Skocz do zawartości

.Luzix

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez .Luzix

  1. POJEKT SCHAFTER - 05.01.2026

    IXgawsJ.png
    https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856

        Witam. Od ostatniego posta zdążyłem podrasować swoje maleństwo. Skupiłem się prowadzeniu, CB-radiu i aplikacji transportowej. W samochód po zakupie włożyłem 65k z 500k. Wciąż planowana kwota do zainwestowania robi wrażeniu, ale nie przeraża jakoś bardzo, zwłaszcza, że trochę w niego włożyłem, nie wspominając o  przyzwoitych zarobkach. Teraz można spokojnie skupić na osiągach i UP4. Na razie z prowadzenia dałem UP2 i ABS, więc przynajmniej mogę nim spokojnie jeździć. Potem zobaczę, co zrobię z furmanką.

    1. .Luzix

      .Luzix

      Może się okazać, że koszty mogę być troszkę niźsze, ale myślę, że to górne widełki

       

    2. .Luzix

      .Luzix

      Na dzień dzisiejszy samochód jest wart około 165k

       

  2. Pół roku mnie mordo nie było, zajęty byłem
  3. A co? wstydzisz się czy śpiewać nie umiesz? ja też bym raczej nie skorzystał na trzeźwo
  4. A co? Nie śpiewaliście niczego?
  5. Ciekawe, jak takie karaokę sie odbywało
  6. POJEKT SCHAFTER - 29.12.2025

    IXgawsJ.png

    XM8kOWN_d.png?maxwidth=520&shape=thumb&f

        Jak zapowiedziałem, tak robię. Podjąłem się kolejnego projektu. W zamyśle mam plan, Aby z tego wózka stworzyć szybką i elegancką furmankę. Ile na to zamierzam przeznaczyć? Na początek  niech  będzie do połowy bańki. Nie, to nie jest żart. W samochód zamierzam zainwestować 500 tysięcy. No to teraz wiadomo, że porzucę ten projekt. Tak samo, jak porzuciłem projekt gruza rok temu. A dobrze wiecie, jak zakończyła się historia z Perkiem kupionym u najtańszego cygana. 

        Tu kąsek jest bardziej łakomy. O szybką i elegancką furmankę, która będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Zaopatrzyłem się w już nowy licznik, którego czerwona poświata na pewno poprawi jego widoczność, zwłaszcza na śniegu. Jeśli trafi mi się jakiś nowy bon na licznik, na pewno pojawi się zmiana. Potem zajmę się prowadzeniem, bo ma do rzeczenia wcale nie mało, zwłaszcza odnośnie jazdy po śniegu. Będę po trochu odkładać kasę i pisał od czasu do czasu o inwestycjach.

    Baza pojazdów - 4Life MTA - 4Life MTA

    1. .mish
    2. .Luzix

      .Luzix

      Dobrze, że kupiłem combi, będę mieć przynajmniej motywację xD

  7. DRUGI BENEFACTOR

    IXgawsJ.png

        Stało się. Po zakupie Motocykla i Sadlera (dalej czekam na rozwiązanie problemu z motocyklem) postanowiłem kupić kolejną furmankę. Również spod stajni Benefactora. Myślę, że to będzie mój kolejny projekt, który będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Z Admirala niestety musiałem wymontować UP3, z którego i tak nie korzystałem, więc samochód zbytnio nie ucierpiał, a po ostatniej wycieczce na The Strip potrzebowałem kasy. Co do perka też pozbyłem się zbędnych ulepszeń nie mających większego wpływu. ABS i tak nic nie dawał, a co do UP3 to też się nie przydawał.

        Przejdźmy jednak do Schafterka. Admiral jest spoko, ale zależy mi na czymś bardziej prestiżowym (Admirala idzie kupić nawet u cygana). Ceny Schaftera zaczynają się od 100k, a gracze dają się pokroić za ten wóz. Najpierw pomyślę o doprowadzeniu samochodu, potem rozwiercenia silnika, a na koniec zmienię wariant tego samochodu. Co dalej? Czas pokaże.

     

    Baza pojazdów - 4Life MTA - 4Life MTA

  8. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    To trzeba wcześniej zabić, żeby nie odgryzł czegoś xD
  9. Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy LuzikV2

  10. O MOTORZE, KTÓRY "NIE JEST MOTOCYKLEM"

        Witam. Jak wiecie, jakiś czas temu kupiłem motocykl. Maszyna niezbyt droga, a jednak okazała się nie pierwszy raz niezawodna, zwłaszcza podczas świątecznego eventu fabularnego. Chodzi o MSK-1000, jaki by nie był, bardzo go sobie chwalę. Niestety, ma jedną wadę, którą ciężko dostrzec.

        Co jest z nim nie tak? Nie da się go załadować na pickupa. Kiedyś kupiłem Waltona ND z odpowiednią paką licząc, że będę mógł go wozić min. na zloty organizowane przez 4music. Ale niestety, Walton, jak każde inne auto od cygana, okazał się w moim przypadku okazał się bezużytecznym złomem. Mając na uwadze to, że gracze często na niego polują, sprzedałem go w rozsądnej cenie.

        Niedługo później zgłosiłem problem na forum. Odpowiedź administracji wskazała na to, że ktoś się tym prędzej, czy później  zajmie. I dobrze. Ja wiem, że mają mnóstwo pracy i nie są w stanie wszystkiego ogarnąć "na już", ale błagam, admini, jak już coś wprowadzacie, sprawdźcie, czy to jest zrobione dobrze. Wierze w to, że wspomniany problem zostanie rozwiązany.

        Na czym polega problem? Na tym że jak próbuję załadować taki motor na pakę, to według panelu po SHIFT-em motoru albo nie ma, albo MSK-1000 nie jest motocyklem i opcja w panelu świeci się na czerwono.

     

    1. ddejw

      ddejw

      Łączę się w bólu :<

    2. .Luzix
    3. Pawi.

      Pawi.

      NRG jest jest wolne Przypominam  

    4. .Luzix
  11. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    i oby akie się okazało
  12. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Tak samo jak na wielkanoc
  13. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Wzajemnie! Dokładnie, a szacuneczek przez cały rok, a nie tylko w grudniu
  14. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Dokładnie tak! Pamiętajmy jednak o sensie tego okresu i nie zapominajmy o bliskich
  15. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Chyba baranka, wołka i osiołka. Pamiętaj co towarzyszyło Dziecku w stajni
  16. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    dziękujemy, i wieczerzy z bliskimi
  17. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    czysta klasa, żaden obciach
  18. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Wzajemnie. Fajerwerków nie kupuj, niebezpieczne, drogie jak nie wiem. Lepiej kupić przekąski albo %(zależy od twojego wieku). Sąsiad i tak pewnie kupi, więc nie stracisz. Przyoszczędzisz kasę i odciążysz biedne zwierzęta. Poza tym chciałbym życzyć zrealizowanych postanowień i szczęścia w nowym roku
  19. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Dokładnie tak, przyjecielu, zabawa przednie i łatwa kasa
  20. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    Wzajemnie przyjecielu
  21. .Luzix

    Wesołych Świąt!

    @Ferminoxdziękuję, wzajemnie, tobie życzę świeżego kompotu z suszu, doprawionego barszczyku i słodkich racuchów. I żebyś miał z kim się opłatkiem łamać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin