Skocz do zawartości

BylemTu

Gracz
  • Postów

    291
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BylemTu

  1. BylemTu

    POMAGAJ INNYM !

    Kto pomoze mi? Nikt mi w reflinki nie klika!
  2. BylemTu

    Nowy nick

    DavcaDupy (bez obrazy)
  3. BylemTu

    lapek

    - max 1k - dobry - laptop ??? O panie, za tyle to kupisz cos se ci cs go bedzie na low chodzil...
  4. Jak będzie trzeba to i Mananą będę driftował, pomijając napęd FWD.. Willard - Należy jechać vmaxem, by wpaść w poślizg, potem tylko skręcić i auto same leci - nie jest to jednak drift. Glendale - Czasem bokiem polecisz, najczęściej... jak nie masz opon. Na pewno lepszy niż Willard. Stallion - Muscle car to dobrze się rozpędza, wystarczy skręcać i du*a lata - za bardzo to pod drift nie podchodzi. Clover - Podobnie jak Stallion tylko tym już w zakręt wpaść się da. Co do fajnego autka do 20k to kiedyś lupiłem Fortune za 15k i latać bokiem czasami się dało.
  5. BylemTu

    Sprzedam Moobeam !!!

    Prefixu nie masz.
  6. 6/10 wg mnie. Choinka mnie się kojarzy z czymś bardziej iglastym typu jakaś sosna. To tylko drzewko, bomby i gwiazdka.
  7. Prawidłowo. Życie ważniejsze, 3maj sie.
  8. BylemTu

    Comet'A UNIKAT!

    Rejka oryginalna taka czy ktoś ją zmieniał z SF na LV?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin