Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Bartx.

    ZmK

    Drogi użytkowniku, nie przekupił a skusił lepszą atmosferą z resztą nie tylko jego.
  2. Bartx.

    Szczere odpowiedzi :D

    Nawet nie wiesz co mam teraz na myśli, żeby tu napisać i w efekcie cię zniszczyć. Ale nie mogę, kampią się na mnie admini. Napiszę szyfrem @%%@&%@(^%!@^)!(@&%!@%^(^*%@!)^%@%@@@%$ A no i pytanko. To eemmm Nw Szklane bimbru na raz czy 0.7 zwykłej.
  3. Gdybym miał ja pieniądze to masz 750k od ręki
  4. Typ:Domek / baza / coś unikatowego - najlepiej wymappowanego, albo dużego Lokalizacja:Byle nie za mostem SF, nie będę objeżdżał go n uja. Cena wynajmu 24h: Nie no tak rozsądnie. Uwaga : Bez zdjęcia nawet nie oferuj. Muszę to widzieć jak wygląda.
  5. Bartx.

    Giełda LS

    Nie zgodzę się z Tobą, budynek to jest dwa kliknięcia A ciężko coś dopasować, wjazd również więc nie widzę problemu. Map Editor to nie jest proste klikanie i wstawianie co chcesz. To musi jednak oddawać pewnie realnia
  6. Bartx.

    Giełda LS

    Wjazd do kompletnego wywalenia. Budynek też, tylko parking z docków masz dobrze Projekt musi grać z miejscem.
  7. Dzięka PsieKrokiecie. Hołdzik hyhy

  8. Żeby to jeszcze nie było ustawiane, to by się to dało oglądać
  9. Bartx.

    Ekipa do grania w Metina

    Pisz do brata Lunatic'a on chętnie poboci XD
  10. Bartx.

    ZmK

    E, to on 3 razy odchodził? Bo wcieliliśmy go w 2k16 w kwietniu chwile po twoim powrocie XD
  11. Bartx.

    ZmK

    Pierwsza akcja to było gdzieś 2k15 ok otwarcia tamtego serwera nw czy to nie był październik przypadkiem. 2 Akcja to gdzieś pod koniec mojej służby w SAPD chyba kwiecień albo marzec.
  12. Bartx.

    ZmK

    Skończył za 1 razem z powodu przejścia na inny serwer, nie muszę tłumaczyć wyrzucili go z RCONa. Potem coś na chwile wrócił, nawet o SAPD go przyjmowaliśmy, i ten 2 raz odszedł tak nagle, też na ten sam serwer
  13. Bartx.

    No więc. . .

    Grzesiek. Nie jesteś pierwszy, innych też to spotkało Wiczu, Szender,Lunatic, WH - tu nw do końca XD. Ale wymieniają administrację na nowych hehe Ale stara gwardia 4l'a nie jest do zastąpienia.
  14. Oczekiwania dzień 26 ;D

  15. Hyhy. To jest projekt propozycji
  16. Witam, mam projekt. Nie ma działu propozycje, to kochany tekst naszych administratorów :* To ja pokażę projekt na dział propozycje. Amen. Projekt 2k17 Elo świry. Przed poprawką (Niedorobiony Element) No i po robocie #Nie_PRUĆ_SIĘ
  17. Bartx.

    Mechanik LV

    Jak na pierwszy projekt to znośnie. Ale w ogólnej sprawie to kiepskie
  18. Bartx.

    Spawn SF

    Zmień tekstury obiektu, dopasuj je do modelu i wycieniuj. Będzie wtedy bomba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin