Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Pisałem wyżej, że jeśli ma być to wymiana to 1 pojazd i dopłata pieniężna.
  2. Wolałbym unikać wymian, chyba że będą z dopłatą pieniężną
  3. Model: Stafford - Pierwszy na serwerze. V-Max: 142km/h Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg: +/- 2000km Usterki: Brak Cena: 800 000zł ID: 2255 Kolor: Bordowy Tuning: Felgi, ogranicznik, rejestracja NYGUSS, LGP 75l Kolor świateł: Standard Model: Stafford - Drugi na serwerze V-Max: 142km/h Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg: +/- 2000km Usterki: Brak Cena: 600 000zł ID: 3782 Kolor: Bordowy Tuning: Felgi, ogranicznik, LPG 75l Kolor świateł: Standard Akceptuję regulamin : Bartx. Myślę, że to ciekawe samochody dla kolekcjonerów. Raczej nie dla przeciętnego gracza. Pojazdy wystawiam z powodu odejścia z serwera. Jeśli nie zostaną sprzedane, to raczej prędko na ulice San Andreas nie wyjadą.
  4. To niezłe cheaty do MTA są uhuhu

    1. Lukos_8fps
    2. smilus
    3. Bartx.

      Bartx.

      GTA ONLINE, i tam gdzieś macie w wspomagaczach D4Library

  5. Bartx.

    MTA

    Ymmm, jak procesor ci się smaży albo dysk naku** węgorza. Włącz sobie w opcjach MTA tryb okna bez czegoś tam nw sam, chyba ramki.
  6. Tak. Definitywne odejście z 4life po wspaniałych, pięknych a za razem fascynujących dwóch latach. Ostatnio siedząc przy swoim komputerze, tak sobie wchodzę na 4life, spojrzałem na swoja facjatę, otwarłem panel. Po przeczytaniu zamknąłem go i otworzyłem folder ze zdjęciami MTA. Zorientowałem się, że mam jeszcze gdzieś na dysku zew, kopie MTA, a tam zdjęcia. Kiedy to otworzyłem, łza mi się w oku pojawiła. Serio, tyle przeżyć na 4life i to piękne uczucie, że serwer się zmienia i widać to na zdjęciach, coś niesamowitego Kończąc ów przeglądanie zatrzymałem się na pewnym zdjęciu, nie mam jak go wam pokazać. Stoję tam razem na radiowozie z wtedy jeszcze SPSA, gdzie wracałem po przerwie z 1edycji na 2edycję. Stałem tam w asyście AreXoNa, FacetQ i paru innych, ale tych najbardziej zapamiętałem i polubiłem. Kiedy zamykałem okno ze zdjęciem, w mojej głowie pojawiła się myśl. Bartx. to już chyba ten moment, gdzie czas zejść ze sceny, amen definito. === Dobra, ale zanim przejdę do tej części typowo pożegnalnej to mam do wyjaśnienia jedną sprawę. Sprawę z @SP Tak, słuchaj pamiętasz ten wątek, gdzie pisali o Tobie opinie? Pamiętasz również pewnie moją wypowiedź, która no nie należała do najlepszych. Chciałbym Cię za nią przeprosić i to tak z głębi serca. Nie wiem, co wtedy we mnie wstąpiło, podejrzewam że po powrocie z innego serwera tyle się nasłuchałem, że to szok. To skłoniło mnie do napisania takiej a nie innej opinii. Przepraszam Cię jeszcze raz i to tak najszczerzej jak się da. Pisane tam były rzeczy, które nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Jeśli kogoś do Ciebie źle nastawiłem to przepraszam, ale nie panowałem nad sobą wtedy. Prawda była inna, bo gdybyś mi też czasem du*y nie pokrył to nie doszedłbym tam gdzie byłem. Skoro już odchodzę, to opiszę tą jedną z największych zasług. Po otrzymaniu bana za kupno domku, kryłeś mi du**ę i nie zwolniliście mnie wtedy, a mogliście za to jestem wdzięczny aż do dziś. Jeszcze raz przepraszam, chciałbym zażegnać wszelkie nasze złe relacje. Przepraszam i proszę wybacz, mi tamte słowa. === Dobra idźmy dalej, ku pożegnaniu. Chciałbym tu pozdrowić wszystkich. Szczególnie to, wszystkie Szkółki SPSA, z którymi miałem doczynienia. Wszystkich Funkcjonariuszy SAPD, z którymi pracowałem, dzięki chłopaki. Każdego ziomka, który woli wpaść, ale nie sprzedać kumpla. Szczególnie dzięki. AreXoN - Ty pewnie tego nie przeczytasz, bo tyś je leń. Ale wiadomo Hanysy sztama do końca świata, zawsze we dwóch. Szender - Lendaś No co tu dużo mówić, bez Ciebie pewnie też bym nie osiągnął tego co miałem. Wiadomo, co i jak. 2 Takiego generalnego w SAPD na 4life nigdy nie będzie. Blobson - Dzięki, byłeś dla mnie tym, co miał gadane i zawsze osiągnął cel, i podbudował na duchu, dzięki dużo to czasem dla mnie znaczyło. gregorybe - Nie mogło Cię, tu zabraknąć pokazałeś mi jak piękna może być rozgrywka we frakcji. ZmK - No następny po Arku Hanys na 102. Dzięki Łuki pewnie nie czytasz, ale chcę żeby inni widzieli że ktoś taki był i wiele zrobił. SP - Mimo ostatniej mojej wpadki, pragnę Ci podziękować za wsztstko. BartekZRK - Heh, nie mogło tu też Ciebie zabraknąć. Dzięki również za wszystko. Życzę powodzenia w dalszej grze, życiu. Namik - Dzięki, że byłeś. W moich oczach jesteś Supportem, który graczy ma ponad wszystkim. Dziękuję za wszelką pomoc. BarteQ - Co jak mam Ci powiedzieć. Wiesz, dobrze że miałeś być najlepszym krawężnikiem w San Andreas. Udało Ci się, dzięki również za wszystko, bywaj Dresik. RaveX- Kurcze prawie o Tobie zapomniałem. Kubuś dzięki za wszystkie dobre rady Dzięki wielkie. W sumie to mógłbym zakończyć już te pozdrowionka, ale został jeszcze ON. uBitek - Dzięki Ci również za wszystko, szczególnie za to, że byłeś zawsze dostępny. Szczególnie dziękuję Ci, za pomoc w UB. PsieKrokiecie, Bartx. się odmeldowuje. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać ale tutaj podziękuję grupie osób. Amj, Sk!per, oraz inni, którzy mnie podnieśli na duchu, kiedy chciałem powrócić do SAPD po przerwie. Serio chciałbym wszystkich wypisać, ale nie mam dostępu do tego tematu, ale wiecie kto pisał. Dzięki, że pamiętaliście co zrobiłem, co wniosłem. Wasze odpowiedzi w tamtym temacie było cholernie dla mnie ważne, tam również się wzruszyłem i znów uwierzyłem w to, że są jeszcze uczciwi ludzie. Wszystkim dzięki za wspólną grę. Wspaniale mi się grało oprócz jakiś zgrzytów, ale to się zapomina i dobrze. Cieszę się, że mogłem obserwować jak 4life rośnie w siłę, od 30 graczy przez 100 graczy aż do tego magicznego rekordu 400graczy. Dzięki! Jesteście wielcy. Chronić i służyć 4life S4 Odmeldowuję się. XQ tobie również serdecznie dzięki. Nie pisałem Cię na górze, z powodu że mógłbym być osądzony o lizanie du*y. Ale co mi tam. Dzięki Tobiasz, w tobie nadzieja. XQ Trzymaj 4life w dobrej atmosferze. Starsza gwardia powinna mile kojarzyć ten utwór z 1 edycją 4life. Tam gdzie wszystko się zaczęło. https://www.youtube.com/watch?v=bM7SZ5SBzyY
  7. Halo Pomóżcie temu sympatycznemu Panu z za granicy dobić 10k sub ok 50 brakuje! Piszcie, że polska wjeżdża!
  8. Bartx.

    Przyszła pora

    Narka Psie Krokiecie ;c Dzięki za wszystko, być może gdyby nie ty UB bym nie dostał. heh dużo się odwalało, poważnie grało no i jeszcze raz odwalało. Pozdrawiam PsaKrokieta, życzę udanych następnych 20 lat kuracji od 4l XD PZ'ka zła a zabawa trwa. Pozdrawiam Bartx.
  9. Bartx.

    Klawiatura

    Jak ci się laptop grzeje to podstawki na Polskim rynku dają tyle co nic. Wymiana w laptopie pasty przewodzącej na procesorze tylko pomoże. A do laptopa klawiatura to jedna z bardzo niepotrzebnych rzeczy, no chyba że nie masz w laptopie klawiatury z powodu jej destrukcji to ok. Ale 100zł? Kup sobie najtańszą, też starczy.
  10. Zmień tytuł Jest dużo jeszcze piękniejszych samochodów. Voodoo Remington Turismo Jester Comet Uranus Elegy Infernus Hermes Stafford Mam dalej wymieniać?
  11. Bartx.

    (1) - Przechowywalnia SF

    Nie ma co komentować ;c Samo za siebie mówi, a co to musisz sam wiedzieć
  12. Mam 2 staffordy. 1 i 2 na serwerze. Dodam, że są tylko 3 Tanio nie oddam ni uja.
  13. Bartx.

    Radio V.2

    Czekaj, zaraz tu wleci Bolek, albo jego osobisty dupoliz i walnie gifa, to nie dział PROPOZYCJE! hyhy
  14. Jako ostatni został sprzedany Jester. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w licytacji. Gratuluję wozów. Wyczekujcie nowego tematu niebawem. @C
  15. Ładne, ładne. Brakuje mi tylko jednego i wtedy jesteś BÓG albo jak wolisz Morgan Freeman Cieniowania TXT
  16. Doba, chyba 150 ale nw. W każdym razie sporo miejsca. 5000zł do nego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin