Skocz do zawartości

Bartx.

Gracz
  • Postów

    68
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bartx.

  1. Bartx.

    Sprzedam Banshee

    Model: Banshee V-Max: + - 183km/h Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg: + - 16k Usterki: Brak Cena: 290 000zł ID: 5425 Kolor: Szary z niebieskim pasem Tuning: LPG 75l Turkusowy / Morski Licznik + Kluczyk Kolor świateł:Standard SS'y:Giełda LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:
  2. Kur#$ Chciej tu dobrze, i chu# dostaniesz pkt...

    1. uBitek
    2. Zebra

      Zebra

      Chcieć dobrze nie zawsze = zgodnie z regulaminem.

  3. Zacznijmy od tego, że prosiłem o zamknięcie tematu, bo zielone mi się skończyły. A za clovera 65k to 1 na serwerze jest warty w tych okolicach. Także ten @C
  4. Wings on my back I've got horns on my head My fangs are sharp And my eyes are red Not quite an angel The one that fell Now choose to join us Or go straight to hell

  5. Dobra, można zamknąć zielone wyszły ;c
  6. Zapraszam tutaj >> http://mta4life.pl/topic/51789-aplikacja-biznes-junkyard-sa/ Spróbujemy coś z tego zrobić c;
  7. Te Informatyk Ale na płycie głównej nie masz danych ;c
  8. Eeee Jak są pierwsze na serwerze to można zacząć cokolwiek negocjować
  9. ymmm 80k ;c tak jak mówiłem liczę po cenach demontu C:
  10. Bartx.

    Konkurs o pojazd #2

    Zmieniłbym cię w w Namika Vol2 Spryt KNX'a Alkoholizm Krula* Odwalanie uBitka Lojalność Szendera Cycki Kasi (Tja wiem) Głowa do biznesu Gr3gorego No i na koniec humor i wena Barteckiego Tyle + Oczywiście unikniecie koloru hańby czyli różowego.
  11. Hard Rock Hallelujah

  12. To mój zwierzak. 128KB ramu Kurde 0,5 Hz taktowanie procesora oczywiście podkręcony Karta graficzna wyciska 20KB pamięci a GPU to potwór z skrobi. Nie wspominam o wspaniałym dysku HDD Kartofel DISC kręci sie z prędkością 2 obrotów na... Ogólnie to nie komputer, to zwierze jakich mało
  13. Turki śmiesznie poszły do góry XD Kolega ci oferował 1,2kk czyli cenę troszkę niższą od wartości tego samochodu. Nie oferuje nic, ale 1,35kk to cena za ten samochód wg wartości.
  14. Lecim dalej! Pierwsze unikaty już kupione <3
  15. Jest tu jakiś sensowny poradnik Role Play? Bo jak widzę po frakcjach RP znane w stopniu minimum minimalnym nawet nie jest opanowane ;c a szkoda

    1. PVK.

      PVK.

      ty wiecznie masz problem

    2. Bartx.

      Bartx.

      Puki RP nie poprawi się, albo nie zniknie z nazwy serwera...

    3. batycki

      batycki

      pUki pUki pUki pUki pUki pUki

    4. Bartx.
    5. DaszeK

      DaszeK

      Mówi to osoba która sama robiła materiały szkoleniowe do SAPD, a RP wyglądało jak wyglądało

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin