Ja Ci pyszny ziomeczku oferuje wszystkie pojazdy, możliwe do kupna u nowego cygana, na serwerze, którego założycielami są NeX (Nexembers pyszny ziomeczek), XQward (ziomeczek RCON) i ZbyK (Zbyklon osoba, która zbanowała mnie dawno temu, nadał mi jedynego bana ale też ziomeczek pyszny i właściciel serwera pysznego 4lif'a naszego, który nową edycje miał 27.03.2015 o godzinie 20:02). Pojazdy mają ładne kolory i magiczne ID! Wszystkie powyżej 10k ID mają! I przypominam o moim suppie utraconym kiedyś tam, wiem, że odszedłem ale mam ochote to napisać, nikt nie jest przeciwny mojemu powrotowi bo się nie pytałem, zgadzasz się na moją ofertę pyszny ziomeczku DV1X'ie?
Ja też jeszcze przemyślę tą translakcję, w ciągu 48h napiszę odpowiedź, czy się zgadzam.