Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. Masz w nim kierunkowskazy? xDDD No raczej wtf pytanie XDD Nie no tak pytam, bo podobno dużo kierowców BMW nie używa. xDDD
  2. Drax787

    Grafika

    Dodaj jakiś cień do loga 4Life żeby było je lepiej widać i będzie gitarka
  3. Masz w nim kierunkowskazy? xDDD
  4. No i gotowe. Przepraszam że nie poprawiłem nazwy stanu prędzej ale musiałem sformatować komputer z powodu wymiany części w komputerze. Teraz mapka prawdopodobnie nie ma już żadnych błędów.
  5. Przecież logiczne że musiałem mapkę skądś wziąć. Dzięki temu macie ją w rozdzielczości 3000x3000px. Co do błędu to jak dzisiaj znajdę czas to poprawię, dzięki za info
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Oczywiście że tak! Po to ją stworzyłem.
  11. Aktualizacje 09.04.2017r. - Poprawiono dzielnice. 15.04.2017r. - Poprawiono nazwy stanów.
  12. Drax787

    Wasze auta marzeń

    Nissan GT-R (potocznie R-35) Nissan Skyline R-34 Mitshubishi Lancer Evolution IX Dodge Charger R/T (1969)
  13. Dzięki za miłe opinie, jeśli chodzi o niekompletność to proszę o pisanie w pw jakich dzielnic brakuje chociaż ja żadnych braków nie dostrzegam.
  14. Nazwa czcionki to Bebas Neue, znajdują się w niej polskie znaki co czyni ją bardzo pożyteczną!
  15. Witam! Pragnę wam zaprezentować moją wersję mapy San Andreas z dzielnicami, praca zajęła mi około 7 godzin. Jak ją oceniacie? Napiszcie w odpowiedziach! LINK: http://i.imgur.com/fCj3GZA.jpg Jak wgrać mapkę? To proste: - Pobierz mapę na pulpit. - Zmień nazwę mapy na radar - Otwórz folder z grą, następnie MTA --> cgui --> images i wrzuć tutaj mapę, podmieniając tą którą masz aktualnie. - Gotowe! Pozdrawiam! Drax
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. ZR-350 1.6 Przebieg: 83 kartofle Wszystko wizualne oprócz maski i progów, LPG 75dm3
  18. Bardzo ładne, czytelne i zarazem proste grafiki, jedne z najlepszych jakie do tej pory oglądałem
  19. Już się tym nie zajmuje i tutaj nie gram. Temat do zamknięcia...
  20. Jasne, poproszę tylko zamówienie i biorę się do roboty !
  21. Zgłoś się do grafika który tą pracę wykonał lub znajdź to samo tło.
  22. + Zanikanie Mam nadzieję że miało to wyglądać mniej więcej tak. Jeśli mam coś poprawić pisz śmiało
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin