dwóch lat, bo Wasz serwer ma ma prawie 2 lata. I szybko się nauczysz przy Windowsie 10 - łatwa obsługa, samo Ci się aktualizuje aktualizacje w tym systemie (bo mi się samo instaluje). Zobaczysz sam jak się skusisz na Windows 10.
  6. KNX

    Musze się ...

    4rta szansa na supporcie, bo ja Cię gościu od a do z znam ziomeczku najlepszy pod słońcem. PS. Witam Ciebie bardzo serdecznie. Życzę Ci dalszej, dobrej rozgrywki tutaj.
  7. KNX

    Siemaneczko ludziska

    Tych graczy znam. Witam Ciebie. Życze Ci miłej gry.
  8. KNX

    Witam!

    Siema Ci. Milej gry...
  9. KNX

    hejtowanie osoby UP

    @Kasia105, ten temat to istna porażka Ci powiem. Już z 12 strony wyłapałem to: ''W p***** Milicji nie nauczyli kultury?''
  10. KNX

    Było miło

    Zawał . . . Myślałem, że odchodzisz. Siema ziomeczku najdroższy.
  11. KNX

    Powrót

    Witaj ponownie.
  12. KNX

    odejscie mikosz

    Szkoda. No to pa... ŻEGNAJ.
  13. KNX

    Hejka 4life.

    Witam Ciebie. Miłej gry Ci życzę.
  14. Szkoda, szkoda. Każdy ma życie prywatne. Trzymaj się ziomuś.
  15. KNX

    Znowu powrót XD

    Więcej tego floodu się nie dało? Witaj ziomeczku.
  16. KNX

    Yoł

    Witam Cię.
  17. KNX

    Odchodze :/

    No trzymaj się. Napraw dysk.
  18. KNX

    Pozegnanie AksYz

    Mi nic nie napisał. XD A by mi 1szemu napisał czy odchodzi koledze z FLASHBANGU. Świętnie kłamanie.
  19. KNX

    No to Eldo

    To trzymaj się. PS. Fajna sygna, lubię takie. xd
  20. KNX

    Zyczenia

    Dziękuje ziomeczku. I wzajemnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin