Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddaje + oddam kazdemu kto mi da - go 400
  2. Oddaje i bd oddawał na bieżąco
  3. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + będę oddawal
  4. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + będę oddawal
  5. O zabójstwie funk. wspomniałem - czytaj ze zrozumieniem. '' zostałeś złapany za pomocą dwóch środków przymusu bezpośredniego, a w dodatku zabili Cię Twoi koledzy" Od kiedy dajecie więzienie przez PID przez takie coś yhm?
  6. Yhym, niesamowicie dużo dałem, czekamy na decyzje.
  7. Zasada mówi jedno XD? - byczqu od miesiąca tak robiliśmy nigdy nic nie było, a po drugie tak czy siak nikogo z was tam nie było bo wszystkich zabili, A ciekawe JAK miałem się uwolnić od tych kajdanek - a to ze przez kogoś mam iść do więzienia śmieszne.. ''a nastepnie zabity w celu uniknięcia kary przez osobę z poza frakcji" - Wsadź do więzienia tego co mnie zabił, nie mnie bo ja na to wpływu nie miałem :).
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nick funkcjonariusza: Aksiu Data i godzina zdarzenia: 18.08.2020 12;50 Pełen opis sytuacji: A więc SAPD wbiło na DM, bo ktoś robił pościg - ja zabiłem jednego z funkcjonariusza, następnie poszliśmy w ekipie na GS, ustawiliśmy się na dachach itd, lecz ja stałem na środku GS - po czym niespodziewanie zjawiło się SWAT, dostałem z tazera i mnie zakuli - lecz gdy mnie zakuli to nasi zabili ich + mnie, gdy mnie zabili oraz SWAT'ow owy Aksiu napisał mi ze jeżeli dostałem z tazera na DM oraz zostałem zakuty A zostałem zabity przez swoich IDE przez PID do więzienia. Od miesiąca robiliśmy tak i nigdy nic nie było.... - Strefa DM to strefa DM - broniliśmy się nawzajem. Edit: Oczywiście dostałem 90 minut więzienia po 5 minutach. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mogę dać logi z całego zdarzenia oraz z rozmowy Aksiu na PM jeśli będzie potrzeba. Ja, Maly_Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. Oddaje + na bieżąco będę oddawał każdym kto mi da
  11. Bydzie bydzie @Maly_Karakan @stampii
  12. Oddaje + dasz serce = również oddam
  13. Oddaje + dasz serce = również oddam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin