Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Admiral 1.6 sedan up3 ogranicznik felgi 1076 malowane na biało. Kolor wzorowany na kolor wydawanych w tedy Mercedes ów. Liczę na ofertę
  2. Model: Sultan ID: 7028 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ok 27k Dodatki:progi (1031), atrapa nitro (1008), felgi (1080), wydech (1029), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, UP3, tablica rejestracyjna (DC 7028), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: czekam na oferty. Coś od siebie: Super ałto by JasiuPolicjantK***aCustoms SS’y: https://imgur.com/a/2GcYGH1
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Sultan 2.2 ft combi bez baku, wykrywacza i up2 bo ma 4x4 ma dodatkowo 7k id
  5. Takie rzeczy powinno się załatwiać z osobą która spisywała cię i wystawiała mandat.
  6. No to nie wiem czemu masz problem do mnie, ja tylko transportowałem cię do więzienia na czas jaki mi podano.
  7. Nie wiem dokładnie w czym zawiniłem. Bardzo możliwe ze wsadził go do więzienia, jeżeli mandat wyszedł mu 16k i miał wpis to dostał 180min o których raczej powiedziałem. Niestety nie mam loga na potwierdzenie tej akcji. Zawsze mówię o tym czy ktoś ma wpis i jeżeli kogoś za niego wsadzam to wpis z komputera usuwam. Za pierwszym razem gdy odpalam komputer i widzę ze ktoś ma wpis kopiuje go, a następnie usuwam, a wpis jest w consoli (chyba że oczywiście ktoś ma więcej niz 1). Jeżeli chodzi o poscigi to staram się wykonywać je jak najlepiej potrafię, bez zbędnej przemocy i bez odwalania. Z resztą wydaje mi się ze zacząłem pościg, potem się odłączyłem i byłem na koniec pościgu, logi ze cie łapie były bo wziąłem cię do swojego radiowozu z czyjegoś (bo ja zaczynałem pościg). I wydaje mi się ze to nie ja wystawiłem mandat bo zazwyczaj pamiętam te duże mandaty, a tego sobie nie przypominam. (mam strasznie krótka pamięć więc przepraszam)
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Johnny*

    Konkurs o 15000PLN!

    Komentuje bo dobrze się z tym czuję Słabo rapuje więc walize pakuje
  10. 2.2 prawie ft Sultan combi lampki ice id 7k 2kl brak up2 bo 4x4 baku i wykrywacza. Offa
  11.  

    Co wy wiecie o remixach.. 

  12. Chciałbym wygrać autko bo akurat zamierzam otworzyć mini komis z kolegą i przyda się coś do obrotu
  13. Johnny*

    Sprzedane!

    Dam sultana 2.2 prawie ft combi.
  14. No nic powiedziałem jak to było werdykt należy do zarządu.
  15. Gościu napisałem ci przed tym jak jechałem do mechanika do bankomatu ze i tak bd siedział za ostrzał. A co do rp to wjezdzanie w pojazdy na vmax, jeżdżenie trawa przez jakieś pola.
  16. Człowieku, jeżeli ty robisz pościg bez rp to oczekujesz że bd ci robił rp z przekupstwa? Mam logi jak prosiłes ze jakieś rp zrobić i mniejszy mandat bd. Nie jesteś jakimś wyjątkiem ze bd dawal ci mniejszy mandat. Co do skargi jest niesłuszna ponieważ dawałem ci z 15 min na wybór + mówiłem ze i tak będziesz siedział w pace za ostrzał. #edit za ostrzał do policji nie ma mandatu tylko idzie się siedzieć, mandat dostałeś za poscig, a strzelanina to inna sprawa.
  17. Nie. Pamiętam ze prosiłeś mnie żebym wystawił ci mniejszy mandat, a twoja "akcja rp" miała polegać na tym że mnie przekupisz i zapłacisz mniej. Co do mandatu to jesteś odwalaczem i masz mnożnik x3, kwota za sam pościg wynosiła 9k +poboczne przewinienia dodał te 6k. Piszesz że miałeś ratę. Jeżeli nawet miałbyś tą ratę to po co zaczynał byś pościg? Pościg wiąże się z mandatem. Wystarczyło pomyśleć. Poza tym mówiłem ci że i tak pójdziesz do więzienia za ostrzał przed tym jak jechaliśmy do bankomatu. Ty wybrałeś mandat więc nie moja wina że mnie nie słuchałeś. Więcej do powiedzenia nie mam.
  18. Witam Zacznę od tego że tak jak wyżej wspomniano zacząłem pościg za graczem nie tylko dla tego że "napluł" na mnie ale też chwilę wcześniej ztaranował pojazdem (wychodziłem z komisariatu na alejce, wtedy mnie przejechał) Prowokowałeś mnie wraz z kolegą dlatego zacząłem pościg. Pościg trwał i trwał nawet w pewnym momencie cię zgubiłem, ale udało mi się ciebie znaleźć i kontynuować pościg. Po chwili dołączyły się do mnie 2 jednostki robiliśmy poscig rp bez taranowania, potem gdy zauważyłem że kierujesz się w stronę dm postanowiliśmy że zaczniemy manewry w celu uniemożliwienia co wjazdu na dm. Podjęliśmy się 3 prób lecz jakoś udało Ci się uciec. Następnie udałeś się w stronę szpitala ls (obok Glen parku) i wjechałeś na dm. Potem koledzy z kanału zarzucili hasło aby SWAT weszło na dm. Zwołali osoby uprawnione i zaczęli akcje. Jako iż byłem na kanale cały czas słuchałem jak prowadzą akcje na dm. Pojechałem się naprawić. Potem wracając zauważyłem ruch obok pizzerii przy wejściu do dm zauważyłem tam oskarżającego. Zapytałem się czy mogę gi złapać za ostrzał do policjantów, otrzymałem odpowiedź ze tak i bez żadnego gadania postanowiłem cię zatrzymać. Potem założyłem Ci blokadę na koło aby nikt nie uciekł twoim autem bo próbowali. Na dodatek pisałem ci że bd wsadzony na 30 - 20 min za ostrzał SAPD. No i trochę zle zacytowałeś bo napisałem ze ewentualnie jeżeli masz wpisy to bd miał więcej minut. Odmówiłem rp ponieważ chciałeś po prostu się wycwaniakować i nie płacić mandatu albo mniejszy. Potem było by ze faworyzuje kogoś i były by problemy. Przepraszam za błędy pisane z telefonu //Jasiekk
  19. Johnny*

    Coś do 1,1kk

    Sultan prawie 2.2 ft combi Sadler 2.2 prawie ft Patriot 1.8 prawie ft?
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. :4l:Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomyślności pieniędzy i jeszcze więcej pieniędzy :4l::wub:;D:D

  22. Masakra zapalenie krtani + angina to najgorsze połączenie jakiś może być. Serdecznie nie polecam :/

    Miłego weekendu Bożego 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin