No by cie ch&j strzelił.
Jeden z niewielu supportów którzy są uczciwi wobec graczy i odchodzisz?
Nie no wiadomo czekam z niecierpliwością na powrót.
A, tego infka nie chcesz czasem sprzedać bo tak chodzę obok niego i chodzę a wiem, że lubisz unikaty ;0
Jak akceptą status to dostaniesz życzenia hsdf. Dużo zdrowia, szczęścia amareny! No oczywiście szczęścia, zdrówka setki(nie tylko tej na karku XD) Najlepszego
Może coś unikatowego/
Hustler? 230k
Camper 1 ns dla graczy? 265k
Jeśli nie to może Banshee 1.6? 290k
Jester id 345 fullvisu +UP1 - 280k
A może jakieś graciki
Meska dach i offroady.
Wash 1.8
Majestic.
Mam jeszcze unikaty pod wzgl ID ale te na czarną godzinę mam
Słuchaj każdy zasługuję na szanse lecz wymaganie będzie jeżeli usłyszę że ktos ma 13-14 to jeszcze okej ale jeżeli będzie ta owa osoba miała słaby mikrofon no to niestety no bo przyznaj jakby taki 13-14 latek miał dobry mikrofon to nie byłoby aż tak zle a każdy zasługuje na szanse ;3 od młodego najlepiej zaczynać ;3
Nawet najlepszy mikrofon nie zrobi z piszczałki mężczyzny
Cześć, to znów ja!
Tym razem znowu projekty który jest tylko do pokazania, ponieważ wykonany jest na serwer Role Play
Gram postacią dilera, który posiada własną plantację zielonej rozkoszy.
Wymappowałem, tam się już tą mapą cieszę, ale pokażę ją wam!
Zapraszam do oceny
Standardowo.
Link do reszty SS: http://imgur.com/a/0IYgq
Link do SS bez filtra: http://imgur.com/a/fwdCx