Manana ID 15, granatowa (0, 0, 255), kupiona od Gr3 za 3000 pln.
Potem ją sprzedałem DeltaRon za Stratuma, sprzedałem go drogo i odkupiłem Manane za 15000 pln.
Kilka miesięcy temu poszła w licytacji, nie pamiętam jednak, kto ją wygrał bo sprzedawałem 9 Manan z niskim ID (1, 7, 9, 10, 13, 15, 18, 22, 24).
Po zerowaniu konta moje pierwsze auto to Stratum, ma on ID 250. Rozpisałem się niczym Altec o utracie suppka za małe przekleństwo...