Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick z serwera: Jasiekk Nick używany na Mumble: Jasiekk Ilość godzin przegranych na serwerze: 3200 Czy posiadałeś już kanał?: nie Nazwa kanału: Armata Jasia Nazwa podkanałów: Ładuje armatę / Studio Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: raczej luźną reką Coś od siebie: hej
  3. tahomka w sumie 800 moge dac na start jak co to pisz moze sie ugadamy jak bd chciał kupic tego infka :>
  4. ale, że 03 w tym roku ma juz 18lat? jak ten czas szybko leci, porównał bym go do pezota ale do niego nie ma podejścia troche :o

    1. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      bedzie posiadana 18 w pazdzierniku :) 

    2. Black.*
    3. Walker*

      Walker*

      t o   s i e    n a z y w a    ż y c i e

  5. -25° i pezot się poddał zostaw znicz dla akumulatorka 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. bertsiema

      bertsiema

      jak -25° nie było nigdy w pl..

    3. zbychu997

      zbychu997

      to do dommu ogrzej a nie na zimnym łodpalasz panie !

    4. Black.*

      Black.*

      @Jasiekk u mnie stoi citroen c5 2.0 hdi i pezot 1.6 hdi i od strzala odpalają tylko w litrowce jest korekcja wstrysku.

       

    5. Johnny*

      Johnny*

      No to u mnie nie odpaliło na strzała i jest przypal, ale spoko pójdzie z lejec

    6. Moszu
  6. Pezu vs zaspa 1-0 nic nie pokona 1.4 hdi w dupkie jeża łapa cyk fuch

    1. Orbi.

      Orbi.

      Curtis Clayton jednak zyje :O

    2. Johnny*

      Johnny*

      Curtis Clayton wali boki na ręcznym pezu gostek jest w swoim żywiole B)

    3. Orbi.

      Orbi.

      Jasny gwint, to niech pozdrowi Raineya

  7. Jak tam polatali bokiem? U mnie to już pezu kurła płaczę prawie rękaw wyrwałem wrum wrum ;];];];]B)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Pawex...

      Pawex...

      No trochę się Caterpillarem na bazie polatało

    3. kubociak

      kubociak

      Prawie kręgosłup złamałem, prawdopodobnie dobrałem złe buty

    4. Black.*
    5. deluXe

      deluXe

      A4 w fwd też się da 

    6. Johnny*

      Johnny*

      Fwd najlepsze, ja specjalnie na tył letnie dałem żeby latał to nie powiem ostra faza pod biedronka nie ma na mnie mocnych 

  8. tak potwierdzam bedzie projekt widzowie
  9. wątpię, że ktoś da wiecej ale 700k za limke
  10. wolał bym kase za to wszystko łatwiej rozwalić w kasynie
  11. Zapraszam do kupna innych autek dalej cena za turka mnie nie przekonuje
  12. Model: Manana ID: 113 (58 na serwie, nie wiem która aktywna) Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1098 Dodatki: 2.2 ft z małymi brakami, a mianowicie auto nie ma nitra, up4, abs i zbędnego vizu. Auto w wariancie HB na lampie fresh, prezentuje sie niesamowicie, szyby 20% baki full 90/75 duża atrapa Cena: Chętnie poznam offki Coś od siebie: Super manianka, zakończony projekt, który spędził ze mną bardzo wiele czasu, auto prowadzi sie świetnie pomimo tego, że jest to mananka. SS’y: https://imgur.com/a/u8VtZqP Model: Manana ID: 165 (75 na serwie nie wiem która aktywna) Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 1650 Dodatki: 1.8 prawie ft, brak up4, abs, zbędnego tune vizu, baki full czyli 90/75, szyby 40% autko bardzo ładne w wariancie HB lampy winne również duża atrapa Cena: Zbieram offki Coś od siebie: Super manianka, projekcik do dokończenia, bardzo fajna zrywna ładna super samochodzik co tu więcej mówić SS’y: https://imgur.com/a/u8VtZqP Model: Premier ID: 151 (5 na serwie) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 7200 Dodatki: 1.6 praktycznie na ft, z braków można sie doszukać braku up4 oraz nitra, auto na full bakach 90/75 duża atrapa, szyby bodajże 60/40% bez zbędnego tune vizu, auto ma piękne lampy Pig które są nieziemskie w tym pojeździe po prostu kozaczek Cena: Offki jak wyżej, zbieramy może coś sprzedamy Coś od siebie: Super premier na niskim id, gratka dla kolekcjonera, albo osoby która lubi szybkie auta, na silniku 1.6 auto ma vmax 205 wiec i tak uważam, że spoko SS’y: https://imgur.com/a/u8VtZqP Model: Turek ID: 8357 (12 na serwie nie wiem który aktywny, chyba 5 albo cos takiego) Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 4200 Dodatki: 2.2 ft jedynie brak nitra, bak benzyny unikatowa pojemność 100L lpg 75, lampy oraz licznik unikatowe Kosmiczne dwie małe atrapy, najlepsze pod instalacje nitro, szyby bodajże 40/60% ponieważ najładniej wyglądają. Cena: offki jakieś miłe ale nie zaniżone bo smutny bd Coś od siebie: Koks turek chyba jedyny dostępny z bakiem 100 i w sumie na 99.9% jedyny na lampach kosmicznych turek, nie wiem niskie id nawet cieszy oko na ulicach SS’y: https://imgur.com/a/u8VtZqP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin