Cześć, witam. A raczej żegnam i do widzenia.
Niestety, ale nie będę dalej tego na siłę ciągnąć, bo nie chce.
Odchodzę z 4l, na długi czas, raczej na długi.
Jak wiecie mam bana, ale to nie powód tego odejścia, bo ban nie tyczy się tego, co mnie przekonało w tych ostatnich 3 dniach do odejścia.
Napisałem apelację i czekam już trochę czasu aż coś się ruszy.
Głównym powodem odejścia, jest podejście administracji do graczy, wiem nie jestem pierwszy w ostatnich 2 tygodniach, który też wypisuje to jak powód odejścia.
Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, są porządni supporci, administratorzy i 1 RCON.
Nie wypisuję ich tu, ale pewnie jak rzucę słowo stara ekipa to wiecie doskonale o kogo mi z grona supporterów i administracji chodzi. Są dalej w porządku.
Administracja, głównie administratorzy stawiają się za króli i ku@$ władców, ja wiem mają władzę większą niż Supporter, czy w ich oczach gó**o warty gracz.
Tu też podkreślam nie mówię do wszystkich administratorów, bo jest paru takich co można się zabawić, bez jakichkolwiek potem spin.
Zaczynają udupiać, przez tydzień dostałem 3 kary, no 1 może była słuszna, ale co ja mam do gadania jak jestem zwykły gracz, pan i władca lepiej wie.
To się nie tyczy również, mojej osoby bo widać ile osób z tego powodu odeszło. Znowu się zaczyna robić to co już kiedyś było, administracja znowu zaczyna być chamska wobec graczy, znów serwer spadnie do 150 graczy albo mniej. Jeśli wchodzę na serwer to mam ochotę pograć i czasem coś odwalić, nie może coś wielkiego, ale poszaleć sobie autem, a nie kuR@$ patrzeć czy mnie ktoś nie specuje, czy mogę coś pisać, czy mogę grać spokojnie.
Zbyk, popatrz czasem na administrację, zrób sobie konto nowe, i zacznij obserwować.
Spytacie gdzie teraz idę?
Proste, idę na serwer gdzie RP to nie tylko dodatek do trybu gry.
Gdzie grę tworzą gracze. Jeśli chcesz się dowiedzieć wal FB hyhy.
Pozdrawiam wszystkich nie będę opisywał, bo wszyscy są wypisani w profilu, których cenię.
See you again...