Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. no wlasnie, po polowie miesiaca zaczelo to sie dziac, zobacze moze jeszcze gwarancje ma.
  2. Nie mozliwe - a przypomne ze jezeli szybko pisze to sie tak czesto dzieje, jak powoli pisze to niekiedy sie tak nie dzieje
  3. A więc problem polega na tym iż jak naciskam klawisz D lub A - to zamiast jednego np D to pisze mi DD /DDD (czyli pisze mi potrójnie lub podwójnie) - klawiatura nie była zalana + posiadam ją niedługo oraz jest to mechaniczna - niebieskie switche. Jeśli macie jakieś porady czy cuś to piszcie (( Nie piszcie mi komentarzy typu NOWA KLAWIATURA, z góry dzieki)
  4. Oddalem wszystkim + oddam rowniez tym co mi dadza!
  5. oddaje + bd oddawal na biezaco :#
  6. oddaje + bd oddawal na biezaco :#
  7. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + oddam temu co mi da
  8. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + oddane również temu co mi odda
  9. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + oddam po limicie go po 500
  10. Oddaje + oddam również po limicie
  11. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + kto da like oddam rowniez
  12. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje i będę oddawal
  13. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    To czemu nie oddajesz ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin