Nawet nie wiesz co mam teraz na myśli, żeby tu napisać i w efekcie cię zniszczyć.
Ale nie mogę, kampią się na mnie admini. Napiszę szyfrem
@%%@&%@(^%!@^)!(@&%!@%^(^*%@!)^%@%@@@%$
A no i pytanko.
To eemmm
Nw
Szklane bimbru na raz czy 0.7 zwykłej.
Typ:Domek / baza / coś unikatowego - najlepiej wymappowanego, albo dużego Lokalizacja:Byle nie za mostem SF, nie będę objeżdżał go n uja. Cena wynajmu 24h: Nie no tak rozsądnie.
Uwaga : Bez zdjęcia nawet nie oferuj. Muszę to widzieć jak wygląda.
Nie zgodzę się z Tobą, budynek to jest dwa kliknięcia A ciężko coś dopasować, wjazd również więc nie widzę problemu.
Map Editor to nie jest proste klikanie i wstawianie co chcesz.
To musi jednak oddawać pewnie realnia
Pierwsza akcja to było gdzieś 2k15 ok otwarcia tamtego serwera nw czy to nie był październik przypadkiem.
2 Akcja to gdzieś pod koniec mojej służby w SAPD chyba kwiecień albo marzec.
Skończył za 1 razem z powodu przejścia na inny serwer, nie muszę tłumaczyć wyrzucili go z RCONa.
Potem coś na chwile wrócił, nawet o SAPD go przyjmowaliśmy, i ten 2 raz odszedł tak nagle, też na ten sam serwer
Grzesiek.
Nie jesteś pierwszy, innych też to spotkało
Wiczu, Szender,Lunatic, WH - tu nw do końca XD.
Ale wymieniają administrację na nowych hehe
Ale stara gwardia 4l'a nie jest do zastąpienia.
Witam, mam projekt.
Nie ma działu propozycje, to kochany tekst naszych administratorów :*
To ja pokażę projekt na dział propozycje.
Amen.
Projekt 2k17
Elo świry.
Przed poprawką (Niedorobiony Element)
No i po robocie
#Nie_PRUĆ_SIĘ