Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Bartx.

    [Map Editor]

    Bardzo kiepskie. Sr. taki jestem XD
  2. Tak jest ! Nie daj sobie w gębę pluć. Nwm czy cię z kimś nie mylę XD Ale w SAPD byłeś chyba wtedy co ja i wiesz jak się zmieniło. Bywaj! PS. Kaj to złomowisko jest XD
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nwm czy jeszcze aktualne ale mam domek w sf z tym dużym garażem pod starymi desami. Jeśli cię interesuje pisz, tylko mam go do marca aż XD
  5. Ciekawe kto tu wejdzie :D

    1. Szender

      Szender

      No jak kto...no ja :D

       

  6. Kocham ten kawałek c-bool'a ale oryginał duuużo lepszy tego nie trzeba przerabiać ;C https://www.youtube.com/watch?v=2BVyIBqkdgM A co do nutki, to powinna grać ta z którą zawsze starsi gracze kojarzą z serwerem jak ją usłyszą. Chyba grała dotychczas ale nwm. https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA
  7. Bartx.

    SELL VICEK UNIKAT

    Halo, gdzie ta unikatowość?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Bartx.

    Z czego masz internet ?

    Studnia przy domku. Ocena : 2/10 Bo jak piździ nie? To trzeba z tym wiaderkiem latać a łapy odpadają jak przyniesiesz już ten internet. Wgl, to szit jakiś
  10. Dlaczego, ci co robią te plany to takie ZWYROLE. Bosh Dziennie na 10 i do 16.... albo 18...

    1. AksYz

      AksYz

      Ty masz przynajmniej na 10, ja mam na 7:10 do 17 a potem czekać na busa xd

    2. KrisS.

      KrisS.

      Hihi 2x na 9:40 do 14:20 2x Praktyki 1 8:50 do 14:20 :D

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Ładne, tylko JA OSOBIŚCIE nie mówię o innych, bo każdy ma swoje zdanie. Nie lubię prac nad woda z tym sztucznym gruntem dobudowanym z vgel. Lepiej dużo budować na lądzie. ALe praca ładna.
  14. Nie, no nie jest źle, nie jest też dobrze, bo jest za********e.
  15. Witam, comes back ? Wróciłem od pewnego czasu na serwer pewnie mnie widzieliście że gram w miarę aktywnie. Dzięki XQ konto moje przywrócono do życia, za co mu dziękuję. Wraca STARY Bartx. do was! Miłej gry! PS. TOBIASZ zwróć mi moje lajki :C
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin