Nie słuchaj go @XQward...
Windows 7 nie jest już wspierany, tak samo jak było z XP, tak samo jest teraz z 7-demką.
Te dwa systemy nie są już wspierane ziomeczku najdroższy.
A on Ci bzdury opowiada.
Ja mam Windows 10 bo się to zrobiłem jak miałem 90 dniowego bana od RCONa @Bolek. w grze. . .
I ani jednego błędu z MTA nie miałem. POWTARZAM: Ani jednego, bo przecież jestem na Waszym 4Life już od dwóch lat, bo Wasz serwer ma ma prawie 2 lata.
I szybko się nauczysz przy Windowsie 10 - łatwa obsługa, samo Ci się aktualizuje aktualizacje w tym systemie (bo mi się samo instaluje).
Zobaczysz sam jak się skusisz na Windows 10.
KNX system windows 7 jest nadal wspierany.
Do 2k18roku
http://www.computerworld.pl/news/404837/Microsoft.wydluza.wsparcie.dla.Windows.7.i.8.1.html