Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    powrut

    PS. *Powrót Tak się pisze ten wyraz - tak na przyszłość.
  2. KNX

    Witam :)

    Ale ja go bardzo znam, aż tak bardzo. Witaj ziomeczku.
  3. KNX

    Wita Was Yump3r.!

    I fajna sygna. XD Hehehe
  4. KNX

    Siemaneczko :D

    Witam Ciebie. Udanej gry Ci życzę.
  5. KNX

    powrut

    Elo znów.
  6. KNX

    No witam

    No witam ponownie. . .
  7. KNX

    Odchodzę :(

    No to pa. Pozdrów Twoją NIUNIĘ...
  8. KNX

    Odchodzę

    nQ graczu.
  9. Ja troszkę. Witaj ponownie.
  10. KNX

    Nara

    Żegnaj, pa. . . Chociaż Cię nie znałem.
  11. KNX

    Koniec - Namik209

    A czemu to się odchodzi? No szkoda. Będziemy w kontakcie. Żegnaj ziomeczku.
  12. KNX

    Wracam!????

    Witam ponownie.
  13. KNX

    Wita Was Yump3r.!

    Witam ponownie. Grajcie z Twoim tatą jak najdłużej.
  14. KNX

    Przywitanie

    Witam Ciebie. Miłej gry Ci życzę.
  15. KNX

    Czesc

    Witam Ciebie. Miłej gry z synkiem.
  16. KNX

    Przywitnie

    Siemaneczko Agatko.
  17. KNX

    Narazie :/

    Wymień części w komputerze. Dobra rada. I wracaj na serwer.
  18. niezła opinia, zachęciłeś mnie. LIKE. głos oddany. Nie ma za co. Spoko. Jeszcze raz DZIĘKI. Nawzajem ziomeczku.
  19. niezła opinia, zachęciłeś mnie. LIKE. głos oddany. Nie ma za co.
  20. KNX

    Witam ponownie :D

    Ja Cię trochę pamiętam. Witam ponownie.
  21. O z dużej. Tak na przyszłość.
  22. KNX

    NQ

    Przez karę odchodzić? No cześć. PS. Polecam Ci napisać apelacje.
  23. KNX

    Narka

    Szkoda tylko, że to pożegnanie przez bana w grze. No cóż. . . Żegnaj ziomeczku. PS. Polecam Ci apelacje napisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin