Nick funkcjonariusza: Aksiu
Data i godzina zdarzenia: 18.08.2020 12;50
Pełen opis sytuacji: A więc SAPD wbiło na DM, bo ktoś robił pościg - ja zabiłem jednego z funkcjonariusza, następnie poszliśmy w ekipie na GS, ustawiliśmy się na dachach itd, lecz ja stałem na środku GS - po czym niespodziewanie zjawiło się SWAT, dostałem z tazera i mnie zakuli - lecz gdy mnie zakuli to nasi zabili ich + mnie, gdy mnie zabili oraz SWAT'ow owy Aksiu napisał mi ze jeżeli dostałem z tazera na DM oraz zostałem zakuty A zostałem zabity przez swoich IDE przez PID do więzienia. Od miesiąca robiliśmy tak i nigdy nic nie było.... - Strefa DM to strefa DM - broniliśmy się nawzajem. Edit: Oczywiście dostałem 90 minut więzienia po 5 minutach.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mogę dać logi z całego zdarzenia oraz z rozmowy Aksiu na PM jeśli będzie potrzeba.
Ja, Maly_Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.