Skocz do zawartości

davio'

Gracz
  • Postów

    617
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez davio'

  1. davio'

    LOCK

    Model: Premier ID:46392 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Około 70km Dodatki: wlot - maska (1005), atrapa nitro (1009), felgi (1074), moduł UP1, podświetlenie licznika (███)Cena: Oferty od 90000.00 ( 90k ) Coś od siebie: Bardzo fajny pojazd, posiadający fajny tuning. Model: Elegy ID:7869 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Powyżej 14000km Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), felgi (1080), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Calibra), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, dodatkowy klucz, butla LPG 75. Ogólnie to Elegy 2.2 FT bez powiększonego baku, wykrywacza fotoradarów, turbo oraz brzydkiego moim zdaniem vizu.Cena: Oferty od 650000.00 ( 650k ) Coś od siebie: Fajny driftowozik z fajnym v-max'em. Model: Bullet ID:27656 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: Powyżej 23500km Dodatki:felgi (1082), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (GT CEJOT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy klucz, butla LPG 75, powiększony bak 90. Ogólnie to FT bez atrapy oraz turbo.Cena: Oferty od 970000.00 ( 970k ) Coś od siebie: Bardzo fajny pojazd z duuużym v-max'em. Model: Infernus ID:15315 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: Prawie 70000km Dodatki:atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, tablica rejestracyjna (kaplica ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, butla LPG 75, powiększony bak 75, 3 dodatkowe klucze ( razem z głównym 4 ). Ogólnie to FT bez UP2 oraz turbo.Cena: Oferty od 2900000.00 ( 2.9kk ) Coś od siebie: Bardzo fajny pojazd z duuuuuuużym v-max'em. SS’y wszystkich pojazdów:
  2. davio'

    Kolekcje autek

    Flash 115 Sanchez 110
  3. Juz i tak kupuje inny
  4. Już nie wazne kupuje inny jbl @C
  5. Nie było mnie serwerze i nie miałem kiedy dodać
  6. Zakupilem 2lata temu głośnik JBL GO i do dziś działał bez problemu. Używałem go dziś, świeciła się czerwona dioda czyli że głośnik był rozładowany, skończyłem go używać i wyłączyłem go. Chciałem znów go włączyć ale w ogóle nie reaguje na nic. Nie da się go włączyć oraz jak podłączam go do ładowarki to nic się nie pokazuje. Jak ma ktoś jakieś rozwiązanie to jak pomoże to na pewno wynagrodze jakimiś PLN na serwerze.
  7. davio'

    lock

    Premier cw
  8. davio'

    lock

    Premier cw
  9. Model: Bullet ID: 27656 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Ponad 20k Dodatki: FT bez atrapy i modułu nitro lampy niebieskieCena: Oferty Coś od siebie: kozak auto SS’y: Później dodam Model: Comet ID:20668 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 20k ponad Dodatki: FT bez baku, UP2, modułu nitro, LPG 50Cena: Oferty Coś od siebie: Kozak auto SS’y Później dodam
  10. Nie widzisz oferty wyżej widać
  11. Nie widzisz ze @BidoN dał pierwszy ofertę wynoszącą 5k?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin