Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. to i tak mniej niż daje kolega wyżej, a na serwie offki były o dwa kk większe no ale bumpik spoko
  2. Model: Elegy ID: 8338 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 24k Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), wydech (1037), tablica rejestracyjna ( KOSMOS ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) nitro na podwójnej atrapie 2 klucze ogólnie bak 100l lpg 75 lampy kosmiczne unikaty 2 z 3 dostępnych na serwerze Cena: Offki może sprzedam B)) Coś od siebie: kozackie eledzi wsadzic upy i masz ft kozak bryczka i no eledzi driftyn SS’y: https://imgur.com/a/t9mfwN8
  3. ciekawe poczekamy może ktoś przebije
  4. malutko jak na razie ale spoko początek :#
  5. Model: Turismo ID: 8357 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 5343 Dodatki: 2.2 lampy licznik unikaty kosmiczne (dostępne tylko w 3 pojazdach z czego 2 są w moim posiadaniu) up 1 up 3 bak 100/75lpg no wszystko ma oprócz up2 ( auto ma 4x4 w ori), up4 bo nie mam kasy, nitra i chyba tyle Cena: offki i tak pewnie nie sprzedam ale wystawiam poglądowo może któraś ofka mnie zaciekawi Coś od siebie: No co masne turismo mam od chyba ponad roku jak nie wiecej spoko furka zrobiłem na 2.2 było ft bez nitra ale musiałem demontowac up2 i up4 chetni niech piszą https://mta4life.pl/vehicles/?s=8357&check=8357 Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 8357), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB SS’y:
  6. Dzień dobry czy Pani mnie śledzi bo mi się tak wydaje troszeczkę B)

    1. DarkQueen

      DarkQueen

      Widzi Pan, taka robota :P

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. witam oguem wracam trochę do grania, ktoś chciałby pograć czasami pogadać ten tego bo samemu to słabiutko:/ +12 ogar mikro ogar pvp 

  9. Witam wszystkich obserwatoruw proszę zostawić łapkę w górę pod zdjęciem i subika dziękuję 

  10. Johnny*

    Pokaż swoją twarz

    wpadłaś mi w oko maleńka jak ta mucha do pyska elo Pokażcie się pięknisie @Ferdel1111 @AKKT @Verago.
  11. Model: SadlerID: 78243Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 12kmDodatki: czysty, beczki ropy na paceCena: 20 do negoCoś od siebie: sprzedam dziunga fajny sadler SS’y: no nwm cos dam ale kazdy wie jak wygląda sadler chyba https://imgur.com/a/1JaSjOz Model: Perrarri combiID: 75270Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 90k ledwo dotartyDodatki: felunia 1076 pomalowana na biało Cena: nwm z 10k do nego 9k do nego oddam tanio w miareCoś od siebie: Peras fajnie wygląda ładnie pomalowany aż szkoda sprzedawac fajnie siedziałby pod domkiem ale nie mamdomuSS’y: https://imgur.com/a/1JaSjOz
  12. Cena byla wystawiona tako ale coraz lepsze oferty
  13. Model: StratumID: 13286Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 7698.9kmDodatki: 2/2 ft up1/2/3/4 ABS baki 90dm/75dm szyby 60% wykrywacz cb ogranicznik lampy licznikCena: offki mysle ze od 450 można zacząć.Coś od siebie: Fajny passat 2.2 ft w fullopcji podgrzewane fotele fajna furka dobrze lata bokiemSS’y: https://imgur.com/a/vECxfvx
  14. Stratum to lipa straszna za tyle nigdy bym nie sprzedał, turek i remek za 7kk słabiutko bardzo słabiutko
  15. Autka wystawiam poglądowo w razie dobrej oferty autko może zmienić właściciela Model: TurismoID: 8357Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 4,7kDodatki: 2.2 FT lampy kosmiczne (unikaty) licznik kosmiczny (unikat) bak 100dm3 lpg 75 dm3 up 1 2 3 4 ABS przyciemniane szyby 60% ogranicznik cb wykrywaczCena: Chętnie poznam offkiCoś od siebie: Super Turismo bodajże 6 aktywne na serwerze, ładne zwinne z licytacji ARCON, jedno auto z 3 dostępnych na serwerze na tych lampach.SS’y: https://imgur.com/a/r3xKGp4 Model: RemingtonID: 8327Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 1kDodatki: 2.2 FT lampy kosmiczne (unikaty) licznik aqua (unikat) bak 100dm3 lpg 75 dm3 up 1 2 4 hydraulika ABS przyciemniane szyby 60% ogranicznik cb wykrywaczCena: OffkiCoś od siebie: Piękny low rider bodajże 9 dostępny na serwerze, nie wiem czy wcześniejsze sa w użytku/sprzedaży, fajne autko z licytacji ARCON, drugie auto z 3 dostępnych na serwerze na tych lampachSS’y: https://imgur.com/a/r3xKGp4 Model: StratumID: 13286Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 7,5kDodatki: 2.2 ft lampy red licznik red bak 90 dm3 lpg 75 dm3 up 1 2 3 4 ABS przyciemniane szyby 60% ogranicznik cb wykrywaczCena: offkiCoś od siebie: Super Passat, fajnie lata bokiem, w miare szybki, ładnie wygląda nic tylko brać!SS’y: https://imgur.com/a/0nJMkfC Model: NebulaID: 52648Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 800Dodatki: 2.2 lampy pomarańczowe licznik pomarańczowy bak 35dm3 up 1 2 3 ogranicznikCena: offkiCoś od siebie: Fajna cebula galant, fajnie lata bokiem, materiał na projekt do skończenia.SS’y: https://imgur.com/a/0nJMkfC
  16. Pv chętnie dogadam się za kosmite
  17. pdw pdw ogólnie mandat wleciał pozdro @CampeQ dzk za mandat 

    #dobremordypatrząnaświatzzakrat

     

  18. Day 1 of duty

    Report: 

    Dostałem za małą koszule po jakimś meksykańcu, porwała mi się na plecach i nie dopina mi sie na brzuchu, czas zacząć ćwiczenia. Laweta jest długa nic się nie zmieniło. Dzień udany.

    Tip of the day: 

    jedz marchewki bo są zdrowe

    1. KropsoN.pakujwalize

      KropsoN.pakujwalize

      ta koszula to pewnie po dawnym członku command staff, tego co pa commanderem był... trzymaj się tam jasiu

    2. StivGamer

      StivGamer

      trzymajcie sie w tym san andreas

    3. Orbi.

      Orbi.

      To pewnie po tym meksykańcu z belview street, trzymaj sie tam clayton

    4. Johnny*

      Johnny*

      Słyszałam że ten meksykaniec przerzucił się na branże porno, kiedyś sprzedam tą koszule za majątek, niech Bóg spoczywa nad jego spuścizną 

  19. Jak to sie mówi

    wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Johnny*

      Johnny*

      a on żyje? myślałem, że go odpalili

    3. Orbi.

      Orbi.

      On jest gitem i przeżył

    4. cx_u

      cx_u

      Jeszcze jednego czarnucha pamiętam, ale jak mu było to nie wiem

    5. Johnny*

      Johnny*

      Nie wiem ja to pamiętam jeszcze braci skuterowych niezle z nich wariaty były 

    6. NatalkaWiertarka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin