Skocz do zawartości

BylemTu

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BylemTu

  1. Jak dla mnie to obraza gracza.
  2. O psa i brata P Kiedy ostatnio ogładałeś/aś horror?
  3. BylemTu

    Elo.

    Witaj, miłego puac alo reputrror
  4. BylemTu

    Sprzedam Clovera LPG

    LPG ile litrów? Edit: juz widze, ss sie nie zaladowal
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. BylemTu

    SALON SF

    Jak dla mnie super, łatwo, szybko i ładnie. Te strzałki na ulicy mi się nie podobają, takie "oczojebne", reszta git. 8/10
  7. Coś ala pozoranci? Nie podoba mi się ze względu na ten hangar, jest za duży na taką miejscówke.
  8. + fajny traktor - traktory nie gadają
  9. Wyścig np z 1 piętra na 6 (parkingu), jazda wokoło budynku, z dołu, na szczyt MC. Dla chcącego nic trudnego
  10. BylemTu

    Pierwsze auto

    Manana ID 15, granatowa (0, 0, 255), kupiona od Gr3 za 3000 pln. Potem ją sprzedałem DeltaRon za Stratuma, sprzedałem go drogo i odkupiłem Manane za 15000 pln. Kilka miesięcy temu poszła w licytacji, nie pamiętam jednak, kto ją wygrał bo sprzedawałem 9 Manan z niskim ID (1, 7, 9, 10, 13, 15, 18, 22, 24). Po zerowaniu konta moje pierwsze auto to Stratum, ma on ID 250. Rozpisałem się niczym Altec o utracie suppka za małe przekleństwo...
  11. Przyjechałbym ale według mnie drag to żadne wyścigi - nie liczy się tu skill, lecz pojazd.
  12. Mnie się bardzo podoba! (BBC nie działa pobieważ pod jednym linkiem masz kilka ss'ów, trzeba wgrywać osobno)
  13. BylemTu

    Wasze wygrane w kasynie

    Z 32k zrobiłem 40k, a z tego 12k
  14. To ten, najlepszego i wgl (przeczytaj za 20 min)
  15. BylemTu

    I am the new girl

    Dys topik is rołd tu ban, plis dilejt it
  16. Heloł maj friend Aj tink włen admin goł hir, ju ar baned
  17. BylemTu

    I am the new girl

    Getafaka maj frjend Najs blog nejm
  18. O: TSA P: Jaki masz kolor kołdry?
  19. O 1 P imie twojej pierwszej miłości
  20. O - mis14 P - najpyszniejsza osoba?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin