Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Seqqu

    Sprzedam Banshee!

    @lock // sprzedane
  2. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 509 Cena za dobę: 360 Lokalizacja: Osiedle w San fierro Cena: Czekam na oferty. SS’y :https://imgur.com/a/Os9QFinCoś od siebie: Mega domek// w mega dobrym miejscu, jezeli cena mnie nie zadowoli nie sprzedam!
  3. Czy ja wiem Jakiego gracza najbardziej nienawidzisz na 4life?
  4. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje, oraz bede oddawal na biezaco
  5. Seqqu

    Sprzedam Banshee!

    Pierwsza oferta git, lecz to nie to lecim dalej.
  6. Seqqu

    Sprzedam Banshee!

    Model: Banshee ID: 54430 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: // mało. Dodatki: Felgi, lpg75dm, ogranicznik,wykrywacz foto, up1,up2,dodatkowe klucze.Cena: Czekam na offki - ( od razu mówię nie dawać śmiesznych ofert) Coś od siebie: Fajne, auteczko - przyśpieszenie mega + dobry vmax. // jeżeli cena mnie nie zadowoli nie sprzedam. SS’y: jak co dam.
  7. Nazwa nieruchomości: - Lokalizacja: LS Richman Cena: - Coś od siebie: Poszukuje fajnego domku w LS richman (ofki dawać ze ceną i najlepiej ze SS)
  8. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddaje + będę na bieżąco oddawał.
  9. wypuści mnie ktoś? EDIT: A spk, dzięki za mój zmarnowany czas... - zostało mi ostatnie 30 minut, przesiedziałem bo widzę brak chęci...
  10. Hmm, no cóż może zapomniałeś... proszę o zarząd przynajmniej o wypuszczenie mnie z tego więzienia bo nie mam ochoty odsiadywać te pozostałe mi 60 minut, już nie mówię o czasie bo panowie z SAPD wpisy zapominają usuwać
  11. Dokładnie bo pomagałem koledze dzisiaj na DM i strzelałem do SAPD, lecz te inne wpisy są nie usunięte widać nawet ze są te same co dawniej... +ogólnie przesiedziałem z 80 minut zostało mi jeszcze Dostanę coś za zmarnowany mi czas i czy zostanę wypuszczony czy znów musze odsiedzieć całe...
  12. Pamiętasz jak chciałem odsiedzieć za strzelanie do SAPD sam się wtedy do ciebie zgłosiłem także...
  13. @c0veR Bodajże @Karafik jak się nie mylę.
  14. Powiedziałem tylko ze na kopalni bym zarobił ponad 14/15k i chciałem trochę więcej dostać a nie jakieś 1k... - lecz nie napisałem ze chcę te 15k. + Jeżeli ktoś inny nie usunął mi tych wpisów no to skarga leży po stronie tamtego funkcjonariusza.
  15. No bo zmarnowałeś mój czas + nie wyłudzam od ciebie mojej sumy, nigdzie nie napisałem ile chcę, a po drugie wpisy się usuwają jak system mnie usunie z więzienia ale, co ja mam zrobić jeżeli mam wpisy nie usunięte przez ciebie? - tutaj pana funkcjonariusza jak na screenach widać nie obchodziło go... kazał pisać skargę. A najwyraźniej jak wyżej pisałem WPISY usuwają się dopiero gdy system z więzienia mnie wypuści, a ty mnie wypuściłeś wtedy a nie system.
  16. @TiAmo. Trudno, lecz jak mnie wypuściłeś wtedy z więzienia to nie usunąłeś dlatego wina leży po twojej stronie... - inni funkcjonariusze nie maja z tym nic wspólnego + przypomnę ze jak mnie wypuściłeś to musiałeś tak czy siak usunąć wpisy bo nie usunął mnie system z więzienia tylko ty. + Przypomnę ze siedzę ciągle w więzieniu :).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin