-
Postów
295 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Johnny*
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Kurde u was też tak sypie? ja to godzinę odśnieżam auto i dalej mi pada nie wiem co jest pomocy
-
-25° i pezot się poddał zostaw znicz dla akumulatorka
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
jak -25° nie było nigdy w pl..
-
to do dommu ogrzej a nie na zimnym łodpalasz panie !
-
-
No to u mnie nie odpaliło na strzała i jest przypal, ale spoko pójdzie z lejec
-
Kupię ci nowy

-
Jak tam polatali bokiem? U mnie to już pezu kurła płaczę prawie rękaw wyrwałem wrum wrum
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)

- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
-
-
Fwd najlepsze, ja specjalnie na tył letnie dałem żeby latał to nie powiem ostra faza pod biedronka nie ma na mnie mocnych