Skocz do zawartości

Torix

Gracz
  • Postów

    984
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Torix

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Dzięki @Passive za skargę, 2000 reputacji mi pękło. 

  3. Witam, zgodnie z interpretacją bliźniaczej zasady, która funkcjonuje we wszystkich frakcjach na serwerze, a mianowicie Ogłoszeniem Komisji Spraw Frakcyjnych z dnia 08.04.2020, o którą poprosiłem jakiś czas temu, jako frakcje traktuje się wszelkie frakcje mundurowe, pomoc drogową oraz korporacje taksówkarskie, a jako ważne role na serwerze uznaje się role administracyjne. Tym samym San News nie jest traktowane jako frakcja w oczach Komisji Spraw Frakcyjnych. Niestety nie mogę znaleźć tej informacji w działach KSF, podejrzewam, że znajduje się ona w archiwum, stąd też przepraszam za drobne zbieżności, które w mojej wypowiedzi mogły wystąpić, bazuję jedynie na własnej pamięci. Decyzja została wydana przez @Fantus.<3, była konsultowana z Przedowdniczącym KSF @egzo_11, tak więc tych Państwa uznaję za osoby kompetentne do udzielenia dalszych odpowiedzi w tym zakresie. Na podstawie wypowiedzi @Macio717, wnioskuję, że interpretacja frakcji SAMD nie jest z nią sprzeczna, tym samym sam nie widzę przesłanek, abym dopuścił się złamania regulaminu frakcji SAMD.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. SARA
    Jednakowe zasady

    Wybierz jedno.

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. 13karoy

      13karoy

      Cytat

      Mickiewicz naszych czasów.

      ja popieram

    3. Sedzik

      Sedzik

      Robienie burzy o cokolwiek.
      Żyj w spokoju.

      Wybierz jedno ;)

    4. Torix

      Torix

      Ja sam sobie nie odholowałem pojazdu bez większego powodu. DWUKROTNIE!

    5. HeroS*

      HeroS*

      100 lawet. SKP. :) 

    6. michael789

      michael789

      ale proszę nie szkalować decyzji sedzika, mądry chłopak

  7. Nom faktycznie, beton a kostka brukowa to wielka różnica. Zdecydujcie się w końcu.
  8. Dobrze, w takim razie, dlaczego w tej sytuacji pojazdy sobie tak stoją i nikt nie ma z tym problemu? https://imgur.com/a/pvCaGYZ Trochę niekonsekwencja z Państwa strony. Sytuacja jest identyczna, podłoże wskazuje, że teren należy do nieruchomości, a pojazdy nie są objęte ogrodzeniem. Wydaje mi się, że nawet Mickiewicz nie podjąłby się zdefiniowania Waszych zasad, bo są tak niejasne i sprzeczne, że nie wiem, jak mam się w ogóle domyślać, co zaparkowałem dobrze, a co nie. Warto wspomnieć, że ów pracownik wybitnie sobie upodobał tego Merita, niestety nie sprzedamy. https://imgur.com/a/G77HyO8
  9. Twój nick: Torix Nick osoby oskarżonej: Gajduss Powód napisania skargi: Bezpodstawne odholowanie pojazdu z terenu prywatnego, bazy organizacji. Z opinii zarówno mojej, jak i kilku członków administracji serwera, pojazd został odholowany z terenu posesji prywatnej, gdyż znajdował się na podjeździe, który przylega do posesji i nie blokuje ruchu, ani pieszego, ani samochodowego. Dodatkowo, co jest jeszcze większym absurdem, pojazd nie został odholowany z powodem porzucenia, a nie nieprawidłowego parkowania. Miał on zaciągnięty hamulec ręczny oraz zgaszony silnik i znajdował się w miejscu, które nie wskazywało na porzucenie, a na umyślne parkowanie, warto pamiętać, że kwota mandatu za porzucenie jest większa. Osoba pozostawiająca pojazd na terenie organizacji była do tego oczywiście upoważniona z racji członkostwa, ja czuję się osobą kompetentną do zgłoszenia tej nieprawidłowości z racji posiadania statusu lokatora nieruchomości oraz lidera organizacji. Ostatnim kierowcą pojazdu był @LuKeJ, osobą opłacającą mandat @Kejrol*, a właścicielem nieruchomości @4Ever., w przypadku konieczności proszę od razu oznaczać osobę kompetentną do złożenia odpowiednich wyjaśnień. W przypadku zwrotu kosztów, którego oczywiście się domagam, proszę o zwrot na moje konto (PID: 97365), gdyż kwota mandatu została przeze mnie zwrócona osobie go opłacającej, wynika to z zasad panujących wewnątrz organizacji. Dowody: Opinia administracji serwera: @LuKeJ @4Ever. @Kacperix3 Zrzuty ekranu przedstawiające szerzej miejsce parkowania (nie przedstawiają one konkretnie miejsca pozostawienia pojazdu, są tylko poglądowe): https://imgur.com/a/ZWrO1eI Zrzut ekranu "z suszarki" holującego: https://imgur.com/a/Cci4dzN Zrzut ekranu mandatu na parkingu policyjnym: https://imgur.com/a/DNL1gmz
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Witam, nie znalazłem wzoru przeznaczonego stricte do tego celu, więc przedstawię po prostu wszystkie niezbędne informacje, Proszę o założenie kanału dla organizacji Kingdom, zarówno jak, jak i moja organizacja spełnia wszystkie wymagania opisane w tym wątku. Nazwa kanału głównego: .Kingdom Nazwy podkanałów: Town | Manor | Castle Proszę również o nałożenie na podkanały hasła, które podam w wiadomości prywatnej, po zatwierdzeniu wniosku oraz o niepominięcie kropki w nazwie kanału głównego.
  13. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @LuKeJ 2. Najlepszy Moderator/ka: @NVXER 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @4Ever. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @AcoreQ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @Zebra @XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe 4Life, 4Music 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Candy_xxx 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Kingdom 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @4Ever. 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @LuKeJ 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Orbi.  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Hisia @Irox. 14. Najlepszy Redaktor: @Deilo 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @4Ever. @Fotarix 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @L4MP3K 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Kurier 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier 19. Przegryw miesiąca: @Candy_xxx 20. Najbogatszy Gracz: @SandPower 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy)
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin