-
Postów
984 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Torix
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
To już mam nadzieję ostatni status dzisiaj, ale wychodzę z autentyczną propozycją. @egzo_11 spiszcie gdzieś w formie regulaminu te wszystkie ogłoszenia KSF, bo wycofujecie jedno, które miało wcześniej karetkę, ale ta korekta nie odnosi się konkretnie do żadnego, tylko wyszczególnia 3 różne i w sumie to teraz nie wiadomo, co można, a czego nie. Naprawdę możesz mi uwierzyć, że skoro ja się w tym gubię, to większość graczy też będzie. To i wam ułatwi sprawę, bo wstawiacie ogłoszenie na zasadzie "Zostały naniesione poprawki w punkcie 3 Regulaminu Frakcji" i nie musicie wszystkiego tłumaczyć, tak jak teraz, wystarczy jeszcze raz fragment regulaminu przeczytać i wszystko jest oczywiste.
-
Już nie będę wtykać nosa w nieswoje sprawy, już będę grzeczny. Idę sobie za to przejrzeć wszystkie statusy zarządu SAPD.
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
-
Ale Torix, sam to wszystko rozpoczynasz, a później takie bajeczki.
Nie, nie liżę nikomu przysłowiowych 4 liter, bo nie mam najzwyczajniej po co.
-
Ok, zapamiętam, nie pisać "xD", bo wszystko zacznę. xD
-
Tu nie chodzi o jeden poszczególny status Torix, robisz to monotonnie bez konkretnego celu.
-
Nie widzę sensu prowadzić dyskusji z osobą, która używa wyrazów, których znaczenia nie zna. Nie widzę też sensu wdawać się w polemikę z osobą, która wychodzi z założenia, że najlepiej siedzieć z zamkniętą mordą i biernie obserwować co się dzieje, samemu nic nie robić i godzić się na wszystko, jakie by nie było. Nie widzę też sensu w prowadzeniu rozmowy z osobą, która sama nie potrafi określić, o co jej właściwie chodzi. "I co chcesz przez to osiągnąć?", "Ale Torix, sam to wszystko rozpoczynasz, a później takie bajeczki", "Tu nie chodzi o jeden poszczególny status Torix, robisz to monotonnie bez konkretnego celu", co chcę osiągnąć przez co? Co rozpoczynam? Jakie bajeczki? Ponownie, co robię? Cel jest prosty, zwykle chcę coś pokazać osobom, które mogły to przeoczyć, chcę ewentualnie wskazać swój własny punkt widzenia, dzisiaj było inaczej, po prostu zobaczyłem, jak SAPD przeprowadziło rekrutację i powiedziałem sobie "xD", to też napisałem w statusie i mimo że mam na ten temat jakąś opinię, to jej nie wyrażę, bo bawi mnie fakt przypisywania mi rzeczy, których nie zrobiłem przez zarząd frakcji, to wykazuje ich kompletną ignorancję do tekstu pisanego i prymitywne kierowanie się własnymi uprzedzeniami. Jeśli mogę się przy okazji dzisiejszych wypocin LuKiego pośmiać z jego starych statusów, gdzie też wkładał swój nochal w nieswoje sprawy i komentował to dokładnie w ten sam sposób, to tylko moja dodatkowa korzyść. Na koniec dla osób, które zechcą mi wypomnieć hipokryzję, jest wręcz odwrotnie, nie uważam, że interesowanie się tym, co jest na forum, jest czymś złym i ten status LuKiego sprzed prawie 2 lat to nie jest nic złego, jednak jest świetnym potwierdzeniem tego, jakim hipokrytą możną być. Szczerze mówiąc, wszedłem na forum, żeby przeprosić za nadmierne i uporczywe wręcz wytykanie hipokryzji LuKiego, jednak zmieniłem zdanie. Bardzo Wam tak dobrze. Pierwszy raz w pełni odbiłem Wam tę piłeczkę, którą rzucaliście mnie w łeb przez ostatnie 2 lata. Mam nadzieję, że główka troszkę boli. Oczywiście, tak jak napisałem wyżej, nie zamierzam z Tobą więcej dyskutować, powód również wyżej.
-
xD
- Pokaż poprzednie komentarze 13 więcej
-
Podejrzewam, że dalej nie rozumiesz, o co chodzi, więc z bratem przygotowaliśmy krótką scenkę teatralną, może zrozumiesz.
-
Okej okej, pozdrów brata, super talent
-
niesamowity talent, niesamowite to wszystko. Jestem dumny, że mam okazję wypowiedzieć się pod tym i innymi tak wartościowymi statusami Twojej osoby.
-
Śmieszne twoje zachowanie @Torix twierdzisz, że nie prowokujesz, a ten filmik co nagrałeś to co to ma niby być. Żałosne.
-
@PAWELOVSKI.Ten filmik to mniej więcej to, co się wydarzyło pod statusem. Skoro uważasz, że jest tam prowokacja i "xD" nią nie jest, to zostałem sprowokowany przed Was. Jeśli jednak prowokuje Cię "xD" wróć 5 odpowiedzi.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Lider frakcji w KSF? Jak to nie jest przejściowe, bo szukacie nowego członka, to sens istnienia tego organu właśnie całkowicie zniknął.
Swoją drogą, jeśli Państwo z KSF byliby zainteresowani (w co nie wierzę), to ja z wielką chęcią dołączę. Potrafię odłożyć swoje prywatne spory na bok w takich sytuacjach, co już kilkukrotnie udowodniłem.
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
Idź spać

-
Widocznie jest to dobry krok dla frakcji SAMD. K0lmiego znam dość spory czas i wiem, że u niego jest kiepsko z graniem na serwerze, a co dopiero prowadzeniem frakcji (Chodzi mi o brak czasu). Lepiej postawić osobę na lidera, która ogarnia i wie przysługują jej obowiązki. Na obecną chwilę warto jednak milczeć, przyszłość pokaże swoje. Miłej nocy.
-
Nie mogę edytować, więc dopisze - Lepiej postawić osobę na lidera, która ogarnia i wie jakie przysługują jej obowiązki
-
To, że członek KSF jest liderem nie oznacza, że nie będzie kontrolowany. Wydaje mi się (jako zwykły szary Gracz tak mogę snuć, nie wiem jak jest), że VenomeQ jako Opiekun SAMD oraz Lider KSF również mogą i będą działać jako KSF a Grzengol jako członek KSF/Zarząd SAMD nie będzie mógł ingerować w SAMD jako KSF. Tak mi się wydaję, z perspektywy zwykłego Gracza.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Sposób podejścia członka zarządu frakcji (konkretnie SAPD) do stawiającego się w roli poszkodowanego przez frakcję gracza. Odkładając na bok słuszność skargi, takie zachowanie i skazywanie młodszego gracza na szykanowanie ze strony innych pracowników frakcji (proszę zobaczyć reakcje pod odpowiedziami w temacie) nie przystoi osobie o takich kompetencjach. KSF w końcu macie coś do zrobienia.

Tutaj link do skargi dla niewtajemniczonych:
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
