Skocz do zawartości

StrauZ

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez StrauZ

  1. wyczuwam rekrutacje na supportera

  2. Kończy się noc Ty chcesz dalej spać Ten barłóg cię więzi Jak ma trumna

  3. https://www.youtube.com/watch?v=8YFo7-63X7w Co sądzicie o tej nucie Kaliego? Moim zdaniem jest konkretny przekaz dla ludzi, którzy borykają się narkomanią, alkoholizmem i nie tylko. Czytając komentarze dowiedziałem się, że jego piosenki otwierają 'oczy na świat' ale chciałbym poznać Wasze zdanie. Moim zdaniem Kali to mega pozytywny człowiek.
  4. Kupię P+ na 30 dni. Jak coś to PW forum albo w grze. ;)

  5. StrauZ

    KONKURS KONKURS KONKURS!

    https://youtu.be/JdFv-1QofrgWYNIKI WYNIKI WYNIKI
  6. Już jutro wyniki, nie traćcie czasu i weźcie udział! https://www.youtube.com/channel/UChtsulXO0OyNs4jzAEN1SjQ

  7. Witajcie, jako że raczej rzadko już wbijam na serwer to robię konkurs o 10.000PLN. Będzie to losowanie. Co trzeba zrobić? Zasubskrybować kanał: https://www.youtube.com/channel/UChtsulXO0OyNs4jzAEN1SjQ (Żeby nie było oszustwa z subami, konkurs odbędzie się gdy wybije 40 subów) Napisać w komentarzu gotowe. Lajk tego postu może zwiększyć twoją szansę Wyniki ogłoszę w niedziele o 20:00. Powodzenia!
  8. Funny Moments z Rocketa, subik mile widziany :D

    1. Lampi

      Lampi

      nie wiem co tam jest zabawnego ;-;

    2. Lampi

      Lampi

      wyzywanie sie na poziomie gimbów to nie zabawa xD

    3. StrauZ

      StrauZ

      TY NIE ZROZUMIEŻ, NIE MIAŁEŚ GIMNAZJUM

       

    4. Lampi

      Lampi

      xDD kolejne hejty na poziomie tym razem podstaWUWY XD

  9. Ktoś chętny na smite?

  10. Dlaczego ranga support zmienia graczy >.>

    1. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Ty... faktycznie, tak zmienia, że aż zaczynamy pomagać innym :/

  11. też straciliście range w csie?

  12. Ja ustanawiam rekordy, jeżeli chcesz mnie przebić to musisz dać dowód, tak to działą nie?
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Jedyne co mam, to log. Jechaliśmy konwojem więc solo jest szybciej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin