Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Bartx.

    Nadszedł ten czas...

    No by cie ch&j strzelił. Jeden z niewielu supportów którzy są uczciwi wobec graczy i odchodzisz? Nie no wiadomo czekam z niecierpliwością na powrót. A, tego infka nie chcesz czasem sprzedać bo tak chodzę obok niego i chodzę a wiem, że lubisz unikaty ;0
  2. Zarówno Premier jak i Mesa, zmieniły właścicieli.
  3. Cena dobra, ale nie idealna ;C Troszkę więcej i jest twój
  4. Jak akceptą status to dostaniesz życzenia hsdf. Dużo zdrowia, szczęścia amareny! No oczywiście szczęścia, zdrówka setki(nie tylko tej na karku XD) Najlepszego ;)

  5. Niestety Banshee przed minutą zostało sprzedane ;c
  6. Akceptuję Regulamin : Bartx Jest jeszcze Majestic do sprzedania!
  7. Bartx.

    Kupię Turismo

    Eee wait? Ty masz już turka czy tam infka? I chcesz 2 XD? Tak z ciekawości piszę
  8. Emmm. Prosta sprawa, jakoś nie mam ochoty robić czegoś na 4l, co i tak ma małe szanse na zaistnienie
  9. Może coś unikatowego/ Hustler? 230k Camper 1 ns dla graczy? 265k Jeśli nie to może Banshee 1.6? 290k Jester id 345 fullvisu +UP1 - 280k A może jakieś graciki Meska dach i offroady. Wash 1.8 Majestic. Mam jeszcze unikaty pod wzgl ID ale te na czarną godzinę mam
  10. Bartx.

    Radio StayFM dla 4life?

    Słuchaj każdy zasługuję na szanse lecz wymaganie będzie jeżeli usłyszę że ktos ma 13-14 to jeszcze okej ale jeżeli będzie ta owa osoba miała słaby mikrofon no to niestety no bo przyznaj jakby taki 13-14 latek miał dobry mikrofon to nie byłoby aż tak zle a każdy zasługuje na szanse ;3 od młodego najlepiej zaczynać ;3 Nawet najlepszy mikrofon nie zrobi z piszczałki mężczyzny
  11. Dół posta. Macie 2 albumy z filtrem i bez
  12. Cześć, to znów ja! Tym razem znowu projekty który jest tylko do pokazania, ponieważ wykonany jest na serwer Role Play Gram postacią dilera, który posiada własną plantację zielonej rozkoszy. Wymappowałem, tam się już tą mapą cieszę, ale pokażę ją wam! Zapraszam do oceny Standardowo. Link do reszty SS: http://imgur.com/a/0IYgq Link do SS bez filtra: http://imgur.com/a/fwdCx
  13. Yyyyyyyy Te drzewa to pewnie z Czarnobyla jup? Bo nie znam gatunku co wyrasta z czeluści piekła i przebija się przez beton.
  14. Bartx.

    Radio StayFM dla 4life?

    Tak, ale niech spełni jeden warunek. Żadnych piszczałek na antenie. Sorki no 13 - 14latków nie da się słuchać. Minimum 16 - 17lat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin