Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. Podaj argumenty Moim zdaniem praca wygląda średnio estetycznie przycisnieta do ściany jak by ktoś ja gwalcil, ikonki z neta. Ikonke samochodu wiedziałem na innym serwerze identycznom na wjeździe do przecho (: xD ,,ikonki z neta.'' rozwaliłeś mnie. Mam ci dać screeny z GIMPa żebyś sobie uświadomił że wszystkie robiłem samemu? ,,przycisnieta do ściany jak by ktoś ja gwalcil'' tego już nawet nie skomentuję. Jak masz ból du*y że komuś się coś udało to nie włączaj internetu.
  2. Drax787

    AveniQ Desing

    Design kolego, nie desing
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Po 1 - Po prawej... Po 2 - W internecie pełno jest ikon bardzo podobnych do tych. Po 3 - Ikony sam wykonałem w GIMPie. Po 4 - Jeśli zdarzyło mi się pomylić ikony z to z pewnością nie jest kradziona.
  10. Hmm... Chodzi Ci o wybieraniu opcji za pomocą myszki? No w sumie... pomyślę chociaż nie wydaje mi się to aż tak potrzebne.
  11. Hej. Nudziło mi się i zrobiłem coś takiego, nie wiem czy mógłby być to szybki dostęp do paneli pod F5, czy zamiennik dla tego panelu, w każdym razie czekam na wasze opinie
  12. Niezły start, ale za mało 180k więcej i przytulisz dodo Aha... To może jak oczekujesz 380k na licytacji to nie lepiej od razu napisać że cena to 380k?
  13. Drax787

    [S] Stratum 1.8

    Sprzedane. @Do zamknięcia.
  14. Drax787

    [S] Stratum 1.8

    Model: Stratum V-Max: 150 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 6800km Usterki: Brak, tylko jeździć Cena: 80 000pln ID: 6249 Kolor: Czerń Tuning: Full visu, malowane felgi, dodatkowy kluczyk, fioletowy licznik, ogranicznik. Kolor świateł: Standardowe. SS'y: Jak ktoś chce obejrzeć to stoi na giełdzie LV. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Drax787
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Drax787

    Witam ponownie

    Plemnior! Siema!
  17. Sprzedany. @Do zamknięcia
  18. Esperanto 1.6, v-max 140, CB radio, Felgi, rejestracja.
  19. Model: Esperanto V-Max: 140km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 85000km Usterki: Brak Cena: KT - 35k, Licytacja od 20k, minimalne przebicie 1k. ID: 6723 Kolor: Czarny Tuning: Felgi (1081), CB, Rejestracja. Kolor świateł: Standardowe - białe. SS'y: http://imgur.com/a/c8iST Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Drax
  20. Drax787

    [K] Coś do 30k !

    Esperanto 1.6 CB, Felgi 1081, ID: 6723
  21. Dowiedz się jak robić grafiki to będziesz wiedział ile to wymaga pracy. Robione jest to z prostych szablonow, wiec nie mow mi nic o grafice.. No nie wiem w czym on to robi, ja swoje grafiki wykonuję w GIMPie od podstaw, a jak sytuacja tego wymaga to wspomagam się tłami z google.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin