Skocz do zawartości

StrauZ

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez StrauZ

  1. W planach jest też najdłuższy pobyt na serwerze czyli ponad 15h - jesteśmy wstanie to zrobić więc proszę o nie zamykanie tematu. Będziemy wrzucać tutaj zdjęcia z naszej gry
  2. Wraz z ziomkami postanowiliśmy zrobić coś nowego na serwerze i otworzyć 'księgę rekordów 4life' która każdy wie na czym polega. Rekord uznawany jest dopiero wtedy, gdy jest on poparty dowodem, jeżeli macie pobite rekordy podane z poniższych podsyłajcie je w odpowiedziach, będą na bieżąco aktualizowane. Wjazd na MC Sweeperem - Czas 7:35 Ustanowione przez: StrauZ, Tofik44, Stiv3n, FanciK11, Dawidos82 Najwięcej wygranych derbów - Wynik 6 Ustanowione przez: StrauZ Najwięcej wygranych ZTP: Brak. Najmniejsze ID pojazdu: Brak. Największy przebieg auta: Brak. Najbogatszy gracz: Brak. Najdłuższy pobyt na serwerze bez wyjścia: Brak. Gracz z najwięcej LP: Brak. Najwięcej minut spędzonych we więzieniu: Brak. Najwięcej minut spędzonych na służbie: Brak. Najdłuższa audycja w radiu: Brak. Jeżeli macie pomysły co do rekordów to piszcie niżej, potem i tak to będzie wszystko stawiane na nowo i będzie to temat bez spamu i wszelkiego gadania.
  3. się wie Napewno sie zobaczymy Jeszcze tu wróce Nie umieram przecież gr8 m8 nq
  4. Dzięki, wzajemnie Z pewnością jeszcze będę na serwie
  5. Czy wróce? Nie wiem, na czas bliższy tego nie planuję. Z pewnością się odezwę.
  6. Nie to nie jest żart Oprócz graczy już mnie tu nic nie trzyma.
  7. Coś się zaczyna, coś się kończy. Przyszedł czas i na mnie.. Odchodzę na dłuższy czas z serwera i jest to tylko moja decyzja, nikt mnie nie przekupił, nikt mi nie powiedział żebym odszedł Z całego serca chciałbym podziękować osobom, które były moim najbardziej za********i ziomkami bez względu na wszystko: Baker - za******y supp, trzymaj poważnie SAFD i akademie, dzięki za grę. Crashu - Najbardziej dojrzały supp z którym miałem do czynienia na 4life, gra z Tobą oraz organizowanie eventów to była czysta przyjemność Nicholaus, Stiv3n, FanciK11, Tofik44, NixonX, ProXMaster - moje kuźwa najlepsze ziomki 4ever, gdyby nie oni nigdy bym się o tym serwerze nigdy nie dowiedział i nie stałbym się tą osobą, którą się stałem teraz. KNX105 - Dla mnie zawsze będziesz KNX żadne rajstopy, elo ;v GREGORY - Admin z poczuciem humoru, w dodatku admin, który został graczem z charakteru No i pozdrawiam osoby także, których nie wymieniłem.. Od czasu do czasu będę wbijał na serwer popatrzeć co się zmieniło co dodali nowego dla Was. Tak więc trzymajcie się.. Cześć! Wklejam nutke odpowiednią do klimatu. https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
  8. mi to się nie znudzi :D

  9. Nick : StrauZ PID : Za chwilę uzupełnię. Czy przeczytałeś regulamin : TAK Jaki chcesz otrzymać kolor pojazdu : Granatowy. Jaki chcesz mieć pseudonim : StrauZinho.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin