Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. fajne oferty, nawet byłbym skłonny sprzedać, tylko trzeba troszku dołożyć i bd happy
  2. to połowa oferty jaka mam na pv ale dalej XD
  3. Model: Turismo ID: 8357 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7k Dodatki: 2.2 ft bez najtro i up2 bo ma 4x4 Bak 100dm lpg 75dm i no https://mta4life.pl/vehicles/?s=8357&check=8357 uniokat lampiony i licznior kosmiczne na serwie chyba 12 aktywny chyba 8 a na sell to nwm który Cena: oferty chce tylko sprawdzić, pewnie bd giga małe ale chce sprawdzić Coś od siebie: giga hiper super unikat podwójny i hydraulika, tak zwany pług SS’y: https://imgur.com/a/4zcCK41
  4. Dziękuję! Bardzo miła persona, umie się dogadać i wgl, pieniążki przelane, ogólnie można zamknąć @lock
  5. Twój nick: Jasiekk Nick osoby oskarżonej: @Wiktor_1337 Powód napisania skargi: Odcholowanie pojazdu z posesji prywatnej z powodem źle zaparkowanego pojazdu Dowody: Witam, na początku oznajmię, że kupiłem 29.01 domek id 20 (ss posiadłości oraz jej strefy parkowania https://imgur.com/KS302xB - domek po lewej stronie ze strefa parkowania na trawniku) zaparkowałem swój pojazd marki Turismo id 8357 na trawniku który rzekomo należy do posiadłości id 20. dnia 30.01 o godzinie 12.43 pojazd został odholowany na pp za kwote 300pln z powodem "Pojazd nieprawidłowo zaparkowany". https://imgur.com/a/zz1Tv1o Chciałbym tylko odzyskać pieniążki za wyciągnięcie auta z pp, dziękuję.
  6. Jak coś to tylko ten większy mam na sell
  7. Super starcik od super osoby napisz dsc to może się dogadamy
  8. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 20 Cena za dobę: 180 Lokalizacja: Juniper Hollow Cena: offerty chętnie przyjmę SS’y: https://imgur.com/KS302xB - domek po prawej stronie Sposób kontaktu: DSC- Jasiekk#5582 lub tutaj Coś od siebie: super domek, sporo miejsca do parkowania jak widać, zmieście się na pewno 10 autek, spokojna okolica, wyremontowane wnętrze. Polecam serdecznie!
  9. @OwOc kolega drifter dzis spotkany
  10. Model: Elegy ID: 8338 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 27k Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1076), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( KOSMOS ), niestandardowe lampy (███) (unikaty), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Bak benzyny: 100 litrów Butla LPG: 75 litrów Cena: Szukam pewnego kupcy, ofkki po 3-4kk mnie nie interesują bo takie są na poczekaniu, jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem to cena zaczyna się od 6kk w górę :p, zapraszam do proponowania wymian lub innych ofert Coś od siebie: kozak elegy, na czterocyfrowym id, jedyne elegy na serwie na tej lampce z tego co wiem i chyba jedyne dostępne więc flex, bak 100dm3 można uciekać przed pd albo przed safd, auto jest na totalnym ft dokokszone, nitro na podwójnej atrapie więc kozak no i co więcej mówić, piękne auto SS’y: https://imgur.com/a/LkLJlJh
  11. elegy bullet brodway za 8338? uni lampy kosmiczne bak 100dm elegy 2.2 ft na nitro?
  12. jak powiedziałem tak obietnicy dotrzymam, widzimy się na następnym karaoke przygotowania trwają 

     

  13. od dziś jestem wiedzminem :O

     

    1. Orbi.

      Orbi.

      Curtis Clayton w przebraniu 

  14. @KropsoN to muj ziomo i jeszcze @CampeQ tez muj ziom policjant wgl i chce nowe auto pod choinke ale sie nie zmiesci
  15. @Wiesi3k. to muj ziomek
  16. offki na serwie po 4kk + ale gituwa starcik many
  17.  Zapraszam do kupna bo bandit fura szuka nowego właściciela B)

    mówi, że za mało miodu dostaje

  18. Model: Elegy ID: 8338 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 26k Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1076), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( KOSMOS ), niestandardowe lampy (███) (unikaty), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Bak benzyny: 100 litrów Butla LPG: 75 litrów Cena: były offki spore, ale jestem ciekaw kto ile mógłby zapłacić za to cudeńko Coś od siebie: kozak eleguwa, bardzo ładna w oczach ludzi, przynajmniej tak mówią, może kłamią SS’y: https://imgur.com/a/Q4bAWN9
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin