Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. dongibi

    < Grafika by Dertix >

    Typ grafiki: Avatar. Co ma znajdować się na grafice: Nick ❤NeX❤ Rozmiar: Na steam, pewnie to samo co na to forum. Kolorystyka: Czarno-białe Tło: Wymysl cos ;]
  2. Robek.. 3-maj się.. Pamiętam Cię jeszcze z SAMD ;v
  3. dongibi

    Grafika by Hinox

    Da sie to jakos wysrodkowac, w senise zeby ten napis byl centralnie na srodku?
  4. dongibi

    Grafika by Hinox

    Tematyka: Masz tło https://www.google.pl/search?q=avatarki+cs:go&client=ms-android-om-lge&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjH6P6M8uDSAhXBoCwKHb50CBgQ_AUIBygB&biw=360&bih=520#imgrc=JlE9JQtoDJ8dgM: Napisy: NeX, najlepiej biały. Coś od siebie: -- Wynagrodzenie: Sie zobaczy
  5. dongibi

    Powrót.

    Siemson :0
  6. 3-maj się stary! Wracaj szybciutko ;3
  7. Elo po kilku miesięcznej przerwie od serwera, wróciłem, jak to się mówi - na stare śmieci. Myślę, że parę osób mnie pamięta Widzimy się na serwerze! :*
  8. dongibi

    <<Grafika by Dertix>>

    Typ grafiki: Avatar. Co ma znajdować się na grafice: Nick: NeX. Rozmiar: Avatar na forum. Licze na twoja kreatywnosc, najlepiej aby tlo bylo zwiazane z chmurami, kosmosem
  9. Siemanko dzikusie. Poprosilbym Cie o avatar - moj nick + jakies tlo zrobionym w paincie jakis gracz czy cos.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin