Skocz do zawartości

.Luzix

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .Luzix

  1. nie wiedziałem ,ze przelew można offline
  2. Opłaciłem, będzie samochodzik?
  3. kiedy wbijesz, póki jestem (bo nie mam jak przelać)
  4. Login: Muszkiewicz Nick: LuzikV2 ID pojazdu: 157856 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  5. @Marchel gdybyś mi wtedy mi  nie pomógł, nie zaszedłbym na serwie tak daleko, dzięki za  wskazanie drogi

     


    IXgawsJ.png
    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Święta święta i....
  8. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    jeszcze 2 miesiące xD
  9. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    do tego jeszcze troszeczq
  10. PROJECT SCHAFTER - 27.02.2026

    IXgawsJ.png
    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856

        Jakiś czas temu kupiłem Schaftera, którą sobie wyznaczyłem sobie autko na kolejny projekt, który obejmował rozwiercić silnik do 2-litrów w celu przerobienie "mebelka" na auto  w wersji Sedan. Udało się? Tak... Ale po przedawkowaniu Marsjanków.
        A tak na poważnie, wniosek został odrzucony, gdyż okazał się niedoinwestowany. W aucie brakuje do spełnienia warunku tak naprawdę brakuje LPG, UP3 i niestandardowych lamp, które są najdroższe ciężko będzie dobrać. Planowałem włożyć do 500k, ale może być troszkę więcej. Samochód jest warty około 351 030 PLN. Staram się na bieżąco dążyć do celu i dopiąć  swego.

    1. .Luzix

      .Luzix

      NAPISAŁEM TO 27 STYCZNIA 2026 RIKU,  A NIE W LUTYM

  11. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    kiedy będzie teraz jakiś w wpis?
  12. Login: Muszkiewicz Nick: LuzikV2 ID pojazdu: 157856 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  13. Login: LuzikV2 Nick: Muszkiewicz ID pojazdu: 157856 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
  14. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    było gorąco, tak powiem
  15. piękne czasy, kiedy nie był nikt niczego świadomy
  16. .Luzix

    Podwojone zarobki

    są strasznie rzadko
  17. .Luzix

    Stawiamy na RP!

    powinny się zużywać podczas palenia gumy
  18. .Luzix

    Podwojone zarobki

    przydałyby się częściej
  19. a5oe7RG_d.png?maxwidth=520&shape=thumb&f

    Kiedy Administracja to naprawi?

    1. blaki

      blaki

      Obsługiwane pojazdy, które można przewozić (tylko prywatne):
      PCJ-600, PizzaBoy, Faggio, Freeway, Sanchez, Quadbike, BMX, Bike, Mountain Bike, FCR-900, NRG-500, Kart, BF-400, Wayfarer, YPZ-900.

    2. M4rcinek
    3. .Luzix

      .Luzix

      ty to i tak nie grasz, więc no

       

    4. .Luzix

      .Luzix

      @blaki no ok, tylko, że MSK-1000 to też motor

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin