Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Biorę udział Nick Jasiekk PID 29891 Alfabet jest krótki.
  2. Johnny*

    Turismo 2.2

    Zaczyna się dobrze
  3. Johnny*

    Turismo 2.2

    Model: Turismo ID: 36439 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 7300km (około) Dodatki: UP1, UP3, lampki oraz licznik malachitowe, ogranicznik, cz radio, lpg 75l, bak 90l, podwójna mala atrapa, kluczyk, fele malowane, rejka Cena: 2. 750.000 do nego Coś od siebie: Jestem pierwszym właścicielem auta i szczerze jest mi bardzo smutno je sprzedawać no ale nadszedł jego czas. Auto wygrane w licytacji, sam robiłem tune i jest to perła którą mam nadzieję, że ktoś się zaopiekuje. SS’y: https://imgur.com/a/AZYzLyW
  4. Model: Sultan ID: 7377 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: ok 3100 Dodatki: Zderzak przedni, tylni, progi, wydechy, lampki oraz licznik turkusowe, fele malowane, UP1, UP3, ogranicznik, cb ra *BAK 100L oraz LPG 100L* Cena: myślę, że 560 tyś to odpowiednia cena. Coś od siebie: Przychodzi czas kiedy to należy powiedzieć nie marzeniom i po prostu nie które ścieżki zamknąć, tak właśnie jest z tym Sultanem, niestety nie mam środków ani chęci robienia go na 2.2 ft. Jeżeli masz flotę i chcesz takiego unikatowego sultana z garażu Jasiu Customs to pisz SS’y: https://imgur.com/a/UOB60iv
  5. Johnny*

    Konkurs o samochód!

    @lilmxcioo fajny glendal przyjmę z chęcią
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Kiedy poprosisz @DeltaRon o zmianę wariantu w aucie i nie wszystko pójdzie po twojej myśli

    https://imgur.com/a/7XoiYT9

    Tak, to sultan combi z bagażnikiem od sedana.

    Plis fix

    1. Ping.

      Ping.

      Mogles sprzedac jako unikatowe xd

    2. Hejlo

      Hejlo

      A próbowałeś zamknąć bagażnik? :x

    3. Johnny*

      Johnny*

      Haha ale on sie tak otwiera ;D

    4. KilleR.

      KilleR.

      Mi to wygląda na naciągnięty mięsień.

  8. A tu taki mały smaczek https://m.imgur.com/f4EhUMa Bez urazy oczywiście
  9. Johnny*

    Waltona 1.6

    Model: Walton ID: 27201 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 98k Dodatki: Czerwony licznik, dodatkowy klucz. Cena: Czekam na propozycje. Coś od siebie: Super autko, demon prędkości. Pomalowany na czerwono dodaje 20km/h do v-maxu SS’y: https://imgur.com/a/C1oR0mO
  10. Model: Sultan ID: 7377 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 1400 Dodatki: Lpg 100l, bak 100l,Up1,Up3, ogr, cb, licznik, dod.kluczyk,zderzaki, wydechyCena: czekam na oferty Coś od siebie: auto jedyne takie na serwerze, unikatowe dodatki, co więcej dodać. Kochane auto. Jak cena mi sie nie spodoba to auto zostaje u mnie SS’y: teraz nie mogę dać bo nie jestem na kompie.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. wydaje mi się że od 10-30 bo nie powinienem dostać mandatu 9k
  14. A więc tak : Początek pościgu za mną : [2018-10-16 19:27:32] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz SpeakeR Nakazał Ci się zatrzymać! [2018-10-16 19:27:32] [Output] : * (( Zanotowana prędkość to 136 km/h )) Koniec pościgu za mną : [2018-10-16 19:33:32] [Output] : ✔ Zostałeś/aś zakuty/a przez funkcjonariusza SpeakeR! [2018-10-16 19:33:32] [Output] : ✔ Zostałeś/aś złapany/a przez funkcjonariusza SpeakeR! Wniosek : Czas pościgu to dokładnie 6 minut, a więc nie mieściłem się w pościgu 10-30 min. Po drugie : Gdy już przejechałeś mnie parę razy na tym dm, powiedziałem, że nie można taranować pojazdem na strefie DM, na co ty odpowiedziałeś : [2018-10-16 19:33:42] [Output] : SpeakeR [17]: mam takie prawo I usprawiedliwiłeś to sobie takim zdaniem : [2018-10-16 19:33:45] [Output] : SpeakeR [17]: też macie rp niezłe Potem gdy zapytałem kolegę funkcjonariusza, czy takie coś jest dozwolone, on jednoznacznie odpowiedział : Nie. Po trzecie : Gdy stwierdziłem, że popełniliście błąd to wy nie mogliście tego przyjąć i zaczęliście wymyślać bzdury na temat Bumperów z przodu. [2018-10-16 19:37:46] [Output] : Teddy. [300]: poza tym dostałeś z bumpera [2018-10-16 19:37:47] [Output] : Teddy. [300]: wiec [2018-10-16 19:37:51] [Output] : Teddy. [300]: po to jest stworzony [2018-10-16 19:37:52] [Output] : Jasiekk [95]: coo [2018-10-16 19:37:54] [Output] : SpeakeR [17]: Do tego mamy bumpery [2018-10-16 19:37:54] [Output] : Teddy. [300]: do taranowania [2018-10-16 19:37:55] [Output] : Teddy. [300]: bumper [2018-10-16 19:37:57] [Output] : Teddy. [300]: to z przodu [2018-10-16 19:37:59] [Output] : Teddy. [300]: taki metal Gdzie bumper NIE służy do taranowania LUDZI tylko do taranowania samochodów, płotów etc. Dowód : A push bumper or nudge bar is fitted to the chassis of the car and located to augment the front bumper, to allow the car to be used as a battering ram for simple structures or fences, or to push disabled vehicles off the road. W tłumaczeniu : Poprzeczny zderzak lub drążek dopasowujący są zamontowane na podwoziu samochodu i umieszczone w celu zwiększenia przedniego zderzaka, aby umożliwić użycie samochodu jako taranu do prostych konstrukcji lub ogrodzeń lub do pchnięcia wyłączonego pojazdy z drogi. Na sam koniec : Postanowiłeś, że się usprawiedliwisz tym : [2018-10-16 19:38:21] [Output] : SpeakeR [17]: nie taranowałem [2018-10-16 19:38:27] [Output] : SpeakeR [17]: tylko popchnąłem z bumpera który służy do taranowania AUT. I jeszcze to co powiedziałeś na sam koniec mnie rozwaliło : [2018-10-16 19:39:34] [Output] : SpeakeR [17]: Tym bardziej, że wzorujemy się na policji Amerykańskiej. Czyli podsumowując : Naliczyłeś mi za duży mandat . Złamałeś zasadę jaka obowiązuje na DM czyli zakaz taranowania pojazdami na DM. No i w sumie popisałeś się nie wiedzą na temat pojazdu frakcyjnego, bo skoro bumper służy do taranowania ludzi no to pzdr A i wsadziłeś mi auto do pp za 5k więc czekam na rozwiązanie akcji.
  15. Chwila bo usuneło mi się wszystko dajcie mi 5minut.
  16. Po 1. O pushbarze powiedziałeś dopiero gdy zaczynałem się wykłócać, sam napisałeś, że możesz mnie taranować po tym jak napisałem do cb na dm, że "od kiedy policja może taranować na dm" , poza tym wydaje mi się, że push bar nie służy do popychania ludzi tylko aut i do spychania ich z drogi. Po 2. Nie wiem ile ty sobie naliczyłeś ale jechałem z sf do ls i wwaliłem się obok dm, po swojej jeździe wiem, że nie zajęło mi to więcej jak 10 min Po 3. "Żądasz od nas, abyśmy odgrywali rp, lecz gdy wy dostaliście z pushbara, to wstaliście i zaczęliście normalnie biegać ; magicznie z kieszeni wyjęliście AK, a może z nerki? Bo jakoś nie specjalnie odgrywaliście to, że wyjmujecie bronie z pojazdu." jeżeli bawisz się w to to mam tą samą sytuację, przejechałeś obywatela, a następnie postrzeliłeś go. Powątpiewam, żeby policja tak robiła . Po 4. poza ty to sam wjechałeś na DM będąc samemu na pościgu, przy czym złamałeś zasadę jaka tam panuje, a mianowicie : Zakaz taranowania pojazdami na DM.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin