Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. Nie ten dział, ale Spoczko prace
  2. Wykonanie takie se, ale pomysł fajny.
  3. dongibi

    Melina SF

    Bardzo ładnie, ale dockbary daj do samej ziemi, zeby nie wystawały, usuń pojazdy i będzie git.
  4. dongibi

    Przechowywalnia LS

    Fajne miejsce, ale projekt taki sobie.
  5. dongibi

    Przejazd w LS

    Coś takiego jest bardzo potrzebne, ale w lepszym wykonaniu XD
  6. dongibi

    Domek LV

    Brzydkie, niepotrzebne, ale plus za chęci.
  7. dongibi

    Discord

    Nie ten dział ziom
  8. dongibi

    [S/W] Phoenix

    Jaka cena Cię zadowoli?
  9. dongibi

    Trzeba odpocząć.

    Wróć do nas szybko! Papapapap!
  10. dongibi

    hej

    Siemka! Miłej giereczki życzę!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin