Skocz do zawartości

erVIN*

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez erVIN*

  1. Witam serdecznie wszystkich użytkowników! Z tej strony @erVIN* i z okazji zbliżającej się wiosny, chciałbym Was zaprosić do wzięcia udziału w losowaniu. Każdy z was oczywiście ma szansę na zgarnięcie pieniędzy, a zasady konkursu są bardzo proste! Wystarczy zostawić obserwacje na moim profilu (LINK!), zostawić DOWOLNĄ REAKCJĘ oraz oznaczyć minimum DWÓCH ZNAJOMYCH! Konkurs będzie trwał niecały tydzień, a następnie zostaną opublikowane wyniki. Zapraszam do wzięcia udziału, powodzenia wszystkim życzę! KOMENTARZE MOŻECIE PUBLIKOWAĆ DO 2 MARCA 2026!
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Gratulacje dla tych co dostali się do SAPD oraz życzę powodzenia wszystkim w rekrutacji na Supporta! <3:4l:

  4. siema @og.ruddyy0 @adrianopdw @davoolsky* @XKrakroX
  5. Można oczywiście przejrzeć moje logi, auto stawiam tam od początku zakupu nieruchomości (walton służył jako brama). Obecnie została przekazana nieruchomość na licytację B4Y, lecz nadal nie macie prawa zabierać aut z prywatnych posesji. Co do namawiania - nie skomentuje. Codziennie wchodzę na serwer, a auto już znajduje się na parkingu policyjnym. Co do uliczki, nie moja wina, że taka jest granica posiadłości. Dziękuję za zwrot i pozdrawiam.
  6. Twój nick: @erVIN* Nick osoby oskarżonej: @Sudice Powód napisania skargi: Nieregulaminowe odholowywanie pojazdów z prywatnych posesji. Pojazd marki Walton stał na prywatnej posesji i po raz 3 został odholowany przez pracowników frakcji. Poproszę pracownika o wytłumaczenie dlaczego holuje auta z prywatnych posesji. Granica posiadłości: https://imgur.com/a/AOn6ijQ Dowody: https://imgur.com/a/q0fknu8
  7. Zgadza się, jako Adepci zwracajcie uwagę na to, ponieważ to już druga sytuacja, gdzie odholowano mi z tego miejsca pojazd (mowa tutaj oczywiście o nieruchomości obok TSA i "ciemnej uliczce" gdzie stoi mój Walton). Oczekuję jedynie zwrotu 750PLN za wyjęcie pojazdu z parkingu policyjnego. Wpłaty możesz dokonać na PID (350112) w banku San Fierro / Palomino Creek.
  8. Twój nick: @erVIN* Nick osoby oskarżonej: @Piotrek_gs Powód napisania skargi: Nieprawidłowy powód odholowania oraz nieregulaminowe odholowywanie pojazdów z prywatnych posesji. Auto z tego co pamiętam to zaciągnięte było na ręcznym + dodatkowo znajduje się na terenie prywatnym nieruchomości. Poproszę Pracownika o wytłumaczenie i screen dowodowy. Dowody: https://imgur.com/a/1twKviN
  9. @Altec hej SprytsBeng, dlaczego ta zmiana nicku? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. AdekUchiha

      AdekUchiha

      młxdz qfepgjmj hp obnjfśzjmj

    3. RKS.Doli

      RKS.Doli

      Czy to alegoria do tego że podniesiesz swój standard życia? (altec to producent podnosników) 

    4. A$U$
    5. Julek71.klimatkartel

      Julek71.klimatkartel

      wracaj do nicku kingstown, prawdziwa legenda

    6. ReaR

      ReaR

      rajstopa105. to było topka a KNX legenda 

  10. Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy Redaktor @erVIN* z Redakcji 4Life News. Zachęcam Was do przeczytania poniższego wywiadu z Młodszą Prezenterką z Radia 4Music - @xMimis. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Przenosimy się do klubu 4Music w Las Venturas. er - Młodszy Redaktor @erVIN* xM - Młodsza Prezenterka @xMimis er: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor erVIN* z Redakcji 4Life. Często słucham Twoich audycji na radiu 4Music w Twoim wykonaniu. Czy zechciałabyś udzielić mi wywiadu dla naszej Redakcji oraz czytelników? xM: Hejka, z tej strony Młodsza Prezenterka xMimis z radia 4Music. Oczywiście, że chcę udzielić wywiadu! er: Świetnie! Każdy z nas chciałby na pewno dowiedzieć się — kim jesteś. Możesz opowiedzieć coś o sobie, przedstawić swoją osobę? xM: Ofc! Nazywam się Karolina, irl mówią na mnie Karota. Jak wiecie wiek to moja słodka tajemnica :D. Mieszkam na Śląśku w okolicach Rybnika. Całe życie muzyka mi towarzyszy, śpiewałam w chórze, chodzę do ogniska muzycznego, gdzie gram od 7 lat na fortepianie. Kocham wychodzić ze znajomymi na imprezki, nad jeziorko, czy teraz w zimie na narty. Mam dość kolorowe życie, dużo by mówić. er: Miło Cię poznać. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Multi Theft Auto, z serwerem 4Life oraz skąd dowiedziałaś się o naszym serwisie? xM: Moja przygoda z MTA zaczęła się w tym samym momencie, jak dowiedziałam się o 4Life. Mój ex pokazał mi tą gierkę, powiedział co i jak, no i co ja mogę powiedzieć, przez to jeszcze dłuuugo o nim nie zapomnę:DD Oczywiście serdecznie go pozdrawiam. er: Dlaczego nazwa xMimis, skąd ten pomysł? Czy jest związany ze znanymi płatkami śniadaniowymi? xM: Nazwa xMimis wzięła się od pierwszego mojego nicku na MSP (movie star planet). Kiedyś każda dziewczynka w to grała i z przyjaciółką wymyśliłyśmy nazwę mimis123lol - każdy mój inny nick jest pochodną tego. er: Czy oprócz MTA grasz jeszcze w jakieś gry komputerowe? xM: Oczywiście, moją główną grą niezmiennie od lat jest Minecraft (głównie tryb bedwars). Także gram w gry typu Wiedźmin, Cyberpunk, wiadomo różne wersje GTA. Czasami gram ze znajomymi w gierki typu Repo, Among Us, Fall Guys itp. er: Przegrałaś na serwerze prawie 1000 godzin. Na co przeznaczyłaś tyle godzin na serwerze? Możesz pochwalić się przy okazji swoim majątkiem oraz posiadanymi pojazdami i nieruchomościami. xM: Większość czasu spędziłam definitywnie na kurierce z moim mężem Desterkiem. W ostatnim czasie spędzam dużo czasu na audycjach oraz innych pracach dorywczych, czasami na bezcelowym jeżdżeniu furką. Mój majątek wynosi prawie 2,5kk, posiadam Bulleta FT, Schaftera, PCJ — wszystkie te pojazdy mają te same sety. Domku na razie nie posiadam, natomiast planuje coś ogarnąć. er: Byłaś w organizacji Extreme, a obecnie reprezentujesz organizację Paluchy. Skąd taka decyzja, planujesz zostać w tej organizacji dłużej? xM: W organizacji Extreme byłam na początku mojej przygody z 4life, po drodze byłam w różnych innych organizacjach. Paluchy to organizacja mojego znajomego i planuje jakiś czas tam pobyć. er: Jakie są Twoje przyszłe plany na życie na 4Life? Frakcja, a może administracja? xM: Hmm, planuję pójść do frakcji TSA w niedalekiej przyszłości. Jeżeli chodzi o administracje, to może kiedyś się uda. er: Rozumiem, przejdźmy do tematów związanych z radiem serwerowym. Kiedy dołączyłaś do radia 4Music, jak długo już w nim przebywasz oraz czy byłaś w przyszłości członkiem innych biznesów, bądź frakcji? xM: W 4Music jestem +/- 2 miesiące, natomiast rok temu już byłam w 4Music. er: Jakich utworów możemy spodziewać się podczas Twojej audycji? Jaki gatunek muzyczny preferujesz? xM: Mówiąc szczerze, na mojej audycji możecie spodziewać się wszystkiego. Często puszczam stare klasyki z vibem, natomiast lubie czasami zarzucić jakimś disco-polo, rapem itp. er: Zauważyłem, że zostałaś Prezenterem Miesiąca, gratulacje! Jak udało Ci się to osiągnąć? xM: Co ja mogę powiedzieć. Udało mi się to oczywiście dzięki słuchaczom, miałam motywację, żeby grać sporo audycji i dzięki temu zostałam prezenterem miesiąca. er: Zostałaś jedyną kobietą, jeśli chodzi o 4Music. Jak się z tym czujesz? xM: Czuję się z tym bardzo dobrze. Z chłopakami dogaduję się świetnie mam od nich wsparcie, totalnie nie odczułam tego, że jestem jedyną kobietą w 4Music. er: Czy prowadzenie audycji jest trudne? Opowiedz nam trochę o Twojej pracy oraz sprzęcie, który wykorzystujesz do grania muzyki dla graczy. xM: Ogólnie prowadzenie audycji nie jest trudne, natomiast czasami pojawia się spam, trollowanie itp. przez graczy. Używam programu Mixxx do prowadzenia audycji, aczkolwiek mam nadzieję, że kiedyś zamieni się to w konsole. er: Dużo osób jest obecnych na Twoich audycjach? Jak wygląda kwestia finansowa, dobrze zarabiasz jako prezenter? xM: Na moich audycjach jest dość sporo obecnych osób w porównaniu do innych audycji. Jako prezenterka zarabiam bardzo dobrze, nie mam na co narzekać. er: Ile najwięcej zarobiłaś podczas pojedynczej audycji? Jaka była największa kwota, którą otrzymałaś? xM: Nie chcę mówić dokładnej kwoty, natomiast było to ponad 200k. Pojedyncza kwota wynosiła 40 lub 50 tysięcy, nie pamiętam dokładnie. er: Wiele osób słysząc żeński głos w radiu, od razu zwiększa głośność. Wielu masz adoratorów na serwerze? xM: No stety niestety tak się dzieje, dla mnie oczywiście na plus natomiast moich kolegów z 4music też powinniście pogłaśniać! Adoratorów mam dość sporo. er: Co tacy adoratorzy do Ciebie piszą, jak zagadują? xM: No cóż... Niektórzy są bardzo mili, pomocni, zapytają się, jak mi dzień mija, zaproponują pomoc itp. Natomiast są osoby, które mają 0 wyczucia smaku — wyznają mi miłość, proszą o "zdjęcia" i wypytują o bardzo prywatne sprawy. Gdy dostaną odpowiedź, jakiej nie oczekują, potrafią użyć dość ostrych słów w moim kierunku. er: Dużo pozdrowień otrzymujesz podczas audycji? Wymień najdziwniejsze, bądź najśmieszniejsze pozdrowienia, jakie otrzymałaś. xM: Tak, otrzymuję masę pozdrowień na audycji, co oczywiście bardzo doceniam. Myślę, że najdziwniejsze, jakie dostałam to na pewno jakieś trolle. Najśmieszniejsze? Myślę, że po fińsku od KlonaWielkiego dla Desterka :DD (nie pamiętam jak to leciało) er: W jakich godzinach najczęściej grasz na radiu oraz gdzie najczęściej organizujesz zloty? xM: Zazwyczaj gram o godzinach południowych oraz popołudniowych np. 11-12, 18-19. Zloty organizuję najczęściej obok drogiej giełdy LV, farmie na Blueberry Acres lub placu budowy SF er: Każdy prezenter posiada własny temat, gdzie gracze mogą ocenić audycję. Czy także posiadasz ów temat? Możesz podać odnośnik. xM: Oczywiście, że posiadam! er: Podoba Ci się biznes 4Music? Warto do niego dołączyć? xM: I to jak! Rodzinna atmosfera, świetni prezenterzy. Polecam serdecznie. er: Jakie jest Twoje marzenie serwerowe, czy próbujesz osiągnąć jakiś cel? xM: Moje marzenie serwerowe jest takie, żeby jednak trochę zaistnieć i żeby ktoś mnie tutaj pamiętał w przyszłości. er: Na sam koniec, czy chciałabyś kogoś pozdrowić? xM: Chciałabym bardzo pozdrowić mojego męża @Desterek! Także moich ulubieńców: @Ad1*, @_niewidoczny,@Prohomik, @Cieply-MaciekPL2012, @Milas, @klonwielki, @santiago., @PanDa..oraz wszystkich Prezenterów 4Music! er: Dołączam się do pozdrowień, cieszę się bardzo, że mogłem przeprowadzić wywiad z tak świetną prezenterką radiową! Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, życzę wszystkiego, co dobre. Trzymaj się! xM: Dziękuję ci bardzo za przeprowadzenie wywiadu! Również, życzę ci wszystkiego dobrego. Trzymaj się! Autoryzował: @bartoszek.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. erVIN*

    lock

    nieważne, wyjaśnione
  14. Zapraszam do przeczytania kolejnego materiału mojego autorstwa! Tym razem przedstawiam wam giełdy na serwerze 4Life! 

     

  15. Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy Redaktor @erVIN* z Redakcji 4Life News. W dzisiejszym materiale poznacie wszystkie giełdy serwerowe, na których albo możecie zakupić pojazd, albo zostać oszukanym przez lokalnych handlarzy. Zachęcam do zapoznania się z naszymi giełdami. Naszym pierwszym przystankiem będzie miasto, w którym każdy z nas stawiał pierwsze swoje kroki, uczył się jeździć samochodem, aby zarobić pieniądze, które mógł wydać na początku właśnie tutaj. Mowa tutaj o mieście San Fierro. Giełda samochodowa 0 – 10,000PLN znajdująca się na dzielnicy Foster Valley w San Fierro. To właśnie w tym miejscu możemy zakupić swój pierwszy pojazd. Wszyscy na pewno bardzo dobrze kojarzą to miejsce. Na tej giełdzie możemy napotkać w większości pojazdy takie jak: Manana, Perennial, Moonbeam, Walton o pojemnościach silnika 1.2, 1.4 albo nawet i 1.6! Giełda ta jest miejscem spotkań nowych graczy, którzy uparcie szukają aut za jak najmniejszą kwotę, doprowadzając czasami do przepychanek oraz ostrych wymian słownych. Giełda samochodowa 10,000 – 50,000 PLN znajdująca się na dzielnicy Foster Valley w San Fierro. Przechodzimy na drugą stronę ulicy, wchodzimy na wyższy poziom i przechodzimy na trochę bogatszą giełdę, gdzie już są szanse na zdobycie pojazdu z silnikiem 1.8, bądź z mniejszą pojemnością, ale po wizycie u tunera. Tutaj powoli zaczynają się problemy w postaci giełd przepełnionych handlarzami samochodów. Wiadomo — każde próbuje zaoszczędzić jak najwięcej, aby chwilę pojeździć, a następnie przemalować i ponownie wystawić na giełdzie, lecz za wyższą cenę. Giełda samochodowa 50,000 – 100,000PLN znajdująca się na dzielnicy Mulholland Intersection w Los Santos. Przechodzimy do centrum przestępczości, czyli do miasta Los Santos, gdzie jak sami widzicie, życie umarło. Znikoma oferta aut, brak handlarzy, brak klientów — nic prócz wystawionych aut, które są strzeżone całodobowo przez prywatną firmę ochroniarską. Nie wiadomo nawet czy te pojazdy kiedykolwiek się sprzedadzą... Giełda samochodowa 100,000 – 250,000PLN oraz giełda helikopterów znajdujące się na dzielnicy Las Venturas Airport. Obydwie giełdy znajdziemy nieopodal lotniska w mieście Las Venturas. Niestety giełda z helikopterami bardzo rzadko ma coś do zaoferowania, ponieważ gracze preferują jednak pojazdy lądowe. Giełda 100,000 – 250,000 znajdująca się niżej ma do zaoferowania bogatą flotę pojazdów. Znajdziecie tutaj już szybsze pojazdy, pojazdy pod aplikację E-transporter, pojazdy o różnych pojemnościach silnika oraz z przeróżnym tuningiem mechanicznym, jak i wizualnym. Na każdym kroku napotkacie wielu handlarzy, ale spotkacie także kolekcjonerów szukających okazji do zakupienia pojazdów o niskim ID. Giełda samochodowa od 250,000PLN wzwyż oraz giełda pojazdów jednośladowych znajdujących się na dzielnicy Linden Station w Las Venturas. Ostatnia giełda samochodowa znajdująca się na serwerze 4Life — giełda pokazująca prawdziwe oblicze Las Venturas. Tutaj znajdziecie już najdroższe i najszybsze pojazdy na serwerze, auta z niskim ID albo unikatowym tuningiem. Także tutaj roi się od handlarzy aut, dodatkowo 90% aut na tej giełdzie jest wystawione bardzo drogo. Niejedna kolekcja, niejeden majątek został tutaj sprzedany, ale także niejeden gracz został tutaj oszukany. Giełda jest codziennie pełna — do wyboru do koloru! Tuż obok znajdziecie mały plac poświęcony jednośladom. Znajdziecie tutaj skutery, motory pod aplikację Eatsy albo szybkie wyścigowe bestie. DODATEK! Giełda pojazdów wodnych na wybrzeżach Los Santos...o ile można nazwać to giełdą. Wiecznie pusta, wiecznie cicha i spokojna giełda, która ma do zaoferowania kompletnie nic prócz statku modelarskiego w budce. Tutaj nie spotkacie nikogo, lecz możecie zrobić sobie piękne zdjęcie na tle latarni — tyle ma do zaoferowania giełda pojazdów wodnych. Na szczęście udało się zaczepić okolicznego mieszkańca i przeprowadzić z nim krótki wywiad. E - erVIN* M - Mieszkaniec E: Dzień dobry, z tej strony Młodszy Redaktor z Redakcji 4Life News. Pozwoli Pan, że zadam kilka pytań na temat tutejszej giełdy? M: Giełdy? Chłopie, ty, żeś się wczoraj urodził?! Tutaj od paru lat nikt nie wystawił łodzi. Odkąd tutaj się wprowadziłem, żywej duszy nie zobaczyłem na tej giełdzie. E: Rozumiem, a dlaczego tutaj nikt nie przychodzi ani nie wystawia swoich jachtów albo łodzi? M: Odkąd gangi przejęły kontrolę nad miastem każdy boi się zostawić tutaj łódź bez opieki. E: Nie ma tutaj ochrony albo monitoringu? M: Monitoring jest, ale nie działa. Lokalni gangsterzy wyłączyli wszystkie kamery, to miejsce służy tylko do ciemnych transakcji. Funkcjonariusze policji czasami tutaj przyjadą, rozłożą się, zdrzemną i wrócą na patrol. Skorumpowani urzędnicy, skorumpowany Urząd Miasta — nikt się tym miejscem już od bardzo dawna nie interesuje. E: Dziękuje za informację, to wszystko z mojej strony. Życzę miłego wieczoru. M: Nie ma za co, dobranoc i szerokiej drogi. Mam nadzieję, że materiał Wam się podobał. Zachęcam Was do przejrzenia innych materiałów od Naszych Redaktorów! Bądźcie czujni i nie dajcie się oszukać na giełdach! Autoryzował: @bartoszek.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. erVIN*

    x

    Jak na Club to nie jest niskie ID 45
  18. Sprawdziłem wszystkie ceny na stacjach benzynowych, zapraszam Was do zapoznania się z moim materiałem. <3

     

  19. Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @erVIN* z Redakcji 4Life News. Zachęcam bardzo do przeczytania poniższego materiału, w którym dowiecie się między innymi, gdzie znajdują się stacje benzynowe w San Andreas, jak wygląda sytuacja z ceną gazu oraz benzyny, gdzie uda Wam się zatankować najtaniej. Podczas podróży po stanie San Andreas możemy napotkać na swojej drodze aż 21 stacji, na których możemy zatankować swoje auto. Tylko na jednej z nich nie uda Wam się zatankować benzyny, a mowa tutaj o stacji w Angel Pine, która oferuje jedynie tankowanie LPG oraz sprzedaż butli z gazem. Największa walka o klientów trwa w mieście Las Venturas, gdzie swoją działalność otworzyło aż 5 stacji benzynowych — najwięcej w całym SA. W mieście San Fierro znajdziecie ich 3, a w Los Santos ze względu na ciągłe walki gangów oraz korupcję w Urzędzie Miasta, utrzymały się tylko 2 stacje. Pozostałe CPN-y znajdują się w takich miejscowościach jak Dillimore, Bayside Marine, Fort Carson, Blueberry Island, Montgomery oraz El Quebrados. Także natrafimy na stacje w Tierra Rabada, Whetstone, Bone County lub we Flint County. Wszystkie te stacje wyróżnia inny, specyficzny właściciel a co najważniejsze — cena. Dnia 05.02.2026 r. odnotowaliśmy, iż najtańszą benzynę możemy zakupić na stacji położonej przy miasteczku Montgomery, a jej cena wynosi zaledwie 5,094 zł/dm3. Najgorzej w rankingu wypadła stacja znajdująca się w Las Venturas na dzielnicy The Emerald Isle z ceną 5,359 zł za dm3 benzyny. Nie od dziś wiadomo, że w większych miastach jest drożej, lecz Las Venturas wygrywa pod każdym względem, głównie, jeśli mówimy o cenach paliw na wszystkich tam stacjach. Jeżeli chodzi o LPG, to najbardziej opłaca się zatankować nasz pojazd w El Quebrados — cena wynosi 2,369 zł/dm3. Oczywiście najdroższy gaz jest nigdzie indziej jak w Las Venturas, nie ma droższego miasta przepełnionego pychą i bogactwem. Teraz przedstawiam wam przegląd wszystkich cen na stacjach benzynowych, które zanotowaliśmy. (cena benzyny / cena LPG) Las Venturas, Spinybed: 5,299 zł/dm3 / 2,436 zł/dm3 Las Venturas, Redsands West: 5,306 zł/dm3 / 2,421 zł/dm3 Las Venturas, The Emerald Isle: 5,359 zł/dm3 / 2,468 zł/dm3 Las Venturas, Whitewood Estates: 5,242 zł/dm3 / 2,402 zł/dm3 Las Venturas niedaleko drogiej giełdy: 5,328 zł/dm3 / 2,408 zł/dm3 Los Santos, Temple: 5,244 zł/dm3 / 2,401 zł/dm3 Los Santos, Idlewood: 5,249 zł/dm3 / 2,426 zł/dm3 San Fierro, Doherty: 5,278 zł/dm3 / 2,413 zł/dm3 San Fierro, Easter Basin: 5,249 zł/dm3 / 2,430 zł/dm3 San Fierro, Juniper Hollow: 5,341 zł/dm3 / 2,412 zł/dm3 Bayside Marine: 5,271 zł/dm3 / 2,403 zł/dm3 Blueberry Island: 5,339 zł/dm3 / 2,425 zł/dm3 Dillimore: 5,230 zł/dm3 / 2,395 zł/dm3 El Quebrados: 5,139 zł/dm3 / 2,369 zł/dm3 Flint County: 5,264 zł/dm3 / 2,407 zł/dm3 Bone County: 5,150 zł/dm3 / 2,396 zł/dm3 Angel Pine: brak / 2,446 zł/dm3 Montgomery: 5,094 zł/dm3 / brak Fort Carson: 5,118 zł/dm3 / brak Whetstone: 5,148 zł/dm3 / brak Tierra Rabada: 5,180 zł/dm3 / brak Omijajcie zatem szerokim łukiem stacje benzynowe w Las Venturas i dorabiajcie małych przedsiębiorców, najlepiej poza wielkimi miastami. Mam nadzieję, że artykuł pomoże Wam chociaż trochę zaoszczędzić, a treść tego materiału będzie dla was pomocna. Dziękuję za uwagę, pochwalcie się w komentarzach, gdzie najczęściej tankujecie swoje pojazdy. Autoryzował: @bartoszek.
  20. Posiadłość wystawiona na licytacje biznesu Buildings4You. Zapraszam serdecznie do licytowania posiadłości na owym wydarzeniu Do zamknięcia.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin