Skocz do zawartości

StrauZ

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez StrauZ

  1. Trochę Virtus Pro :D

    1. StrauZ

      StrauZ

      nie komentuj

      bo czarna lista

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Burza incoming ^^

  4. https://www.facebook.com/StrauZinho ez
  5. Okej, zgadzam się. Tylko ja nie wiem z jakiego powodu i od kogo dostałem tego bana, na mm z pewnością nikomu nie przeszkadzam ani nie prowokuję nikogo do wyzwisk i do innych tego typu rzeczy...
  6. Da mi ktoś link do filmu gdzie obejrzę legion samobójców?

    1. Namik209

      Namik209

      Nie ma jeszcze go na internecie, ale zapraszam do kina xD a tak serio, gdy materiał pojawi się w sieci, zostaje usuniętyn

    2. Kuzan73

      Kuzan73

      no chyba nie.

      na CDA są po premierze

  7. Nick z mumble: StrauZinho Powód zbanowania: Nie wiem jaki jest powód zbanowania. IP internetu, na który został nałożony ban: 188.146.100.68 Nick admina banującego: ? Opis bana: No więc nie wiem za co i przez kogo dostałem bana na mumble, nie wiem też za co go dostałem. Nie tak dawno jeszcze siedziałem z Bakerem, Crashem, KNX'em i innymi typkami na Mumble bez problemu. Potem już tylko mogłem wbijać za pomocą HSS. Coś od siebie: Prosiłbym o zdjęcie banicji, ponieważ chcę normalnie korzystać z Mumble, tym samym będzie ono mi potrzebne do akademii SAFD.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Info w profilu zaktualizowane :)

  10. Nie można pobrać rozmiarów grafiki. Proszę spróbować użyć innej grafiki. - pomoże ktoś?

  11. StrauZ

    Banshee

    Mam za 195k z kolorowym licznikiem.
  12. Starszemu Brygadierowi Baker'owi zostaje powierzona frakcja na czas jej wyjazdu. ;-;

  13. StrauZ

    #KONKURS# Wygraj Quada!

    jestem fajny daj kłada
  14. Takie tam z wczorajszego strajku :D
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Siemanko! Jest jakiś grafik? Potrzebuję trochę pracy, chętni na /pm :D

  17. StrauZ

    Temat StrauZ'a :D

    Trochę nieobecności przybyło, jednak mam nutkę na uspokojenie dla was na dzisiaj Hit numer jeden w Polsce https://www.youtube.com/watch?v=M5UqFj-uk78
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin