Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy Redaktor @erVIN* z Redakcji 4Life News. Zachęcam Was do przeczytania poniższego wywiadu z Młodszą Prezenterką z Radia 4Music - @xMimis. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Przenosimy się do klubu 4Music w Las Venturas.
er - Młodszy Redaktor @erVIN*
xM - Młodsza Prezenterka @xMimis
er: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor erVIN* z Redakcji 4Life. Często słucham Twoich audycji na radiu 4Music w Twoim wykonaniu. Czy zechciałabyś udzielić mi wywiadu dla naszej Redakcji oraz czytelników?
xM: Hejka, z tej strony Młodsza Prezenterka xMimis z radia 4Music. Oczywiście, że chcę udzielić wywiadu!
er: Świetnie! Każdy z nas chciałby na pewno dowiedzieć się — kim jesteś. Możesz opowiedzieć coś o sobie, przedstawić swoją osobę?
xM: Ofc! Nazywam się Karolina, irl mówią na mnie Karota. Jak wiecie wiek to moja słodka tajemnica :D. Mieszkam na Śląśku w okolicach Rybnika. Całe życie muzyka mi towarzyszy, śpiewałam w chórze, chodzę do ogniska muzycznego, gdzie gram od 7 lat na fortepianie. Kocham wychodzić ze znajomymi na imprezki, nad jeziorko, czy teraz w zimie na narty. Mam dość kolorowe życie, dużo by mówić.
er: Miło Cię poznać. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Multi Theft Auto, z serwerem 4Life oraz skąd dowiedziałaś się o naszym serwisie?
xM: Moja przygoda z MTA zaczęła się w tym samym momencie, jak dowiedziałam się o 4Life. Mój ex pokazał mi tą gierkę, powiedział co i jak, no i co ja mogę powiedzieć, przez to jeszcze dłuuugo o nim nie zapomnę:DD Oczywiście serdecznie go pozdrawiam.
er: Dlaczego nazwa xMimis, skąd ten pomysł? Czy jest związany ze znanymi płatkami śniadaniowymi?
xM: Nazwa xMimis wzięła się od pierwszego mojego nicku na MSP (movie star planet). Kiedyś każda dziewczynka w to grała i z przyjaciółką wymyśliłyśmy nazwę mimis123lol - każdy mój inny nick jest pochodną tego.
er: Czy oprócz MTA grasz jeszcze w jakieś gry komputerowe?
xM: Oczywiście, moją główną grą niezmiennie od lat jest Minecraft (głównie tryb bedwars). Także gram w gry typu Wiedźmin, Cyberpunk, wiadomo różne wersje GTA. Czasami gram ze znajomymi w gierki typu Repo, Among Us, Fall Guys itp.
er: Przegrałaś na serwerze prawie 1000 godzin. Na co przeznaczyłaś tyle godzin na serwerze? Możesz pochwalić się przy okazji swoim majątkiem oraz posiadanymi pojazdami i nieruchomościami.
xM: Większość czasu spędziłam definitywnie na kurierce z moim mężem Desterkiem. W ostatnim czasie spędzam dużo czasu na audycjach oraz innych pracach dorywczych, czasami na bezcelowym jeżdżeniu furką. Mój majątek wynosi prawie 2,5kk, posiadam Bulleta FT, Schaftera, PCJ — wszystkie te pojazdy mają te same sety. Domku na razie nie posiadam, natomiast planuje coś ogarnąć.
er: Byłaś w organizacji Extreme, a obecnie reprezentujesz organizację Paluchy. Skąd taka decyzja, planujesz zostać w tej organizacji dłużej?
xM: W organizacji Extreme byłam na początku mojej przygody z 4life, po drodze byłam w różnych innych organizacjach. Paluchy to organizacja mojego znajomego i planuje jakiś czas tam pobyć.
er: Jakie są Twoje przyszłe plany na życie na 4Life? Frakcja, a może administracja?
xM: Hmm, planuję pójść do frakcji TSA w niedalekiej przyszłości. Jeżeli chodzi o administracje, to może kiedyś się uda.
er: Rozumiem, przejdźmy do tematów związanych z radiem serwerowym. Kiedy dołączyłaś do radia 4Music, jak długo już w nim przebywasz oraz czy byłaś w przyszłości członkiem innych biznesów, bądź frakcji?
xM: W 4Music jestem +/- 2 miesiące, natomiast rok temu już byłam w 4Music.
er: Jakich utworów możemy spodziewać się podczas Twojej audycji? Jaki gatunek muzyczny preferujesz?
xM: Mówiąc szczerze, na mojej audycji możecie spodziewać się wszystkiego. Często puszczam stare klasyki z vibem, natomiast lubie czasami zarzucić jakimś disco-polo, rapem itp.
er: Zauważyłem, że zostałaś Prezenterem Miesiąca, gratulacje! Jak udało Ci się to osiągnąć?
xM: Co ja mogę powiedzieć. Udało mi się to oczywiście dzięki słuchaczom, miałam motywację, żeby grać sporo audycji i dzięki temu zostałam prezenterem miesiąca.
er: Zostałaś jedyną kobietą, jeśli chodzi o 4Music. Jak się z tym czujesz?
xM: Czuję się z tym bardzo dobrze. Z chłopakami dogaduję się świetnie mam od nich wsparcie, totalnie nie odczułam tego, że jestem jedyną kobietą w 4Music.
er: Czy prowadzenie audycji jest trudne? Opowiedz nam trochę o Twojej pracy oraz sprzęcie, który wykorzystujesz do grania muzyki dla graczy.
xM: Ogólnie prowadzenie audycji nie jest trudne, natomiast czasami pojawia się spam, trollowanie itp. przez graczy. Używam programu Mixxx do prowadzenia audycji, aczkolwiek mam nadzieję, że kiedyś zamieni się to w konsole.
er: Dużo osób jest obecnych na Twoich audycjach? Jak wygląda kwestia finansowa, dobrze zarabiasz jako prezenter?
xM: Na moich audycjach jest dość sporo obecnych osób w porównaniu do innych audycji. Jako prezenterka zarabiam bardzo dobrze, nie mam na co narzekać.
er: Ile najwięcej zarobiłaś podczas pojedynczej audycji? Jaka była największa kwota, którą otrzymałaś?
xM: Nie chcę mówić dokładnej kwoty, natomiast było to ponad 200k. Pojedyncza kwota wynosiła 40 lub 50 tysięcy, nie pamiętam dokładnie.
er: Wiele osób słysząc żeński głos w radiu, od razu zwiększa głośność. Wielu masz adoratorów na serwerze?
xM: No stety niestety tak się dzieje, dla mnie oczywiście na plus natomiast moich kolegów z 4music też powinniście pogłaśniać! Adoratorów mam dość sporo.
er: Co tacy adoratorzy do Ciebie piszą, jak zagadują?
xM: No cóż... Niektórzy są bardzo mili, pomocni, zapytają się, jak mi dzień mija, zaproponują pomoc itp. Natomiast są osoby, które mają 0 wyczucia smaku — wyznają mi miłość, proszą o "zdjęcia" i wypytują o bardzo prywatne sprawy. Gdy dostaną odpowiedź, jakiej nie oczekują, potrafią użyć dość ostrych słów w moim kierunku.
er: Dużo pozdrowień otrzymujesz podczas audycji? Wymień najdziwniejsze, bądź najśmieszniejsze pozdrowienia, jakie otrzymałaś.
xM: Tak, otrzymuję masę pozdrowień na audycji, co oczywiście bardzo doceniam. Myślę, że najdziwniejsze, jakie dostałam to na pewno jakieś trolle. Najśmieszniejsze? Myślę, że po fińsku od KlonaWielkiego dla Desterka :DD (nie pamiętam jak to leciało)
er: W jakich godzinach najczęściej grasz na radiu oraz gdzie najczęściej organizujesz zloty?
xM: Zazwyczaj gram o godzinach południowych oraz popołudniowych np. 11-12, 18-19. Zloty organizuję najczęściej obok drogiej giełdy LV, farmie na Blueberry Acres lub placu budowy SF
er: Każdy prezenter posiada własny temat, gdzie gracze mogą ocenić audycję. Czy także posiadasz ów temat? Możesz podać odnośnik.
xM: Oczywiście, że posiadam!
er: Podoba Ci się biznes 4Music? Warto do niego dołączyć?
xM: I to jak! Rodzinna atmosfera, świetni prezenterzy. Polecam serdecznie.
er: Jakie jest Twoje marzenie serwerowe, czy próbujesz osiągnąć jakiś cel?
xM: Moje marzenie serwerowe jest takie, żeby jednak trochę zaistnieć i żeby ktoś mnie tutaj pamiętał w przyszłości.
er: Na sam koniec, czy chciałabyś kogoś pozdrowić?
xM: Chciałabym bardzo pozdrowić mojego męża @Desterek! Także moich ulubieńców: @Ad1*, @_niewidoczny,@Prohomik, @Cieply-MaciekPL2012, @Milas, @klonwielki, @santiago., @PanDa..oraz wszystkich Prezenterów 4Music!
er: Dołączam się do pozdrowień, cieszę się bardzo, że mogłem przeprowadzić wywiad z tak świetną prezenterką radiową! Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, życzę wszystkiego, co dobre. Trzymaj się!
xM: Dziękuję ci bardzo za przeprowadzenie wywiadu! Również, życzę ci wszystkiego dobrego. Trzymaj się!
Autoryzował: @bartoszek.