Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Wyprzedzam pytanie. Mała ilość prac wynika z przypadków kopiowania moich prac. Też nie pokazuję prac, które są na naprawdę wysokim poziomie, również z obawy przed kopią.
  2. Akademia Palomino Creek! https://imgur.com/a/ITCFh Stacja Benzynowa San Fierro! https://imgur.com/a/JV1Yo
  3. Model: Manana V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 50 000zł ID:9999 Kolor: nieistotne Tuning: felgi Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Willard V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 90 000zł ID:99 Kolor: nieistotne Tuning: felgi Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Primo V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 70 000zł ID:6969 Kolor: nieistotne Tuning: felgi Kolor świateł: standard SS'y: -- Model: Stafford 1 na serwerze. V-Max: -- Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: nieistotne Usterki: brak Cena: Licytacja od 570 000zł ID:2255 Kolor: nieistotne Tuning: felgi, LPG, Rejestracja Kolor świateł: standard SS'y: -- Ostatnia wyprzedaż. Sprzedam pojazd, kiedy cena mnie zadowoli. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Bartx.
  4. Klimat tamtych dni. Ciągle mi się śni, Widzę w nich mój świat, Tych minionych lat.

  5. No, niestety z tego serwer słynie. Że administracja RCON nie przyjmuje krytyki i opinii graczy ;d
  6. E średniawka zero nowości. No i to chyba jest Warsztat, bo garażem tego nie nazwę za duże i bez klimatu. Mówiąc krótko praca tylko na serwer RPG na RP się nie nada
  7. Bartx.

    Infobot 4Life?

    Czuję tutaj jeden błąd. Podejrzewam, że nie pobiera ów bot na bieżąco zmian w tematach forum (zmiany liderów supportu etc) A to jest duży - Choć projekt fajny, to jeśli coś się zmieni musisz sam wprowadzać poprawki do bazy danych.
  8. Uhhh, malowane kobiety, żeby to jeszcze jakieś normalne. To nie jeszcze Chiniole. Nw, ale nie cierpię tych chińskich "porno bajek" dla mie te anime czy jak to się zwie i hentai to to samo ;p
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Bartx.

    Animal Planet HD

    Okej okej. Jeżeli już tak stawiasz na ten Role Play To pragnę Ci przypomnieć, że raczej tyle uderzeń twoja postać by nie przeżyła W Role Play fakt manewry policyjne są możliwie Ale tylko jeśli jest to bezpieczne i nie zagraża otoczeniu. A i no akcja z pontonem. Brawa brawa. 100% że mamy w życiu takie coś jak przechowywalnia pojazdów. Nie wspomnę o twoich skokach Pozdrawiam Jeśli obarczasz winą za brak RP policję to twoje zagrania nie były lepsze
  11. Staff 1ns Uranus Id 6XX Lampy, 1.8 FV i PJ Klucz i Licznik
  12. PSSST. Ja wiem, że poziom fizyki w gimnazjum to raczej nie jest poziom dobry. (nawet bym nad tym polemizował) Ale klocki hamulcowe nawet te najlepsze nie zwiększają siły hamowania w takich stopniu jak napisał autor.
  13. Ku%*@*% zionks. Ale realizm to tutaj nie istnieje.... Ale na standardy serwera RPG dobre ale nie dla mnie ;pc
  14. Staff 1ns No i Uranus ID 610 FullVIsu +PJ Up1/2 Lampki Licznik, klucz 1.8dm3
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Bartx.

    Teraz To Dowalił. . .

    Wrzuciłbym masę ss z Szenderem co robiliśmy w SAPD. Ale podejrzewam że byłaby to ostatnia moja wizyta na serwerze jak i forum na zawsze, więc wolę nie ;(
  17. Ok, fajne fajne. Bardzo dobra inicjatywa. Pssssst, ale zdjęcie to weź inne, bo te masz zablokowane i nie wygląda to dobrze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin