-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez .Luzix
-
POJEKT SCHAFTER - 05.01.2026

https://mta4life.pl/vehicles/?so_t=1&s_t=2&s=Muszkiewicz&check=157856
Witam. Od ostatniego posta zdążyłem podrasować swoje maleństwo. Skupiłem się prowadzeniu, CB-radiu i aplikacji transportowej. W samochód po zakupie włożyłem 65k z 500k. Wciąż planowana kwota do zainwestowania robi wrażeniu, ale nie przeraża jakoś bardzo, zwłaszcza, że trochę w niego włożyłem, nie wspominając o przyzwoitych zarobkach. Teraz można spokojnie skupić na osiągach i UP4. Na razie z prowadzenia dałem UP2 i ABS, więc przynajmniej mogę nim spokojnie jeździć. Potem zobaczę, co zrobię z furmanką. -
POJEKT SCHAFTER - 29.12.2025
Jak zapowiedziałem, tak robię. Podjąłem się kolejnego projektu. W zamyśle mam plan, Aby z tego wózka stworzyć szybką i elegancką furmankę. Ile na to zamierzam przeznaczyć? Na początek niech będzie do połowy bańki. Nie, to nie jest żart. W samochód zamierzam zainwestować 500 tysięcy. No to teraz wiadomo, że porzucę ten projekt. Tak samo, jak porzuciłem projekt gruza rok temu. A dobrze wiecie, jak zakończyła się historia z Perkiem kupionym u najtańszego cygana.
Tu kąsek jest bardziej łakomy. O szybką i elegancką furmankę, która będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Zaopatrzyłem się w już nowy licznik, którego czerwona poświata na pewno poprawi jego widoczność, zwłaszcza na śniegu. Jeśli trafi mi się jakiś nowy bon na licznik, na pewno pojawi się zmiana. Potem zajmę się prowadzeniem, bo ma do rzeczenia wcale nie mało, zwłaszcza odnośnie jazdy po śniegu. Będę po trochu odkładać kasę i pisał od czasu do czasu o inwestycjach.
-
DRUGI BENEFACTOR
Stało się. Po zakupie Motocykla i Sadlera (dalej czekam na rozwiązanie problemu z motocyklem) postanowiłem kupić kolejną furmankę. Również spod stajni Benefactora. Myślę, że to będzie mój kolejny projekt, który będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Z Admirala niestety musiałem wymontować UP3, z którego i tak nie korzystałem, więc samochód zbytnio nie ucierpiał, a po ostatniej wycieczce na The Strip potrzebowałem kasy. Co do perka też pozbyłem się zbędnych ulepszeń nie mających większego wpływu. ABS i tak nic nie dawał, a co do UP3 to też się nie przydawał.
Przejdźmy jednak do Schafterka. Admiral jest spoko, ale zależy mi na czymś bardziej prestiżowym (Admirala idzie kupić nawet u cygana). Ceny Schaftera zaczynają się od 100k, a gracze dają się pokroić za ten wóz. Najpierw pomyślę o doprowadzeniu samochodu, potem rozwiercenia silnika, a na koniec zmienię wariant tego samochodu. Co dalej? Czas pokaże.
-
Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy LuzikV2
-
O MOTORZE, KTÓRY "NIE JEST MOTOCYKLEM"
Witam. Jak wiecie, jakiś czas temu kupiłem motocykl. Maszyna niezbyt droga, a jednak okazała się nie pierwszy raz niezawodna, zwłaszcza podczas świątecznego eventu fabularnego. Chodzi o MSK-1000, jaki by nie był, bardzo go sobie chwalę. Niestety, ma jedną wadę, którą ciężko dostrzec.
Co jest z nim nie tak? Nie da się go załadować na pickupa. Kiedyś kupiłem Waltona ND z odpowiednią paką licząc, że będę mógł go wozić min. na zloty organizowane przez 4music. Ale niestety, Walton, jak każde inne auto od cygana, okazał się w moim przypadku okazał się bezużytecznym złomem. Mając na uwadze to, że gracze często na niego polują, sprzedałem go w rozsądnej cenie.
Niedługo później zgłosiłem problem na forum. Odpowiedź administracji wskazała na to, że ktoś się tym prędzej, czy później zajmie. I dobrze. Ja wiem, że mają mnóstwo pracy i nie są w stanie wszystkiego ogarnąć "na już", ale błagam, admini, jak już coś wprowadzacie, sprawdźcie, czy to jest zrobione dobrze. Wierze w to, że wspomniany problem zostanie rozwiązany.
Na czym polega problem? Na tym że jak próbuję załadować taki motor na pakę, to według panelu po SHIFT-em motoru albo nie ma, albo MSK-1000 nie jest motocyklem i opcja w panelu świeci się na czerwono.