Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Seqqu

    Auto do 220k

    Kolega ma na sell premiera z upami i cos tam, jak cos pisz pv dam ci kontakt do niego
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Seqqu

    @LOCK

    moonbeana mam jak coś pisz pv.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Brak dowodów a co mam robić SS jak sobie stoję i patrze? - brak wozru jest jest wzór... To ze ci się przewidziało ze ja strzelałem to mam teraz siedzieć w więzieniu? - to jest śmieszne ( Czekam na wypowiedz liderówki ) EDIT: A czemu mnie bierzesz jeżeli nie byłeś nawet pewny ze to ja bo było nas tam mnóstwo? - i w tej sytuacji jestem w kropce bo ty niby widziałeś ze ja strzelałem a to był kolega zl0ty...
  8. W takim razie niech wypowie się @deluXe
  9. Nick funkcjonariusza: Karafik Data i godzina zdarzenia: 02.08.2020 21:30 Pełen opis sytuacji: A więc usłyszałem z kolegą ze na DM jest SAPD, a więc pojechaliśmy zobaczyć, jak przyjechaliśmy to radiowozy i policjanci stali poza DM, bo złapali już uciekiniera, lecz ja stałem z KOLEGA na dachu (NA DM) - Kolega strzelał z tego dachu do SAPD - Lecz sapd było poza DM, no ale tak czy siak strzelał. A więc po chwili zabił ktoś tego mojego kolege i po chwili dostałem z tazera i zabrano mnie z powodem ( Strzelanie do SAPD poza dm )... Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mam tylko takie SS bo wiadomo skąd miałbym robić SS jak sobie stoje... https://imgur.com/a/AU5xUF6 EDIT: oczywiście dostałem 60 minut za niby ostrzał Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuj
  10. Kurde no i co zrobiles ulancu... nie mam z kim poscigow robic xD

  11. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje! ORAZ bede oddawal na biezaco!
  12. Jak juz miales bana dostac, to mogles chodziaz majatek oddac. xDD (( zart admini! ))

  13. no indjana, same pyszności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin