Nick funkcjonariusza: Yuki* Tiamo* Nicholaz Data i godzina zdarzenia: 28.02.2020 - 18;00 Pełen opis sytuacji: A więc robiłem pościg itp, uciekłem im poprzez DM, a więc wróciłem do SF, postanowiłem ze pojadę sobie na kopalnie ( było 15/20minut) po pościgu i zaparkowałem auto na kopalni - opłaciłem za parking i wszyttko git, lecz po 5 minutach do kopalni weszły SAPD/FBI jakoś mnie znaleźli w kopalni - btw od kiedy łapią od nicku - było ponad 15 minut po pościgu? - przypomnę ze jak weszli to od razu szli w moja stronę mhm ciekawe, no a więc paralizatorem dostałem wziął mnie do radiowozu, i nagle widzie auto biorą? - jakim cudem mogą brać auta po pościgu po 15/20 minut, powiedzieli mi ze biorą go bo funkcjonariusz go znalazł + przez to wiedzieli ze jestem niby na kopalni. Niech zarząd mi powie czy tak można? bo nie przesadzajmy ale auto mogłem dać do Przecho - czy byle gdzie, dlatego oni nie powinni mieć wpływu na takie coś... rozumiem jeszcze 5 minut po pościgu lecz gdy ja byłem blisko kopalni to jakiś typek pisał ze są SAPDy na DM - to jakim cudem jak wszedłem do kopalni po 5 minutach było tam pełno z 2 radiolki i bullet - a więc jak się nie da auta do PP to ci wezmą a jak się da to juz nie mogą mhm ciekawe. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Poprawione