Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Niestety mapy tylko pod RPG, brak tutaj wykończenia, detalingu oraz klimatu. Proste mapy z dużą ilościa obiektów w tym vgelkup i dockbar czyli już herb map na RPG. No brakuje tu duszy w tym i starania się dążyć do efektu, zdania sobie sprawy, że wygląda to jak oryginał. /// Chętnie zobaczyłbym ten nowe skoro "uczyłeś się"
  2. Ja to też tu zostawię. https://pomagam.pl/PatrykLeczenie Chyba się nie obrazisz zwyrol co XD?
  3. https://pomagam.pl/PatrykLeczenie
    No to ja też, tylko nie będę wypychał kieszeni Owsiakowi.

  4. Bartx.

    Komputer

    Chętnie posłucham zarzutów.
  5. Bartx.

    Komputer

    Jeżeli szukasz i7 albo i5, bo to 6 to pewnie miss To muszę Cię zmartwić. Mimo niewielkiej stockowej większej wydajności musiałbyś dołożyć 1 000zł do takiego zestawu bo to wymiana płyty głównej, procesora i chłodzenia, a dlaczego to pewnie wiesz. To co wyżej Ci prezentowałem pozwoli ci jeszcze przez kilka dobrych lat grać w najnowsze tytuły na najlepszych ustawieniach. (Prawie wszystkich, bo niestety takie sprzęty to już przedziałka 10 000zł - 20 000zł) Intel nie zawsze znaczy lepiej I prostota w podkręcaniu procesora, którego wyżej wymieniłem to kwestia 5min i można wykręcić 4GHz. Twoja droga zrobisz jak uważasz
  6. Bartx.

    Komputer

    Jeśli chcesz laptop, to predator to nie taki głupi pomysł choć jak wszystkim siedzącym trochę w IT wiadomo zawsze PC będzie wydajniejszy. Ale nie każdy PC jest wart swojej ceny, mówię to o SUPER OKAZJACH Z MEDIA EXPERT etc gotowce to największe maszynki do zarabiania na naiwności ludzi. Jeśli komputer to tylko składak. Zaoferuję na CUP AMD, choć w opinii amatorów AMD ssie, no trudno niestety im nie przegadasz. Po wejściu Ryzen'ów to niestety pod względami ceny do wydajności AMD wyprzedził Intel'a. Moją propozycją jest AMD Ryzen 5 1600. https://www.ceneo.pl/51250781#crid=121191&pid=9116 Co do karty graficznej. Nic innego jak 1080. Nie ma co kombinować. Oczywiście dysk SSD to podstawa przy takim sprzęcie. Zerknij tutaj, jest przyzwoity komputer za ok 5300zł Znaczy komponenty do składaka. https://www.morele.net/inventory/info/e256a1ef/
  7. Bartx.

    [MODEL] Fortune A'la 240z

    To gdzie to podobieństwo do 240z? Tylko lusterka widze reszta tak nie bardzo xd Jak Ci wyżej pisali, zły samochód pod zły model. Windsor nadałby się idealnie
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Mam stafforda 1ns I Uranusa też 1ns Jak coś zainteresowało zapraszam pw tam więcej niezbędnych informacji.
  10. Model: Uranus ID: 610 /1ns Pojemność silnika: 1.8 dm3 Przebieg pojazdu: ~8k Dodatki: Full Visual +PJ. UP1/2 + Żółte światła.Cena: Zaczynamy licytację od 360k Przebitka 5 000zł Coś od siebie: Kupić. SS’y:--
  11. Welcome! Krótki pokaz pracy, na pewien powstający serwer RPG (Chyba, nie będę reklamował co nie? Bana wyrwie jeszcze) Reszta zdjęć: https://imgur.com/a/2QEqq #KTOŚ ZJE**** UPLOAD ZDJĘĆ I NIE POKAZUJE NA FORUM.... GGWP
  12. Meh.... Kolejny obiekt, który trzeba było by objeżdżać... Ani to ładne, ani to jakieś innowacyjne. Jednym zdaniem, średniak do objeżdżania.
  13. Fundacja pomocy to nie tutaj
  14. Bartx.

    Kupię Stafforda

    Wedle uznania tylko nie jest tani. LPG posiada, Rejestracje również. 1.6 pod maską. Ale cała zabawa w ID 2255 (Pierwszy okaz na serwerze) Cena 620 000zł do negocjacji.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Model: Manana V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 50 000zł ID:9999 Kolor: nieistotne Tuning: -- Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Willard V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 90 000zł ID:99 Kolor: nieistotne Tuning: felgi Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Primo V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 70 000zł ID:6969 Kolor: nieistotne Tuning: felgi Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Stafford 1 na serwerze. V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 570 000zł ID:2255 Kolor: nieistotne Tuning: felgi, LPG, Rejestracja Kolor świateł: standard SS'y: --
  17. Bartx.

    Screeny z innych Gier :>

    Dla takich zdjęć warto grać I pyk bimber.
  18. nie brud... CIENIOWANIE tekstur, nadanie realizmu. Bo brud to nawet ja mogę do modelu dodać, a jestem typowym laikiem.
  19. Okej, jesteś modelerem. Ale dbaj o tekstury bo o ile model jest dobry, to z spoko modelu brak cieniowania txt i innych bajerów robią shit ;/
  20. Bartx.

    Sheriff Departament

    Patrząc od odpowiedniej strony widzę potencjał, bo przykładasz wagę do detalu, a nie ma takich osób dużo. Ćwicz ćwicz a osiągniesz wysoki poziom map. Choć w kwestii tych małych detalów już przeskakujesz 95% tych "supper maperów co tylko robią przecho i giełdy lv i wogle to są najlepsi" Rada moja brzmi następująco Pograj na serwerach Role Play i wtedy twoje mapy nabiorą mięsistości i odbijesz się od 90% Mapperów na Polskiej Scenie MTA
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin