-
Postów
984 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Torix
-
Witam, nowy artykuł redakcji, znowu plagiatem? Znowu w tym samym składzie? Dokładnie tak.
Artykuł redakcji z obciętymi obrazkami:
Spoiler
Artykuły na Wikipedii:
Spoiler


- Pokaż poprzednie komentarze 11 więcej
-
Poza tym co to za informacja? Tam nie ma nic zrobionego przez nich, więc to jest chamski plagiat, a nie podparcie się na Wikipedii.
-
Skandal
-
"Mamy nadzieję, że to jednorazowa sytuacja, która nie będzie miała już miejsca."
XD
-
ło cie panie aż mi frytka spadła
-
XD
-
@Axidus* Panie Administratorze, twierdzenie, że to jest taran, widząc ruch, jaki wykonuje taksówka, odbijając się od kuriera, jest wbrew logice, proszę nie traktować graczy jak idiotów, bo to urąga ich inteligencji.
-
@FragusS Tym razem grzecznie poproszę o wyjaśnienie. Powiedz mi, jaki jest wasz wkład w działalność Biura Prasowego SAFD? Na ten moment są tam 2 wpisy, jeden to raport, drugi to coś chyba fabularyzowanego, nie wiem, jeszcze nie czytałem, widzę tylko tyle, że nie ma was tam nigdzie wpisanych jako autorów. Swoją drogą Panie @Pitu112, nakładkę do zdjęć proszę wyłączać na przyszłość, bo to razi w oczy.
-
Ma bardzo duży wkład. Akurat nie muszę się tobie tłumaczyć. Gdyby było inaczej, owe ogłoszenie by się nie pojawiło.
Działalność Rzecznika Prasowego jest prowadzona na forum, w grze oraz na stronie facebookowej frakcji. Jest temat w którym wszystko jest opisane.
-
Czyli jak zwykle, nic konkretnego. No cóż, czego można się spodziewać po biznesie, w którym nowy pracownik za plagiat zostaje zawieszony na tydzień, a członek zarządu, który też był autorem artykułu, nie zostaje ukarany, swoją drogą bardzo dobry przykład dajecie innym redaktorom. Ja pozostanę przy swoich domysłach, że nie robicie tam po prostu nic.
-
Na całe szczęście to tylko twoje domysły i nie musimy się tym przejmować. Z wielką chęcią napisałbym coś o Studiu Filmowym ale nie będę zniżał się do twojego poziomu oraz tracić czasu na wypominanie błędów. Tak więc możesz oszczędzić sobie czasu na dalszą odpowiedź bo i tak nie mam zamiaru wchodzić z tobą w jakąkolwiek dyskusje. Możesz dalej snuć domysły, swoje fantazje lecz zapewniam Cię, że robimy dużo. A skoro nie podoba Ci się, że nasza współpraca z frakcją SAFD to już twój problem - swoją drogą dziś prawdopodobnie pojawi się kolejny artykuł o Grupie Ratowniczej. Oprócz tego mamy kolejny projekt z SAFD, który jest w trakcie realizacji. Również pracujemy nad artykułem z SARA lecz obecnie czekam na odpowiedź oraz zgodę lidera na realizację materiału.
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Szanowna redakcjo, to że wstawicie dobry artykuł, ale podpieprzony to nie znaczy, że wam się poziom poprawił.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło



