Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Nie te ceny. 200 - 240k max warte, sultan to po tych obniżkach nic specjalnego.
  2. Ja kce Idaho na 4l ;-;

  3. Wtem do celi klawisz wpada, I zaczyna więźnia bić. Młody więzień na twarz pada, Serce mu przestaje bić. I nadejdzie chwila błoga Śmierć zabierze oddech mój, Moje ciało stąd wyniosą...

  4. Mam jeszcze 1 dostępnego ogórka na serwie 1k przeb. No to chyba na tyle, tylko że bana mam XD
  5. To zbieraj hajs XD Mam starego lapka stare i3, grafika ATI cos tam 1gb. A fps prz KGP nie spadaly mi :F
  6. Xsewadish - pozdro dla kumatych Z administracji, tej porządnej, co pracuje albo pracowała na rangę uczciwie. Rudy Szender Bitek i mananasic park Oczywiście ZMK.i zakład pogrzebowy słoneczko XQward hyhy M-I-R-I-N-D-A Wiczu Trickoo Jarok i jego akcja. ZRK XD albo DrJoint jak kto woli XD No i oczywiście Lunatic i adamt2008 XD No i jeszcze Crycuś Może wypisany jako ostatni, ale dla mnie kluczowy zawodnik na 4l XD gregorybe raczej serwer by nie wyglądał tak samo jakby go nie było. No i oczywiście moja rekrutacja w SAPD w wrześniu 2k14 ! Pozdrówka Chłopaki a Szczególnie ty Blobson!
  7. Nic nie brakuje. Mapa wykonana. Hejter jest. Pochwalona też jest. Ogólnie to mapka. Jest dobrze.
  8. Bartx.

    See you again...

    Gdybym miał odejść przez płacz, to bym odszedł dawno. Akurat do ciebie nic nie mam Jedyne co robiłem to odwalałem hehhe, hyak to, że raz sobie porządnie odwalałem z Szenderem to nie znaczy, że cały czas odwalałem. A z SAPD odszedłem i wielokrotnie pisałem dlaczego wtedy tak postąpiłem.
  9. Bartx.

    See you again...

    Cześć, witam. A raczej żegnam i do widzenia. Niestety, ale nie będę dalej tego na siłę ciągnąć, bo nie chce. Odchodzę z 4l, na długi czas, raczej na długi. Jak wiecie mam bana, ale to nie powód tego odejścia, bo ban nie tyczy się tego, co mnie przekonało w tych ostatnich 3 dniach do odejścia. Napisałem apelację i czekam już trochę czasu aż coś się ruszy. Głównym powodem odejścia, jest podejście administracji do graczy, wiem nie jestem pierwszy w ostatnich 2 tygodniach, który też wypisuje to jak powód odejścia. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, są porządni supporci, administratorzy i 1 RCON. Nie wypisuję ich tu, ale pewnie jak rzucę słowo stara ekipa to wiecie doskonale o kogo mi z grona supporterów i administracji chodzi. Są dalej w porządku. Administracja, głównie administratorzy stawiają się za króli i ku@$ władców, ja wiem mają władzę większą niż Supporter, czy w ich oczach gó**o warty gracz. Tu też podkreślam nie mówię do wszystkich administratorów, bo jest paru takich co można się zabawić, bez jakichkolwiek potem spin. Zaczynają udupiać, przez tydzień dostałem 3 kary, no 1 może była słuszna, ale co ja mam do gadania jak jestem zwykły gracz, pan i władca lepiej wie. To się nie tyczy również, mojej osoby bo widać ile osób z tego powodu odeszło. Znowu się zaczyna robić to co już kiedyś było, administracja znowu zaczyna być chamska wobec graczy, znów serwer spadnie do 150 graczy albo mniej. Jeśli wchodzę na serwer to mam ochotę pograć i czasem coś odwalić, nie może coś wielkiego, ale poszaleć sobie autem, a nie kuR@$ patrzeć czy mnie ktoś nie specuje, czy mogę coś pisać, czy mogę grać spokojnie. Zbyk, popatrz czasem na administrację, zrób sobie konto nowe, i zacznij obserwować. Spytacie gdzie teraz idę? Proste, idę na serwer gdzie RP to nie tylko dodatek do trybu gry. Gdzie grę tworzą gracze. Jeśli chcesz się dowiedzieć wal FB hyhy. Pozdrawiam wszystkich nie będę opisywał, bo wszyscy są wypisani w profilu, których cenię. See you again...
  10. Zwabiła mnie ta antyteza w tytule czy jak to się tam zwie, A tu nic
  11. Mam dla ciebie poradnik na przyszłość. Wchodzisz w plik z MTA San Andreas 1.5\server\mods\deathmatch\resources i usuwasz stamtąd plik o nazwie [Editor] To pomoże
  12. Bartx.

    [S] Hustler

    He he hehe he 350k rly? Cały koszt cię wyniósł 200k Gdybym nie miał bana zaproponowałbym 180k ale no mam bana Xd
  13. Bartx.

    Szczere odpowiedzi :D

    Hetero C: Ciapaty czy czarny?
  14. Bartx.

    Żegnajcie ! :)

    Czy ja tylko myślę, że udupianie to nic nowego?
  15. Bartx.

    [K] Coś do 700k

    Ogórek? 1-wszy na serwie ! Tylko 1,7k przeb Felgi PJ 290k
  16. Tak umierają najwięksi ...

    1. Croatian
    2. Hyak
    3. DaszeK

      DaszeK

      Mówiąc " najwięksi ' nie masz na myśli chyba siebie XD

    4. Szender

      Szender

      A kto umarł ten nie żyje hue

       

    5. Bartx.

      Bartx.

      Nie mam na myśli siebie ;)

      Ale na 100% nie mam na myśli was 2 ;D

  17. Bartx.

    Przerwa aka odejście..

    Dobry krok, cycki rządzą światem !
  18. To chyba na tyle XD [*]

    1. Szender

      Szender

      Rip in peperoni Hue

    2. Bartx.

      Bartx.

      Hue, ale ten wywieziony typ to było <3

    3. Szender
  19. Dlaczego ja bana miałem jak był u cygana ;-; ponad 1.2kk bym tera zarobił ;-;
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin