Skocz do zawartości

dongibi

Gracz
  • Postów

    319
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez dongibi

  1. Siemka! Miłej giereczki życzę!
  2. Witam, miłej gry życzę ;))
  3. dongibi

    Prośba o grafikę.

    Dzięki, ładne prace. Zgłoś się po hajs na serwerze. @lock.
  4. Good work Ładnie to wyglada w sumie.
  5. Kiedy będziesz na serwerze?
  6. Dałoby radę zrobić to bez tych literek w tle?
  7. 2x Avatar Tematyka: Niebo/gwiazdy etc. Tło: niebo/gwazdy etc Kolorystyka: biało-czarna Napisy:na pierwszym: Bart621* i na drugim: NEXOS. Dodatkowe informacje:---
  8. dongibi

    SIEMA

    Stylowe, Yo.
  9. dongibi

    To już czas..

    Wróć do Nas kiedyś!
  10. dongibi

    Prośba o grafikę.

    Nick: Bart621* Rodzaj pracy: Awatar na forum oraz awatar na steam. Wymiary: Wymiary pierwszego awatara, takie jak na steam. Drugiego zaś, takie jak na forum. Tematyka: Chodzi mi głownie o motyw czarno-biały z pojawiającymi się zdjęciami kosmosu, nieba. Dodatkowe informację: Chciałbym, aby na awatarze na steam był napis NEXOSツ, a na awatarze na forum napis Bart621*. Wynagrodzenie: 4-8k, zależy od wykonania.
  11. Dziękuje za szanse ;) Gratuluje innym i życzę szczęścia w innych rekrutacjach.

  12. Avatar Kolorystyka: biało-czarna Tło/Temat: jakieś niebo/gwazdy Napisy: Bart621* i NEXOS (na drugim avatarze) Efekty:-- Wymiary: z napisem Bart621* na forum i z napisem NEXOS na steam.
  13. Może wystarczy jak powiem, ze się starałeś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin