Skocz do zawartości

Kosik.

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kosik.

  1. Kosik.

    [S] Bobcat

    Za boba dam 8k os reki
  2. Kosik.

    Kupie cos do 33k

    Model:cos pieknego Pojemność silnika:1.6-2.2 Przebieg:moze byc nawet 1kk xddd Stan techniczny pojazdu:dobry Cena: szukam czegos do33k Tuning:moze byc Inne:moze byc Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Kosik
  3. Kosik.

    S/L/W deluxo

    doplac z 200k to moze cos pomysleTwoje minimum to 350k wiec tyle warty Maverick to bez dopłaty ????Haha dobra mam ofde 500k nie podoba sie moja propozycja to nie pisz i tyle
  4. Kosik.

    Kupie coś do 520k

    Moze nie 2.2 ani ft ale jest dobre deluxo 1.6 up1/3 fele ogranicznik przeb 32k
  5. Kosik.

    S/L/W deluxo

    doplac z 200k to moze cos pomysle
  6. Kosik.

    S/L/W deluxo

    Model:deluxo V-Max:220 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:32k Usterki:brak Cena:licka od 350k mp:10k kt??? + moge na cos wymienic ID:22k chyba Kolor:szary Tuning:ogr fele up1/3 Kolor świateł:standard SS'y:stoi na parkingugieldy lv tej nowej Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Kosik
  7. Only z checia lecz zostal sprzedany dlatego lock mozna
  8. Deluxo 1.6 fele ogr up1/3 za cometa?
  9. Kosik.

    Licytacja 3 autek

    Sprzedane all mozna lock
  10. Kosik.

    [S] Windsor

    Savanna 1.8 pj lpg50 fele ?
  11. Kosik.

    Kupie deluxo

    Model:deluzo Pojemność silnika:obojetnie Przebieg:obojetnie Stan techniczny pojazdu:dobry Cena:dogadamy sie Tuning:moze byc lecz nie musi Inne:moze byc Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:Kosik
  12. Kosik.

    Licytacja 3 autek

    Zr sprzedane l1on dodaj jeszcze i sie dogadamy za jestera , savanna to 1.6 czysta za tyle.nie kupisz wiec reff
  13. Model:savanna V-Max:168 Pojemność silnika:1.8 Przebieg:jakos 53k Usterki:brak Cena:licka od 0 pln mp 10k kt??? ID:11k Kolor:czarny z płomieniami Tuning:lpg fele PJ hydra i jeszcze listwy czy cos takiego bo wodac z tylu pól felgi Kolor świateł:standard SS'y:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kosik DODAM ZE JAK WEJDE NA SERWER TO POPRAWIE WSZYSTKO CZYLI PRZEB ID PINIEWAZ DPBRZE NIE PAMIETAM
  14. Mam jestera savke i 140k napisz pw jakos sie ugadamy
  15. http://mta4life.pl/topic/68255-wymienie-sandkinga-20-doplacaam-sporo/?do=findComment&comment=590762 + doplacic moge
  16. Model:sandking V-Max:215 Pojemność silnika:2.0 Przebieg:1500km Usterki:brak Cena:wymiana lub jakas offka + doplace sporo ID:13k cos Kolor:mietowo bialy chyba Tuning:up1 hydra lpg 75 licznik mietowy 2klucze ogr wykrwacz cb radio malowane fele Kolor świateł:standard SS'y:brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Kosik
  17. Elegy sprzedane można lock
  18. Offka to 450k wiec zdecyduj sie ktos jakas kwota lepsza niz 450k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin