Skocz do zawartości

StrauZ

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez StrauZ

  1. StrauZ

    Temat StrauZ'a :D

    Wybaczcie za dwa dni nieaktualności.. miałem sporo spraw na głowie, jednak dowiedziałem się rzeczy, którą dokładnie i w stu procentach opisuje cytat Darka. "Za pewnymi ludźmi kiedyś skoczyłbym w ogień. Dziś nie zrobiłbym nic prócz dolania benzyny" Nutka na dzisiaj https://www.youtube.com/watch?v=QArheiL-zEQ
  2. Słuchawki same z siebie odłączone od zasilania mogą się zepsuć?

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. StrauZ

    Temat StrauZ'a :D

    Cześć, postanowiłem zrobić tutaj swój własny temat, w którym będę zamieszczał swoje awatary, filmiki z kanału, piosenki, które wpadają w ucho i tego typu podobne Tak wiec jeżeli chcesz być na bieżąco to zaobserwuj ten temat Info o mnie: Steam: klik Snapchat: Strausik20 FB mogę podać na PW Kanał na YT: klik ( polecam zasubować ) Nutka na dzisiaj: https://www.youtube.com/watch?v=UePtoxDhJSw
  5. Model auta: Buffalo. Usługa: Naklejka marihuany na dachu (tak na cały dach), potem taka z tyłu auta, gleba też Nick w grze: StrauZ Na kiedy ma być zrobiona: Jak najszybciej lol
  6. Nieobecny do 25.07.2016

  7. osu! Wjechało na rejon! :D

  8. Największe derby na 4life! Zapraszam!

  9. Ogólnie arogancja Supporterów doprowadza mnie do kur***y

  10. dzisiaj KOCHANA 1-wsza rocznica SG4La w tym świecie (w świecie serwera 4Life), by: Z-ZbyK (1), XQward (3), EpiK. (6), Bolek. (9), ja (63), Pietrek aka DuSzKu (1570), Namik209 (4060), Kasia105 (10008), Hyak (22003), oraz S-Dviks* (25), Michaler (85), TheTomson (10828), SP. (11032), Fabik. (18110), EnoneQ* (31708), oraz i również AksYz (35627). :) )) Możecie hejtować ale ja jestem za KNX'em :)

  11. Zgłosiłem się i mnie nie ma o co chodzi? O.o
  12. Nielegalne wyścigi z dzisiaj polecam koncowke!

  13. osu! Wjechało na rejon! :D

    1. jawsikamsik*cvt

      jawsikamsik*cvt

      Taka mape to ja przechodze z palcem w odbycie

    2. jawsikamsik*cvt
    3. StrauZ

      StrauZ

      ja też ją przechodze ez xd

  14. StrauZ

    Turniej CS-GO 4LIFE!

    Nick: StrauZ Ranga: Gn3 Steam nick: PolskyS Link do SteamComunnity: http://steamcommunity.com/id/StrauZinho/
  15. Krótki poradnik Magazyniera:

  16. Co myślicie o moim nowym intro? :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin