Coś się zaczyna, coś się kończy. Przyszedł czas i na mnie.. Odchodzę na dłuższy czas z serwera i jest to tylko moja decyzja, nikt mnie nie przekupił, nikt mi nie powiedział żebym odszedł
Z całego serca chciałbym podziękować osobom, które były moim najbardziej za********i ziomkami bez względu na wszystko:
Baker - za******y supp, trzymaj poważnie SAFD i akademie, dzięki za grę.
Crashu - Najbardziej dojrzały supp z którym miałem do czynienia na 4life, gra z Tobą oraz organizowanie eventów to była czysta przyjemność
Nicholaus, Stiv3n, FanciK11, Tofik44, NixonX, ProXMaster - moje kuźwa najlepsze ziomki 4ever, gdyby nie oni nigdy bym się o tym serwerze nigdy nie dowiedział i nie stałbym się tą osobą, którą się stałem teraz.
KNX105 - Dla mnie zawsze będziesz KNX żadne rajstopy, elo ;v
GREGORY - Admin z poczuciem humoru, w dodatku admin, który został graczem z charakteru
No i pozdrawiam osoby także, których nie wymieniłem..
Od czasu do czasu będę wbijał na serwer popatrzeć co się zmieniło co dodali nowego dla Was. Tak więc trzymajcie się.. Cześć! Wklejam nutke odpowiednią do klimatu.
https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk