Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane! + kto da serduszko temu będe oddawał na biężaco
  2. mozesz pv odczytac?

    1. XQward

      XQward

      @Seqqu jak bd miał czas to sprawdzę ;)

    2. Seqqu

      Seqqu

      czekam i czekam. xd

  3. Seqqu

    Rysowanie

    Takze no http://sketchtoy.com/69181519 //prosze sie nie śmiać xd // Narysuj wilka
  4. Model: Sanchez Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: Czekam na ofy. Dodatki: Może coś być. Coś od siebie: A więc szukam motorku, najlepiej sancheza, czekam na mądre oferty.
  5. Nick funkcjonariusza: Ven33r. Data i godzina zdarzenia: 24.03.2020 20;30 Pełen opis sytuacji: A więc wszedłem z kolegą na dm, po czym strzelało do nas SAPD/SWAT + dostaliśmy oponke, a więc wróciłem tam... i strzelałem do nich aż w końcu zabiłem Ven33r. i jakiegoś SWATA, lecz oni mnie znowu zabili i znów tam poszedłem biegłem sobie blisko dm ( NIE NA DM ) i nagle biegł Ven33r i mnie z tazera. I pisał mi ze niby poznał mnie po skinie itp, czyli do niewinnego tez strzelacie z tazera jest mnóstwo moich skinów. A po drugie to oni mogą nam robić oponki itp na DM oraz zabijać a my nic rozumiem? + Pan Ven33r. Napisał ze złapał mnie dlatego ze NIBY poznał mnie po skinie oraz wysłał mi binda jak go zabiłem, lecz po krótkim czasie powiedział ze NIBY dostał informacje ze maja mnie złapać... zdecydujj się Ven33r. Proszę o dobre rozwiązanie skargi BO to co się dzieje to się odechciewa grać i na ten czas nie będę grał iż dostałem więzienie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi jak juz.
  6. Dam go za 480k Minimalna moja, raczej bez nego.
  7. jaki sens jest takie cos piszac?, elo. dalej, dalej duzo brakuje raczej nie
  8. Model: Buffalo ID: 8127 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: -- Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Luna ), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, lpg 50 dm, 2xkluczeCena: dam go za 480k minimalna moja, raczej nie do nego Coś od siebie: Mega ładnie auto jak i mega szybkie // trzymające się drogi. Polecam // Wymienie oto te auto za jakiegoś cheetacha, oferty pisać. SS’y:
  9. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje i bede oddawal
  10. Model: Coquette ID: 53564 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 2k Dodatki: Fele, up1, podswietlanie licznika na różowo, ogranicznik, Rejka - E1 RAINCena: Oferować. Coś od siebie: Polecam, vmax jakoś 238 + przyśpieszenie ma najlepsze na serwerze (omijając sultana :)) SS’y: Później
  11. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    @yeezuu @Malina1 @kowaLeKK @Fabian.. @Rifex60cm @Princessa* @Rio oddaje + będę ciągle oddawał
  12. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Będę oddawał + oddaje
  13. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + będę ciągle oddawał!!! // kto nie odda to zabiore!
  14. Seqqu

    Kupie Coquette

    Wasze auteczka, a wiec podajcie ofke ktora wam sie podoba
  15. Seqqu

    Kupie Coquette

    Model: Coquette Pojemność silnika: Od 1.8 do 2.2 Przebieg pojazdu: -- Cena: Czekam. Dodatki: Byłoby spoko gdyby znalazło się jakieś tune, lecz bez tez może być. Coś od siebie: Czekam na oferty -- Coquette! ( NIE wysylac mi tu innych ofert, TYLKO COQUETTE )
  16. Seqqu

    Dowidzenia.

    Oho, ty sobie żartujesz a co z pościgami itp?, Nie no trzymaj się byqu wracaj <3.
  17. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddane + bede na biezaco oddawal serduszka.
  18. Seqqu

    Sprzedam Banshee!

    Idz z nim na PV. // do zamkniecia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin