Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Attack na 4l?

    Wiem co robię.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. KNX

    Attack na 4l?

    Od 15 pkt. automat nakłada: bana na 60 dni, perma muta, perma kolejkę. Ale kolejka nic nie daje, bo mute pochłania kolejkę moderacyjną, mute też blokuje statusy. Mute praktycznie od 3/4 forum odcina. A, że @ZbyK ma super administratora, to na jego te kary nie działają. A ja jestem w szoku z tych screenów.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Dobrze, nie ma sprawy, w porządku. PS. Tutaj się posty nie nabijają.
  7. Jak na to spojrzałem teraz, to mi się w mózgu dobrze zrobiło. Mówię serio. 10/10.
  8. KNX

    Potwierdzony Powrót.

    Wiesz co Ci @XQward napisał na SB? Witaj ponownie.
  9. KNX

    Cześć :v

    Witam ponownie.
  10. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Mówię Wam: On wróci na ten serwer po tygodniu. I tyle Wam powiem.
  11. KNX

    Narka

    Gracz na 100 procent wrócił na serwera, bo jest w fz
  12. KNX

    Nadszedł ten czas....

    Witam Ciebie. Dalszej gry Ci życzę.
  13. KNX

    Typowy Hyak

    Sprytnie te zdjęcie.
  14. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Aaa, to ok. I tak on wróci.
  15. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Jakie SSy? Napisz na PM.
  16. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Ciekawie jakiej kultury? Dobra, koniec spamu na mój temat.
  17. KNX

    Jednak zostaje // Neon

    Każdy ma inne uczucia, ja tego bana przeżywałem. A za takie pisanie, np. o ośrodku zamkniętym, o ''kaftanie'' (PRZEDE WSZYSTKIM o tym, żebym UB nie dostał) - zostajesz kicknięty z SG4La. Będąc w SG4L, myślałem, że jakaś współpraca będzie. Nie będę pozwalał na takie traktowanie mojej osoby. A Wy ludzie, ogarnijcie się z 'POLAĆ MU!!!', bo na takie traktowanie sobie nie zasłużyłem. Ciekaw jestem, co by było gdybyście znaleźli się na moim miejscu?
  18. W takim razie: życzę, ponownej miłej gry na tym serwie.
  19. KNX

    mati121 mówi Narak

    Szkoda, że z stąd odchodzisz. Siemasz. . .
  20. Witam. Miłej gry życzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin