Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Johnny*

    LOCK

    no to 1,2kk benc
  2. Johnny*

    S4

    ah powodzonka
  3. Wszymstkiego dobrego z nowym rokiem życzę razem z rodzinką :4l:

  4. No robota potężna, kozak totalny. Ładnie wykonana praca nic tylko czekać na remaster każdego budynku w grze od ciebie
  5. 5kk ofka w hajsie co i tak mnie w sumie nie zadowala jakoś ekstra
  6. SS’y: https://imgur.com/a/tMV2Azm (po prawej ) ja to czasami zastanawiam sie czy niektórym tak ciężko nauczyć się czytać :3
  7. mój stary rancherek, nie jest najgorzej ale dalej słabo
  8. nie jest to prawda, auto pochodzi z licytacji gdzie nawet sami właściciele serwera tak o nim pisali, z resztą są to te same rgb lam co tych elegy i było to już weryfikowane.
  9. Model: Turismo ID: 8357 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3500 Dodatki: 2.2 ft lpg 75, bak 100, lampy kosmiczne licznik kosmiczny, fup, szyby 60% (chyba albo 40%) no ft bez nitra Cena: Offki wystawiam tylko poglądowo, może jak bd dobra jakas ofka to sprzedam Coś od siebie: No nwm fajniutki unikacik na niskim id i fajnej lampie nic tylko brać nie? SS’y: https://imgur.com/a/tMV2Azm (po prawej )
  10. Johnny*

    Manana 113

    Model: MananaID: 113Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 700Dodatki: 2.2 FT bez nitra baki lpg szyby full bez niepotrzebnego vizu, lampy freshCena: no jakieś offery 850k myśle starcik a potem zobaczymyCoś od siebie: fajny manan heczbek fajny SS’y: dam potem
  11. F na czacie widzowie, nie róbcie glupot tak jak ja i pilnujcie się buziaki :*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Johnny*

      Johnny*

      Pięknie spędzone prawie 2 lata z frakcja i ponad 5 lat grania bez przerw na 4life, będę tęsknić za niektórymi błaznami ;D<3

    3. FuriaT
    4. OwOc

      OwOc

      34 minuty temu, Jasiekk napisał:

      Pięknie spędzone prawie 2 lata z frakcja i ponad 5 lat grania bez przerw na 4life, będę tęsknić za niektórymi błaznami ;D<3

      :(

    5. NVXER

      NVXER

      3m sie zjarancu 

    6. Arturek.

      Arturek.

      no co powiem, szkoda w ch*j :(

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Cadet @AdiSss ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Ferii ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @dami1s ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Artizo ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @mlodyshine ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Aresek ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @vanos ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @kryha22 ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @SlomczaNN ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @HeBe ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Kubus. ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Paul2eu ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @VEENQ ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @GBS* ukończywszy egzamin Police Academy z wynikiem pozytywnym, zostaje awansowany na stopień Police Officer I.
  15. hehe śmieszna oferta dalej
  16. Model: Manana ID: 165 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 1606 Dodatki: 1.8 ft bez nitra i vizu ABS , lampy winne baki 90/75 id 165* jeden dodatkowy klucz szyby 40%Cena: offki, jak bd dobre to sprzedam Coś od siebie: super autko, hatchback to taka corsa troche to fioletowa jak cos SS’y:https://imgur.com/a/zPJHEkn
  17. Model: Manana ID: 113 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 966 Dodatki: 2.2 ft bez nitra i vizu i ABS , lampy fresh baki 90/75 id 113 jeden dodatkowy klucz szyby 20% Cena: offki ale coś około 900k może 1kk coś tego typu Coś od siebie: super autko, hatchback to taka corsa troche SS’y: https://imgur.com/a/zPJHEkn
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin