Typ grafiki: Avatar.
Co ma znajdować się na grafice: Nick ❤NeX❤
Rozmiar: Na steam, pewnie to samo co na to forum.
Kolorystyka: Czarno-białe
Tło: Wymysl cos ;]
Tematyka: Masz tło https://www.google.pl/search?q=avatarki+cs:go&client=ms-android-om-lge&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjH6P6M8uDSAhXBoCwKHb50CBgQ_AUIBygB&biw=360&bih=520#imgrc=JlE9JQtoDJ8dgM:
Napisy: NeX, najlepiej biały.
Coś od siebie: --
Wynagrodzenie: Sie zobaczy
Elo po kilku miesięcznej przerwie od serwera, wróciłem, jak to się mówi - na stare śmieci.
Myślę, że parę osób mnie pamięta
Widzimy się na serwerze! :*
Typ grafiki: Avatar.
Co ma znajdować się na grafice: Nick: NeX.
Rozmiar: Avatar na forum.
Licze na twoja kreatywnosc, najlepiej aby tlo bylo zwiazane z chmurami, kosmosem