Skocz do zawartości

Torix

Gracz
  • Postów

    984
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Torix

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick: Torix Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Studio Filmowe 4Life Kiedy ostatnio kanał był używany: Nie mam pojęcia. Jak często kanał jest używany: Regularnie, podczas nagrań i spotkań. Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE Nick: Torix Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Kingdom Kiedy ostatnio kanał był używany: Nie wiem. Jak często kanał jest używany: Nie wiem, ale podejrzewam, że nie za często. Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  4. 30.11.2020 Praktykant @SCREE zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym, tym samym awansując na stanowisko Aktor Pierwszego Stopnia. Praktykant @GG. zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym, tym samym awansując na stanowisko Aktor Pierwszego Stopnia.
  5. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 4Life 8. Największy No-life Serwera: @Deilo 9. Najlepsza Organizacja: Kingdom 11. Najlepszy Lider: @kondzio090 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: @CiasteK* 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: UP4 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier 19. Najbogatszy Gracz: @Fotarix
  6. 26.11.2020 @Yuno. zostaje przywrócony do biznesu na rangę Aktora Głosowego Czwartego Stopnia.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dobra, gratuluję.
    Nie wiedziałem, że kiedyś ktoś utwierdzi mnie w przekonaniu, że coś może być tak bardzo cringy, że aż się zaśmieję.

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Bardzo mnie cieszy możliwość poproszenia o interpretację dotyczącą poszczególnych części regulaminu. Pozwolę sobie zapytać o wszelkie kwestie, które mogą sprawiać trudności w interpretacji lub są po prostu niejasne w moim odczuciu. Proszę nie traktować tego jako czepialstwo, chodzi mi jedynie o ułatwienie graczom rozumienia treści regulaminu, która jakby nie patrzeć, może ochronić przed późniejszymi konsekwencjami. Nie przedłużam już więcej i przejdę do konkretów, w spoilerach będę zamieszczał jedynie fragmenty regulaminu, do których się odnoszę. Tutaj nie jest to problem interpretacyjny, ale mała uwaga. Nie zaszkodziłoby dodania definicji właściciela serwera, czysto dla jasności, gdyż zwrot ten pada w kilku punktach regulaminu. Prosiłbym o szersze zdefiniowanie "statystyki". Podejrzewam, że chodzi o dobra na serwerze, takie jak gotówka, czy ilość punktów premium. Niemniej prosiłbym o bardziej konkretną definicję. Tutaj mam problem z rozumieniem podpunktu "b')". Jak podejrzewam, chodzi tutaj o dodanie na serwer punktów premium z ominięciem płatności za taką usługę, niemniej taki zapis może być również interpretowany tak, jakoby osoba prowadząca konkurencyjny serwer spełniała warunek do pozbawienia jej punktów premium. Rozumiem, że w tym punkcie chodzi o wszelkiego rodzaju loterie, losowania? Tutaj brakuje mi podpunktu na zasadzie: "Wyjątek stanowi sytuacja opisana w punkcie 5.". Czy ten punkt dotyczy również serwerów powstających, już niedziałających (to znaczy takich, które działały w przeszłości) oraz prywatnych (w znaczeniu małych, zamkniętych)? Część tego punktu wydaje mi się absurdalna, dlatego wolę się upewnić, czy moja interpretacja jest słuszna. Czy w momencie powstania konieczności lądowania z powodu uszkodzenia silnika lub braku paliwa mam w locie pisać report: "hej, ląduję awaryjne na polu, koło Richman"? Treść oczywiście przykładowa. Pytanie dotyczy podpunktu "a)". Jak rozumiane jest "atakowanie", czy dotyczy to też przypadkowych i jednorazowych potrąceń lub umyślnych taranów w odpowiedzi na ostrzał (samoobronnych, bez intencji zabicia, a bardziej przewrócenia, umożliwienia ucieczki)? Czy dotyczy to też sytuacji, kiedy gracz uczestniczy w rozgrywce, ale w samej grze nie wykazuje "skryptowych" aktywności i reaguje dopiero w przypadku alertu? Takie sytuacje są częste na spotkaniach frakcyjnych, szkoleniach, czy podczas oczekiwania na taksówkę, stąd to pytanie. Kwestia ta pewnie nurtuje sporą część graczy. Jak rozumiane jest załatwianie spraw prywatnych, czy tylko jako aktywności stricte w grze, np. uczestniczenie w wymianie, zakup nieruchomości, poruszanie się pojazdem prywatnym, czy również jako aktywności, które nie wpływają na aktywność frakcyjną, np. negocjacje w prywatnych wiadomościach, wykonanie przelewu komendą? Wiem, że niektóre kwestie, o które zapytałem, mogą wydawać się oczywiste, niemniej chciałbym rozjaśnić wszystkie kwestie, które w mojej opinii mogą powodować niejasności. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  14. Może antymaseczkowcy atakują? Towarzysze uzbrójmy się w ciężką artylerię! DO BOJU!

    1. KoscioK

      KoscioK

      nie zdziwiłbym się

       

    2. Skipciu

      Skipciu

      siada psycha w tej warszawie 

  15. Chciałbym się pochwalić, że po raz pierwszy z @Fotarix i @4Ever. prowadzimy rozmowę na poziomie. Nie spodziewałem się, że kiedyś do tego dojdzie. Pozdrawiam.

    Lxrslxh.png

    1. 4Ever.
    2. kikik

      kikik

      Super pozdrawiam z rodzinkom

    3. Onionek

      Onionek

      "Był zapaśnikiem, piłkarzem potem kierowcą w TransBudzie, teraz jest królem życia"

    4. 4Ever.

      4Ever.

      @Tomasz_Hajduszoboszlo gdybym tylko mogl to bym ci pokojowego nobla za to dal..

  16. Jako przedstawiciel wolnych 4Lifeowych mediów, chciałbym wyrazić swoje poparcie dla działań @TelewizjaPRK, jest to pierwsze iście pluralistyczne i wolne od obcych wpływów medium. Z tego miejsca chciałbym również złożyć petycje do Administracji RCON o uznanie Telewizji PRK jako oficjalne, serwerowe, publiczno-prywatne medium w miejsce (fragment wycięty ze względu na liczne epitety) Redakcji 4Life News. Liczę na Wasze poparcie rodacy!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. kowaLeKK
    3. Girappa

      Girappa

      Zgadzam się z wami w 100%! Super pomysł Panie Torixie. Moglibyśmy porozmawiać o większym projekcie niż TelewizjaPRK? Mam tu bardziej na myśli stworzenie jedynego i niepowtarzalnego medium konkurującego z radiem 4Music - RadioPRK co Pan na to?

    4. TelewizjaPRK

      TelewizjaPRK

      Panie @xWolfQ jak się przyjmie telewizja to i się zajmę radiem mogę starać się o to by co tydzień wychodziło podsumowanie tygodnia (materiały mogą być słabej jakości graficznej bo program do nagrywania lubi mi wywalać MTA do pulpitu)

    5. Peter_Gryfter

      Peter_Gryfter

      Chlop postował jakieś urodziny hitlera jakiś czas temu xD

    6. FragusS
  17. Jak wysoko może poszybować ludzkie ego?
  18. UWAGA WYCIEK!

    Rzeka Łęg wylała na Podkarpaciu!

  19. Zapraszam mój fanklub, będzie strefa kibica na mumble.

    1. 4Ever.

      4Ever.

      KING DOM

      KING DOM

      KING DOM

      KING DOM

    2. Candy_

      Candy_

      KINGDOM LECIMY SIE SPIMYY

    3. Kejrol*

      Kejrol*

      Piknie Kingdom best organisation

    4. Yexu
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie no, Panowie, ale jak już się wzorujecie, to przynajmniej róbcie to z klasą. Kiedyś się mawiało: "Sto lat za murzynami", to jest bardzo trafne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin