Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Liczę na troszkę większą sumkę, ale ładnie się zaczyna ;D
  2. Typ: Melina Lokalizacja: Doherty, obok parkingu poli Cena wynajmu 24h: 150PLN Cena nieruchomości: CW 7k, MP 500PLN KT dogadamy się Opis: Melina budowana przeze mnie, znajdziemy tam garaż z częściami tuningowymi do auta, naczepke, rusztowania, fotele wraz ze stolikiem na telewizor, mały ,, pseudo ,, parking. SS'y:
  3. Mogę nawet teraz wbic.
  4. Ile bys lazur potrzebował czasu ?
  5. Dodam iż mogę sprzedać pojazd na raty, tylko zaufanym + jeżeli ta osoba ma przynajmniej jakąś sensowną sumę bym nie musiał czekać pół roku.
  6. Model: Infernus V-Max: 240 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Prawie 21k Cena: Licytacja od 400k MP 10k KT 1050000 ( milion i 50 k do małego nego ) ID: 13932 Kolor: Zmienia sie Tuning: UP1, Felgi 1073 Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: DuSzKu Kieruje to w stronę głownie jednej osoby która ostatnio miała jakiś problem do mnie :> ( może i was to interesuje ) Pojazd sprzedaje ponieważ mam długi, osoba która była mi krewna kasę ma bana, a na serwie, prawie nic mnie już nie trzyma ( będziecie mieli 2.7k godzin to też doznacie NUDY )
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie reffuj tyle, wystarczy jeden reff na dwa dni...
  9. DaszeK

    Ni mom Hektara ;[

    Chopie, dziś z Lukosem z Amsterdamu do Szczecina Skodą okctavią jechalimy, czy czymś innym, tyle razy pod prąd jechaliśmy także ETS2 multi pozdrawiam.
  10. Grał ktoś wNFS hot pursuit, opłaca się kupować ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Nukill

      Nukill

      gralem, takie sobie

       

    3. Mateusz

      Mateusz

      Grałem,srednie.

       

    4. DaszeK

      DaszeK

      Dobra, kupiłemdriver a SF

    5. Namik209

      Namik209

      Mam NFS Hot Pursuit i mam Drivera SF. Moim zdaniem i to i to jest git, NFS każdy jest dobry, a Driver SF im wyszedł ;)

       

    6. Sq0liX

      Sq0liX

      Dokładnie Namik, każdy NFS jest dobry :)

  11. Przesiedziałem na xp pare ładnych lat, z 6 i serdecznie go polecam, lecz wiele gier na nim nie będzie działać, windows 7, no chyba jeden z lepszych windows, ów lecz system ten niedługo nie będzie już wspomagany, więc jeżeli ci się w nim coś zdupczy to kappa, windows 8 miałem miesiąc laptopa z takim windows' em i, no dużo tam jest do ogarnięcia plus często resetowałem laptopa bo gdzieś kliknąłem i nie wiedziałem jak z tego wyjść, windows 10 no najnowszy wjndows przez co raczej będzie ulepszany/ zmieniany, no jak dla mnie 10 to taka lepsza 7, póki co wszystkie gry mi na nim śmigają, więc polecam ci 10
  12. Miałem takie samego na częściach PRO, to chyba było jedno z lepszych aut w miarę ciekawej cenie ;v
  13. Jest teraz wgl jakis nfs w tym stylu ? Pograłoby się ;/
  14. Jak ogarne strego lapka, też coś wstawie ;v
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. DaszeK

    Kupie coś do 370k

    ( wszelkie info priv )
  17. DaszeK

    Kupie coś do 370k

    Maverick z małym przeb cena również w miare mała.
  18. DaszeK

    Hmm.. Wracać?

    Kurdebela nawet antymed mówi byś wracał, kurdebela 3 razy tak.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin